Razboi Mondial???

  • Autor subiect DeletedUser9568
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu trebuie sa iti ceri scuze man,nu pe aia am vrut sa pun accent,ci pe cealalta afirmatie,adica toata lumea zice ca nu e mondial dar ei tot continua sa se certe pe aici,desi motive nu prea vad,doar anumite mesaje si cam atat
 

DeletedUser

Salutari!!!

Acesta este primul meu login pe forumul jocului, si am avut surpriza de a gasi aici acelasi comportament cu cel de pe forumurile individuale ale triburilor si al mesajelor private.Sigur libera exprimare a luat o amploare absurda, folosirea elementelor josnice ale limbii romane in discutii este o conditie "sine qua non", dar asta nu inseamna ca trebuie sa toleram astfel de abordari ale unui joc ce nu ar trebui decat sa ne destinda.Poate ar trebui sa tinem cont si de ceea ce vrea sa insemne acest joc. Sunt de parere ca acei cavaleri, al caror nume incercam prin toate mijloacele verbale sa-l murdarim, nu stateau mai intai sa-si trimita ravase cu injurii si apoi treceau la atac. Poate putina cizelare, cel putin verbala, ar fi indicata.Unele persoane chiar incearca din rasputeri ca acest joc sa functioneze la parametrii optimi, macar lor le datoram putin respect.
No offense!!!!:)
 

DeletedUser10105

razboi ? stii acest cuvant ?....singurul razboi pe lumea 6 , il duce de la inceput tribul ~TOP~ , SINGURUL TRIB FARA ALIATI , PNA , SAU ALTE SMECHERII...SUNTEM IN RAZBOI CU TOTI , SI PROBABIL SUNTEM SINGURUL TRIB CARE NU AM PIERDUT NICI UN SAT ! ( DOAR AM LUAT !)
 

DeletedUser8835

DeletedUser11852

probably the best tribe in the world(6) :D

hai sa fim seriosi, razboaie exista multe, nu numai tribul vostru duce razboaie ;)
de ex. tribul meu e unul continental si ducem ceva razbele pe-acolo....

btw, ai habar ce-nseamna ala razboi? ai habar ce-nseamna sa dea atac 20-30 oameni si sa ajunga atacurile in acelasi interval de 3s pe cateva sate?...
hmm...grozavilor ;) voi va luptati singuri :p
 

DeletedUser

Ptiuuuu, ai dezumflat de tot fatuca ... Dar sa nu fim rai, ei au treaba cu razboiul adevarat, nu cu TwStats care e o smecherie de fapt ...
 

DeletedUser

razboi ? stii acest cuvant ?....singurul razboi pe lumea 6 , il duce de la inceput tribul ~TOP~ , SINGURUL TRIB FARA ALIATI , PNA , SAU ALTE SMECHERII...SUNTEM IN RAZBOI CU TOTI , SI PROBABIL SUNTEM SINGURUL TRIB CARE NU AM PIERDUT NICI UN SAT ! ( DOAR AM LUAT !)

Meritati o diploma stiati?
Nu va mai laudati aiurea.
Daca ma laud si eu cu ce a fost la inceputul lumii a 6-a tribul meu...
Adevarat TOP duce razboi cu toata lumea..de admirat ca face fatza..
Totusi in halul asta nu pot rezista o vesnicie :)
 

DeletedUser2943

Hai sa ma laud si eu suntem cel mai mare trib de pe lumea 6 si nu avem nici un sat .
 

DeletedUser1924

razboi ? stii acest cuvant ?....singurul razboi pe lumea 6 , il duce de la inceput tribul ~TOP~ , SINGURUL TRIB FARA ALIATI , PNA , SAU ALTE SMECHERII...SUNTEM IN RAZBOI CU TOTI , SI PROBABIL SUNTEM SINGURUL TRIB CARE NU AM PIERDUT NICI UN SAT ! ( DOAR AM LUAT !)

Cred ca vrei sa spui ca sunteti singurul trib pe care nu il vrea nimeni ca aliat datorita caracterului tau.
 

DeletedUser

ce razboi fratii mei ???
nu cred ca se pune problema asta inca ... sunt prea putin jucatori mari care se si pricep la joc ... nu se pune problema unui razboi in care sa fie implicate mai mult de 2-3 triburi, iar atunci nu se potriveste cu titlul topicului >>> Razboi Mondial

PS: Nu stiu pe cate din cele 8 lumi este razboi mondial :D
 

DeletedUser

Nu crezi ca poate fi razboi in care sa se implice mai mult de 2-3 triburi pe lumea 6 ? :eek:
Te inseli prietene,si pe lumile care joc eu 4 si 6 ...pot spune ca pe 4 este un "razboi mondial" .
Mai citeste si pe acolo si o sa aflii :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus