Razboi TOP vs Mda !

  • Autor subiect DeletedUser10105
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10105

domane ' !

ajungi sa discuti cu iepurasii atunci cand ii vanezi ? Doamne' , cu cine am ajuns sa discutam ! cu anonimi , care atunci cand vin satele noastre spre ei lesina...sau se milogesc sa intre in trib ? cred ca nu stiti cu cine vorbiti , si cine va ia satele ? si cum si in ce mod ! doar v-am trimis rapoarte ! jenant....VULPONE?! - SI UN SAT DE BARBARI ARE MAI MULTI INAMICI INVINSI DECAT TINE !...iar fake cu nobili , este o tactica folosita de oameni inteligenti , care au resurse , nu pentru anonimi care acum afla si ei de treaba asta !
eu , Fatus si ICE GOBLINX , avem mai multi inamici invinsi decat TOT ACEL TRIB ANONIM , BOSNIA ....parca se numea , am uitat! si altceva , cu licuricii e si pacat sa-ti pierzi timpul ! un trib mamut , cu oameni mici , ce sa faca? ...se agita si ei ...noi ii rupem , si ei se uita !
 

DeletedUser10105

si altceva !

Si altceva...vulpone...cand vei fi in stare sa faci si tu in umila ta viata ceva , atunci sa spui de ICE ...citat "ice cretinix"...in conditiile in care tu esti a zecea roata de la caruta in viata , si 1oooooooooo in triburile ! te rog ...fii mai capabil , stiu ca ai ambitie , si vrei sa ajungi si tu , macar ante-penultimul in viata si in joc ! fii ambitios , ca s-ar putea sa poti !
 

DeletedUser

tipic pentru ankadiscipol din cate vad, tot ce face e sa jigneasca pe forumul mare, si sa se laude mult...dar mult...ok ai gasit o scuza..sunteti agresivii lui peste...poate te ataci singura cu lanciile, ascensiunea e una miraculoasa la inamici invinsi sa stii, si noi nu avem de unde sa stim, pana acum tot ce vedem, sunt niste statistici, un 6 la 1 pentru voi, nu 20 de jucatori trimisi la margine...si intr-adevar, topicul ar trebui inchis, ca o dam in diverse si-n licurici, si nu avem voie sa ne jignim pe privat, daramite pe un forum public unde toata lumea vede asta:)
 

DeletedUser1924

Si altceva...vulpone...cand vei fi in stare sa faci si tu in umila ta viata ceva , atunci sa spui de ICE ...citat "ice cretinix"...in conditiile in care tu esti a zecea roata de la caruta in viata , si 1oooooooooo in triburile ! te rog ...fii mai capabil , stiu ca ai ambitie , si vrei sa ajungi si tu , macar ante-penultimul in viata si in joc ! fii ambitios , ca s-ar putea sa poti !

Anka eu nu inteleg ce te agiti atat... Eu pana acum NU am auzit de tine... numele tau nu imi transmite nimic ... de ce vii aici sa jignesti jucatori pe care mie imi place sa ii numesc "veterani" ?!


Astept replica ta acida :)
 

DeletedUser

Probabil este inca vreun geniu neinteles ratacit pe triburile.ro ... Mie imi place ca posteaza, dar tot nu catadicseste sa explice motivul pentru care nu bat bazaconiile cu care a deschis topicul cu ce spune twstats-ul ...
 

DeletedUser

Probabil este inca vreun geniu neinteles ratacit pe triburile.ro ... Mie imi place ca posteaza, dar tot nu catadicseste sa explice motivul pentru care nu bat bazaconiile cu care a deschis topicul cu ce spune twstats-ul ...

In locul tau nu as incerca sa inteleg motivele care o mana-n lupta.
Pe o alta lume am primit zeci de mesaje halucinante.
Pe lumea 6 am facut o escala de o zi in acel trib si dupa ce am plecat, intrucat imi displace mirosul de sanatoriu, am aflat ca au fost trimise mesaje in GT, am fost numit refugiat etc ;)
Din nefericire membrii acelui trib sunt prea departe de mine, singurul pe care l-am gasit in zona a parasit deja lumea 6, iar satul inca poarta numele de Tip Top Minitop...
 

DeletedUser1924

Din cate vad ~TOP~ nu este un trib foarte iubit...sa fie oare vina "papagalului" unor conducatori care abereaza?(Raspunsul il gasiti pe verticala...E format din 2 litere incepand cu D si terminand cu A)
 

DeletedUser9249

ankamaster cel mai jenant este comportamentul tau.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

aliante fara rost......cat timp o sa le ia celor din GT sa inobileze H@IT@? probabil ca o sa "plangeti in genunchi" pentru paraselile voastre!
 

DeletedUser

Si la ce te asteptai??? Oricum si eu sunt curios ce va iesi pana la urma.
 

DeletedUser8266

gigigrigore daca ai consulta un pik twstase-ul si ai mai vedea ce se intampla pe harta....ai observa ca ~TOP~ incet da sigur se duce la vale , cel considerat cel mai bun jucator de la ei Fatus a pierdut vro 18 sate ,nu mai spun ca nici tribu per ansamblu nu sta mai bine daca anka se lauda acu ceva timp ca nu pierduse sate(nu multe mai corect) acu o sa observati ca incepe sa curga cu sate din TOP ,unde mai pui ca tribul la inamici invinsi ca aparator a crescut vertiginos deci is sub asediu ,si nu o sa piara de mda , ca nu au cum de exemplu fatus nu cred ca are membri mda pe langa el sau multi alti , ei o sa piara pentru ca cat de bun esti tu nu te poti pune cu multimea si cum is ei cam izolati unu de altu is singuri contra a multi inamici ...cred ca in o luna va parasi top 25 -30
 

DeletedUser

Ha ha ha...Noutati... Pentru ca nu a existat niciodata un razboi *MdA* vs TOP, si pentru ca tot ce a fost scris cu nerusinare de cei din TOP cum ca, cum sant, cum vor fi, fac o declaratie...

Daca de atata timp acest topic fals "Razboi TOP vs MdA" (noi nu am avut niciodata razboi cu TOP) s-a mentinut atata timp cu comentarii si supozitii care mai de care ce am zis? Hai sa il facem real... Adica foarte simplu:

Datorita declaratiilor belicoase venite din partea TOP (declaratii juvenile si lipsite de fond, MdA neavand niciodata razboi deschis cu TOP), imi rezerv dreptul de a declara razboi tribului TOP, din urmatoarele motive:

-Nu imi place ankamaster
-Nu imi place deloc ankamaster
-De fapt nu imi place tribul TOP

Acestea fiind zise, tribul TOP (tip top minitop) va simti pe pielea lui ce inseamna un razboi (real) cu tribul MdA... Si daca :
gigigrigore daca ai consulta un pik twstase-ul si ai mai vedea ce se intampla pe harta....ai observa ca ~TOP~ incet da sigur se duce la vale , cel considerat cel mai bun jucator de la ei Fatus a pierdut vro 18 sate ,nu mai spun ca nici tribu per ansamblu nu sta mai bine daca anka se lauda acu ceva timp ca nu pierduse sate(nu multe mai corect) acu o sa observati ca incepe sa curga cu sate din TOP ,unde mai pui ca tribul la inamici invinsi ca aparator a crescut vertiginos deci is sub asediu ,si nu o sa piara de mda , ca nu au cum de exemplu fatus nu cred ca are membri mda pe langa el sau multi alti , ei o sa piara pentru ca cat de bun esti tu nu te poti pune cu multimea si cum is ei cam izolati unu de altu is singuri contra a multi inamici ...cred ca in o luna va parasi top 25 -30

O sa fac in asa fel ca sa piara din cauza MdA... ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si vei vedea de acum incolo cum va scade TOP in puncte/sate...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1924

1.Ai uitat sa spui ca tocmai ne-am aliat contra lor.
2.Nimeni nu o place pe ankamaster.
3.Mai ales eu nu o plac pe ankamaster.


PS : Cer drepturi de autor ... sti tu pt ce :))
 

DeletedUser8266

dupa razboi multi viteji se arata , acu cand top e incoltit si slabit teai gandit sa arati si tu adevarata valoare a tribului tau ? orikum deja cade si nu cade din cauza voastra voi puteti cel mult sa grabiti procesu
 

DeletedUser1924

dupa razboi multi viteji se arata , acu cand top e incoltit si slabit teai gandit sa arati si tu adevarata valoare a tribului tau ? orikum deja cade si nu cade din cauza voastra voi puteti cel mult sa grabiti procesu

Prietene razboiul dintre -R360- si ~TOP~ dureaza de ceva vreme...numai ca noi ** in joc nu pe forum ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus