Razboindu-ne cu lupii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

@xena, noi fierbem numa la 100+ atacuri. ;):rolleyes:

Sa va pregatiti pentru inca o mica surpriza. :)
 

DeletedUser

@xena, noi fierbem numa la 100+ atacuri. ;):rolleyes:

Sa va pregatiti pentru inca o mica surpriza. :)


omule e atat de mare adversitatea impotriva noastra?
si daca sunt surprize sa vina, nu e o problema.
este un joc din care iesim cu fruntea sus daca e sa iesim.
conteaza foarte mult ca sunteti atatia impotriva noastra.....denota ca suntem o forta si numai o coalitie ne'ar putea scoate din joc.
 

DeletedUser

Da' cum sa nu?! Voi sunteti TLD'ul nostru. :)))):rolleyes:

Surpriza nu ii cine stie ce, insa sper sa va placa. Nu o sa fie spectaculoasa surpriza sau ceva de genu' asta, asa ca nu trebuie sa va pregatiti cu absolut nimic.

Denota ca sunteti un bloc masiv de jucatori pe K53 si prin imprejurimi. Atata. ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"Te priveshte cat stai pe triburi, dar cred ca viatza personala a disparut, de ex un om normal la ora asta cred ca e la somn, doar un insomniac sta treaz ."


marca ovidix....


tu de ce esti on?:D

Te dau in judecata, pentru drepturile de autor :D :p
 

DeletedUser

"Daca vrei cateva exemple, vladis, ce s-a i-a tremurat inima de frica, iar inloc sa aleaga alt trib mai bine s-a lasat cu totul de joc (te-a pus sitter permanent sa itzi potzi apara satele. e greu cu 1 singur cont )"


marca ovidix...


alta aberatie...nu te intereseaza motivul din care vladis nu mai joaca...de probleme personale ai auzit?

S-a speriat, la ce a ajuns haita, iar pana la urma decat sa mearga in alt trib sa fie nobilat de domnul sau doamna xena, a ales sa se lase cu totul de joc ... Daca dorea sa vina in alt trib, sunt sigur ca ar fii ales tribul legio :rolleyes:
 

DeletedUser

omule e atat de mare adversitatea impotriva noastra?
si daca sunt surprize sa vina, nu e o problema.
este un joc din care iesim cu fruntea sus daca e sa iesim.
conteaza foarte mult ca sunteti atatia impotriva noastra.....denota ca suntem o forta si numai o coalitie ne'ar putea scoate din joc.

Asta e faza ca atzi fii avut mai multzi adversari, dar sunt siguri, ca unii din ei, ne lasa pe noi sa facem treaba buna, in locul lor :))

De cand ai realizat ca e un joc ???? :confused:, eu shtiam ca pentru u reprezinta viatza :eek:.

Suntetzi o fortza formata din 10 jucatori intr-un trib cu 300 de membrii ?

In rest, vorba lui zeitate, "Denota ca sunteti un bloc masiv de jucatori pe K53 si prin imprejurimi. Atata."
 

DeletedUser

Asta e faza ca atzi fii avut mai multzi adversari, dar sunt siguri, ca unii din ei, ne lasa pe noi sa facem treaba buna, in locul lor :))

De cand ai realizat ca e un joc ???? :confused:, eu shtiam ca pentru u reprezinta viatza :eek:.

Suntetzi o fortza formata din 10 jucatori intr-un trib cu 300 de membrii ?

In rest, vorba lui zeitate, "Denota ca sunteti un bloc masiv de jucatori pe K53 si prin imprejurimi. Atata."



rog adminii sa luati masuri in ceea ce priveste remarcile referitoare la viata mea personala.
este al nu stiu catelea post in sensul acesta.
nu stiu de ce se implica astfel de discutii in topicuri dedicate razboiului.
 

DeletedUser

bai da cum draq s-au strans toti copii de 15 ani sa comenteze ei pe forum? mai pustanilor care nu stiti altceva decat sa comentati si sa jicniti jucatorii rivali triburilor voastre...cere-ti voie parintilor sa puteti comenta si voi ceva ,oricum numai tampenii spuneti...in toate posturile voastre nu ati spus o vb sa se inteleaga ceva din ea...
 

DeletedUser

rog adminii sa luati masuri in ceea ce priveste remarcile referitoare la viata mea personala.
este al nu stiu catelea post in sensul acesta.
nu stiu de ce se implica astfel de discutii in topicuri dedicate razboiului.

unii oameni chiar nu fac diferenta, si altii trec cu vederea, dar acum tot ce poti as faci este sa depui un tichet si sa astepti, o parere sincera este cel mai bine sa tratezi in gluma:)
 

DeletedUser

unii oameni chiar nu fac diferenta, si altii trec cu vederea, dar acum tot ce poti as faci este sa depui un tichet si sa astepti, o parere sincera este cel mai bine sa tratezi in gluma:)


nu e cazul....nu se merita....doar ca doream ca remarcile referitoare la viata unuia sau altuia sa dispara de pe extern....aici se discuta strict de conflict....
 

DeletedUser

@cradriani&xena, aveti impresia ca orice remarca e o jignire? Daca cineva iti spune ca nu ai viata personala sau ca esti insomniac ar trebui sa te simti ofensat pana la cer si inapoi? Astazi am primit un mesaj in care eram facut "dobitoc mic". Aia ce e? :)

Nu te mai simti jignit/a (uite un g, cradriani :D) la orice replica mai acida ca nu cred ca aveti 3 ani.
 

DeletedUser

@cradriani&xena, aveti impresia ca orice remarca e o jignire? Daca cineva iti spune ca nu ai viata personala sau ca esti insomniac ar trebui sa te simti ofensat pana la cer si inapoi? Astazi am primit un mesaj in care eram facut "dobitoc mic". Aia ce e? :)

Nu te mai simti jignit/a (uite un g, cradriani :D) la orice replica mai acida ca nu cred ca aveti 3 ani.

tocmai ca nu ai de unde sa imi sti viata personala nu ai dreptul sa vorbesti de ea.
ma cunosti cumva, stii unde stau?
vorbeste omule cat vrei de triburile, de razboi, ca ma faci , ca nu am valoare ca jucator.....dar nu te lega de viata mea ca nu te priveste.
daca te tine in joc arata'mi , dar daca ajungi la viata cuiva ca sti ce face si cand face e prea mult.
DA, este o jignire.
 

DeletedUser

Am postat ceva mai devreme in topic un avertisment legat de comportamentul pe forum in general si pe acest topic in special. Unii jucatori au ales sa il ignore si sa incalce in continuare regulile forumului si au fost sanctionati in consecinta. In continuare, orice abatere de la regulament va fi penalizata cu avertisment si va reamintesc ca un cumul de avertismente duce la banarea temporara de pe forum.
 

DeletedUser

@xena, stai... hmmm... undeva mai in sud. :D

Nu a detaliat nici o parte a vietii tale personale, a spus doar ca ea nu exista. Stiind ca acest lucru nu este adevarat, nu trebuie sa demonstrati contrariul, puteti doar ignora astfel de replici. Ignorandu'le o sa vedeti ca ele nu o sa mai apara.

Sa incercam totusi sa revenim usor usor la razboi. :)
 

DeletedUser5095

xena 07 , Tu rogi admini sa sanctioneze ca ne luam de viata ta personala pe cand tu in fiecare mesaj deal tau minti si jignesti .
 

DeletedUser

Catre recrutorii haitei: Nu mai recrutati pe K43 ca recrutati degeaba. :D
 

DeletedUser

E, uite, special pentru asta m-am inscris pe forum.
Multumim. Sau ma rog, eu iti multumesc pentru urari.
Sa aveti o primavara frumoasa si voi.

(Hmmm... :rolleyes: Off-topic, dar se merita)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus