Razboi SoD -nBz-

DeletedUser

God help us, o sa avem nevoie :D

Paaaam, paaam paaaaaaaaaaam: Stirile PRO TV


Tristete generala pentru Romania, celebrul Gabriel Cotabita a fost victima unui violent atac de cord. Rudele victimei spun ca starea de sanatate a iubitului cantaret a inceput sa se deterioreze cand a vazut o imagine cu punctele cardinale pe pagina web triburile, site frecventat foarte des de acesta. Apropiatii lui spun ca de cand a intrat in contact cu acest site, a inceput sa slabeasca si sa aiba cadere masiva de par, nu mai vroia sa manance si la un moment dat imbratisa monitorul spunand

MY PREEEEEECIOUS!
 

DeletedUser4920

Hahahaha SOD s-au rasculat fermele dnd 5 min sa dau atacu pe o ferma sod :)



SOD = Adunaturi nu trib :)
 

DeletedUser4920

Da ce's nebun?:))


Lasa ca stau bine farmez si tac :) mai faceti aliante etc va rog eu prin zona sa pot farma linistit si sa ramana la voi in trib:)
 

DeletedUser

Da ce's nebun?:))


Lasa ca stau bine farmez si tac :) mai faceti aliante etc va rog eu prin zona sa pot farma linistit si sa ramana la voi in trib:)


Am castigat la loterie 4 milioane de euro! Dar nu-i cheltuiesc! De fapt, totul va fi exact ca inainte! Of ironie
 

DeletedUser1630

nice...dar dupa parerea mea nu o sa castige nimeni acest razboi
 

DeletedUser3357

Setzel repet : 1. e doar un joc 2. demonstreaza ce ai de spus prin rapoarte sau cucerire, nu prin jigniri aduse tribului din conflict.
 

DeletedUser4920

3. Cauta-ma pe harta si vezi ce ferme din Sod-A si Sod am in imprejurimi ca sa nu mai stau sa caut rapoartele cand i-am crapat de trupe .

4 Nu jignesc spun adevaru :)
 

DeletedUser

chiar aveti asa de multi nobili si nu aveti unde sa-i trimiteti in vizita?
 

DeletedUser

ce-i asta frate? :))) va bateti joc de noi? :D

Side 1: =nBz=

Side 2: SoD

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php




egalitate :eek: dintotdeauna :D


bah baiatule,eu cred ca u o sa iei warn..stii ca nu ai voie sa deschizi topic pt spam?:cool:
nu te gandesti ca in 2 saptamani va scoatem de pe harta,cu totul :eek: ? :)
pfff....
oricum ... mult succes :D
 

DeletedUser

corectie la titlu topicului... nu e razboi sod-nbz... e simplu farming :D
 

DeletedUser5596

Nu ma-i radeti ma de ei,cine stie ce "tinere talente" se gasesc in Sod,deaja eu zic ca cei din =nbz= ar trebui sa se bazeze pe defensiva,ca altfel le va fi greu...:D
 
Sus