Razboi : NO1 vs PR-WIND-LEON-DK-DT-KK

  • Autor subiect DeletedUser43494
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

gresit , wind n-a fost deloc pregatit . dar nu dau explicatii pentru ca nu am cui si de ce

de vorbe am podul plin , sunt satul de laudele mele ca sa le mai ascult si pe ale altora . idem motivele .

se pierd sate la cei slabi care nu stiu sa faca un split sau intra odata la 2 zile
asa se intampla cand recrutezi orbeste . parca astia au fost in inq , nu mai sunt din aia profi ?
 

DeletedUser45959

toti vor o parte din marele No1, de aia vati aliat majoritatea l40 impotriva noastra pentru ca nu jucam dupa regulile voastre, ceea ce nu se va intampla niciodata. Asta e o statistica slabuta, avand in vedere ca ati stat in alianta cu noi vati pregatit trupe nobili granita si peste noapte ati rupt alianta si ati atacat. ma asteptam la ceva mult mai mult, sa nu zic ca majoritate is jucatori slabuti cu zice colegu mai sus nu stiu sa faca un split.
Spriza noastra va venit si va lovi destul de tare cu o statistica nu o rusine ca asta, nu va bazati ca ii aveti pe ce i din PR ei nu ne pun probleme.
 

DeletedUser13059

gresit , wind n-a fost deloc pregatit . dar nu dau explicatii pentru ca nu am cui si de ce

de vorbe am podul plin , sunt satul de laudele mele ca sa le mai ascult si pe ale altora . idem motivele .


asa se intampla cand recrutezi orbeste . parca astia au fost in inq , nu mai sunt din aia profi ?

pai iti arat ce scriu ai tai si tu pe forumu vostru ascuns :)) cum planuiati voi acolo iar eu ma amuzam de stresu vostru cand la noi era granita aia goala oricum
 

DeletedUser40664

Mai usor baieti, avem de munca, nu mai va 'hazardati' in afirmatii.
 

DeletedUser

gresit , wind n-a fost deloc pregatit . dar nu dau explicatii pentru ca nu am cui si de ce

de vorbe am podul plin , sunt satul de laudele mele ca sa le mai ascult si pe ale altora . idem motivele .


asa se intampla cand recrutezi orbeste . parca astia au fost in inq , nu mai sunt din aia profi ?

E buna asta. =)) El neaga dar nu da explicatii pentru ca nu are CUI SI DE CE. Pai in logica asta nu e nevoie nici sa negi. Daca totusi o faci, explica-te. Pentru ca da, de vorbe suntem toti satui. :)

Daca n-ai inteles, iti stau la dispozitie cu un desen ;)

Off: La jobul asta de Game Suport presupun ca vi se cere sa dati copy/paste-uri bine, nu e nevoie sa derulati si vreun proces logic, nu?
 

DeletedUser27510

toti vor o parte din marele No1, de aia vati aliat majoritatea l40 impotriva noastra pentru ca nu jucam dupa regulile voastre, ceea ce nu se va intampla niciodata. Asta e o statistica slabuta, avand in vedere ca ati stat in alianta cu noi vati pregatit trupe nobili granita si peste noapte ati rupt alianta si ati atacat. ma asteptam la ceva mult mai mult, sa nu zic ca majoritate is jucatori slabuti cu zice colegu mai sus nu stiu sa faca un split.
Spriza noastra va venit si va lovi destul de tare cu o statistica nu o rusine ca asta, nu va bazati ca ii aveti pe ce i din PR ei nu ne pun probleme.
"marele No1" suna haios :) , acum purtati razboiul pe forumul extern, ce jucatori de exceptie sunteti :) ,cand va razboiati cu noi (LEON) era bine, va bateati cu pumnii in piept pe forumla voi .. acum ca s-a echilibrat un pic balanta sa fie bine pentru toata lumea va simtiti "agresati fizic, ha?" si va plangeti pe extern ca pierdeti sate sau ca s-a atacat peste noapte, pai asta e jocul, se ataca peste noapte, peste zi, peste tot!
 

DeletedUser27510

nu ii stres , mai se duc cativa jucatori si ii totul bine si frumos ... momentan la Leon le-am aratat ca degeaba ai trompeta mare cand ai 11-0 ca nu ii gata razboiu si acuma marele luka plange pe la toate triburile sa il ajute ... si pe aici nu mai apare sa imi arate statistici ... poate imi arata cand se ajunge cu organizatu si la el , pana atunci sta pitit la cutie , dar suprizele nu sunt nici pe departe de a fi gata ... doar sunt om bun si toata lumea stie ca imi place sa ofer fel si fel de surpize celor ca luka22 :D

love :)) ma faci sa ma iau si de tine, va laudati cu razboiul dintre top 1 si top 8 , profesionistilor , s-a egalizat balanta , nu plange nimeni stai linistit.
Toamna se numără bobocii! (461|406) K44 8,082 muchmore [Wind] trfik [NO1] 2014-09-13 10:09:40
Va domin cu talent !!! (453|397) K34 5,527 muchmore [Wind] -=trfik=- [NO1] 2014-09-13 04:56:42
Va domin cu talent !!! (451|402) K44 8,939 muchmore [Wind] -=trfik=- [NO1] 2014-09-13 01:21:26
Va domin cu talent !!! (464|399) K34 9,456 muchmore [Wind] -=trfik=- [NO1] 2014-09-12 22:42:38
Toamna se numără bobocii! (461|407) K44 7,303 muchmore [Wind] trfik [NO1] 2014-09-12 22:17:33
Va domin cu talent !!! (454|402) K44 9,653 muchmore [Wind] -=trfik=- [NO1] 2014-09-12 21:36:13
Toamna se numără bobocii! (460|410) K44 9,256 muchmore [Wind] trfik [NO1] 2014-09-12 10:31:38


muchmore a fost mutrfik-at :(



love :)) ma faci sa ma iau si de tine, va laudati cu razboiul dintre top 1 si top 8 , profesionistilor , s-a egalizat balanta , nu plange nimeni de la noi, singurii care si-au adus jucariille aici si plang pentru o lopatica sunteti voi.
 

DeletedUser45959

Cred ca ai o impresie gresită ,noi nu ne plângem. Răspundem doar. Vom vedea asta pe joc cine va avea dreptate.
 

DeletedUser13059

"marele No1" suna haios :) , acum purtati razboiul pe forumul extern, ce jucatori de exceptie sunteti :) ,cand va razboiati cu noi (LEON) era bine, va bateati cu pumnii in piept pe forumla voi .. acum ca s-a echilibrat un pic balanta sa fie bine pentru toata lumea va simtiti "agresati fizic, ha?" si va plangeti pe extern ca pierdeti sate sau ca s-a atacat peste noapte, pai asta e jocul, se ataca peste noapte, peste zi, peste tot!

da si cu leon tot marele luka22 sa laudat cu statisticile alea si i-am zis clar ca nu sa terminat , la fel nici acuma sunteti 3-4-5 triburi ii ok stam si ne batem pana cineva pica , daca esti asa WOC inseamna ca trebuie sa stii ca am fost in situatii de genu si acolo pana ma iesit castigatori
 

DeletedUser46009

Cica jucatori slabi in INQ,dar eu ma uit in fiecare zi cum trfik si trfik cu egal cresc in sate,ci nu din interne cum ziceti voi :))Cand o sa reusiti ca scoateti din joc niste jucatori mai valorosi atunci sa vorbiti...

RESPECT TRFIK!
 

DeletedUser46009

Nu am chef sa fac spam sau sa ma cert..nu am mai vorbit cu trfik de vreo 1 saptamana
 

DeletedUser

pana acum voi din LEON nu mai ziceati nimic ,dar de cand au intrat alte triburi mari in razboi pt voi ati prins grai...dc nu zici cati ai pupat tu ca sa intre in razboi pt voi??
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42998

pai iti arat ce scriu ai tai si tu pe forumu vostru ascuns :)) cum planuiati voi acolo iar eu ma amuzam de stresu vostru cand la noi era granita aia goala oricum

Daca era sa fim asa pregatiti cum zici tu,aveati deja 100 sate pierdute pana in acest moment.De povesti,de ''mari zei'' gen tu,suntem satui cu totii.Am vazut deja cati sunteti activi si cati nu.Ca voi nu sunteti in stare sa va aparati colegii,denota ignoranta cu care jucati acest joc numit triburile.Succes.
 

DeletedUser27510

Eu am intrat azi sa vad cine e oratorul principal aici, cine cu ce se mai lauda :)

Am zis mai sus cum sta treaba, poate ai sarit peste citat.
 

DeletedUser32874

Si, totusi, numele topicul nu s-a schimbat :(

raul82io,ce-i cu tine de esti coplayer? cand mi-a zis trfik acum vreo luna nu l-am crezut :))
 

DeletedUser44398

Hmm, oare ce trib va fi urmatorul sa declare razboi NO1-ului? :D

Stai chill, pana ajungeti sa fi inconjurati de rosu cum a fost WoC-ul pe 35 mai aveti de mancat mult, chiar si asa, sansele sa castigati sunt mici, marginea avanseaza, apar din ce in ce mai multe ferme de aparare iar la voi, poate din ce in ce mai mult rosu.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus