Razboi SoD -nBz-

DeletedUser

God help us, o sa avem nevoie :D

Paaaam, paaam paaaaaaaaaaam: Stirile PRO TV


Tristete generala pentru Romania, celebrul Gabriel Cotabita a fost victima unui violent atac de cord. Rudele victimei spun ca starea de sanatate a iubitului cantaret a inceput sa se deterioreze cand a vazut o imagine cu punctele cardinale pe pagina web triburile, site frecventat foarte des de acesta. Apropiatii lui spun ca de cand a intrat in contact cu acest site, a inceput sa slabeasca si sa aiba cadere masiva de par, nu mai vroia sa manance si la un moment dat imbratisa monitorul spunand

MY PREEEEEECIOUS!

apropo...nu ai scris bine numele tribului nostru ^^
daca asa ne treci si in duplomatie,e clar
=nBz= se scrie,nu -nBz-
 

DeletedUser2821

Succes newbies :)
Imediat ce reusesc sa fac un trib ( momentan am adunatura de membri nu trib dar in curand sper sa fie trib ;) ) o sa vad daca ma pot implica si eu in acest razboi :D
 

DeletedUser5596

da de partea cui ne bagam,michelle.Eu zic ca de partea celor din =nbz= ca poate or avea nevoie de ajutor:D
 

DeletedUser2821

Normal ca doar n ude partea la sod :p Nu cred ca au nevoie de ajutor dar e bine venit;)
 

DeletedUser14376

Aliaţi
Apasii
D~R~S
-TEF-
kings
OT
VINCI
~BL~
~rsq~
~T~
=nBz=
IPA
P.D
~TQ~
R4B
KL
P.C.Y.

Pact de neatacare (PNA)
N-W


ma gandesc ca si Aof se vor bate cu Sod din moment ce au aliati pe nbz...:)):)):))..astia trec pe toti la aliati..desi celelalte triburi nu ii au pe ei
 

DeletedUser

Aliaţi
Apasii
D~R~S
-TEF-
kings
OT
VINCI
~BL~
~rsq~
~T~
=nBz=
IPA
P.D
~TQ~
R4B
KL
P.C.Y.

Pact de neatacare (PNA)
N-W


ma gandesc ca si Aof se vor bate cu Sod din moment ce au aliati pe nbz...:)):)):))..astia trec pe toti la aliati..desi celelalte triburi nu ii au pe ei



Chiar avem alianta cu ei :)
 

DeletedUser4920

Adica el a facut-o da tace din gura acum spune ca avem atat mare figura imprumut si eu de la sarmulita sper sa nu se supere:(
 

DeletedUser10572

toti sunt viteji si buni, pana la proba contrara :D

BV frate, ai zis un lucru bun, sunt de acord cu tine! pana la proba contrara! ai vazut ceva ce tea facut sa crezi ca suntem ferme? nu cred...

Eu daca as fi in locul tau as tace, sau cel putin mas gandi de 2 ori inainte sa scriu o prostie... nu am auzit vreun membru de la mine din trib sa zica ca suntem mai buni ca noobz sau, un lucru e singur, e un joc, nu ne e frica de un razboi, indiferent de cine vor fi dusmani... respect pe multi din noobz, jucatori ca Illidan Stormrage, pe care defapt... nu lam auzit sa scoate vreo aberatie pe forum... cum fac alti... care stiu ca pot pentru ca deja au cerut sprijin pe forum...
Va rog si eu ceva... incetati va rog, nu va mai jigniti atat, ca nu ajuta la nimik, nobilul tot atata adeziune scade, indiferent ca esti junior sau senior member... va rog frumos, e un forum, facut ptr discutii CIVILIZATE! si presupun ca nici unul dintre noi traieste in grajd... deci...
 

DeletedUser9103

hashysh da sigur eu cred ca am cerut sprijin la mine in trib recunosc :)
Sunt cam multi din sod care se lauda nu dau nume :)
 

DeletedUser

BV frate, ai zis un lucru bun, sunt de acord cu tine! pana la proba contrara! ai vazut ceva ce tea facut sa crezi ca suntem ferme? nu cred...

Eu daca as fi in locul tau as tace, sau cel putin mas gandi de 2 ori inainte sa scriu o prostie... nu am auzit vreun membru de la mine din trib sa zica ca suntem mai buni ca noobz sau, un lucru e singur, e un joc, nu ne e frica de un razboi, indiferent de cine vor fi dusmani... respect pe multi din noobz, jucatori ca Illidan Stormrage, pe care defapt... nu lam auzit sa scoate vreo aberatie pe forum... cum fac alti... care stiu ca pot pentru ca deja au cerut sprijin pe forum...
Va rog si eu ceva... incetati va rog, nu va mai jigniti atat, ca nu ajuta la nimik, nobilul tot atata adeziune scade, indiferent ca esti junior sau senior member... va rog frumos, e un forum, facut ptr discutii CIVILIZATE! si presupun ca nici unul dintre noi traieste in grajd... deci...

Dupa nickurile unora, sunt si care traiesc in grajd =)) se stie el/ea
 

DeletedUser4920

dupa nickurile unora iti dai seama cum dau din cap 24 din 24 si se cred mari cunoscatori de muzica se stie el/ea :rolleyes:
 

DeletedUser10572

vasy... lasai sa se laude..
de la mine... de la tine.... incearca sa fii mai inteligent, si sa mentii on topic...
ganditiva ca pot sa ne inkida la o fraza aruncata mai aiurea cum a facut unul de la mine mai sus... asta ca sa vedeti ca nu iau partea nimanui... repet, incercati sa fiti civilizati... nici unul dintre noi nu traieste in grajd...
 
Sus