Razboi SoD -nBz-

DeletedUser

vai dar eu am folosit traducatorul google si zice acolo miss piggy = domnisoara scroafa, intrucat acest forum este romanesc, engleza nu trebuie tolerata :)
Si ca sa fiu si ontopic, domnisoara scroafa ne poti spune ce nick ai in joc? :D
 

DeletedUser4920

Apropo sa imi explici si mie cum faci lugu lugu lung in fata la pc daca tot stai pe extern :)
 

DeletedUser4920

Unde imi cumperi bilet la munte sau la mare sa stiu ce garderoba sa iau :)


Esti darnic de felu tau vad :rolleyes:
 

DeletedUser

Ce nume ai in joc?

Astept raspuns stafidel
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Cum ce nume am in joc ahahahahahaha dute la somnic se insereaza deja afara :(


Ai patutu facut :confused:?
 

DeletedUser

amice setzel ce naibii intrii in polemici dastea tampite cu toti bossii de pe Lume8..ai grija sa nu te pedepseasca....iuliantrance pt cultura ta te anunt ca numele de pe forumul extern e acelasi cu numele din joc...
 

DeletedUser4920

pfff ca la mucea ....intreabal pe kohobe cum trebuie sa ma ataci :)



Pana acum doar cuvinte de laude n00b cu buletin :)
 

DeletedUser

pfff ca la mucea ....intreabal pe kohobe cum trebuie sa ma ataci :)



Pana acum doar cuvinte de laude n00b cu buletin :)

Setzel, nu e mult is 300 de cav si 800 de topoare cu paladin cu lancea lui mieszko, a da si 200 de berbeci, sper macar 100 de lanci sa-ti distrug :p
 

DeletedUser

eu stiu, in fine, imi place cum de la o tatonare, se baga toti in seama cu noi of of gradina
 

DeletedUser15142

Daaa eu ma bucur vazand k voi astia din =nbz= si (SoD (((care sunt pe langa noi)):( :( :-S se lupta sper sa castige din asta
_----__ cel mai bun trib pe k 34 (~angel)
 

DeletedUser9103

Setzel, nu e mult is 300 de cav si 800 de topoare cu paladin cu lancea lui mieszko, a da si 200 de berbeci, sper macar 100 de lanci sa-ti distrug :p
fainut. dar u de aparare ai auzit?
s-au voi mizati tot pe atac? :)
 

DeletedUser

rofl; ahueti i nifstati

da... precis... aşa armată... cum ai tu artefact la paladin dacă la inamici învinşi... aveai 44 de puncte
 
Sus