Razboindu-ne cu lupii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Seara asta are ceva special? Sau v-ati gandit sa trimiteti negustorii cu trandafiri la doamne? :D
 

DeletedUser

De pe alea 5 satulete ale tale;)) vreau sa vad cati negustori sunt..
 

DeletedUser

Aha... Pai maxim e 235 de negustori pe sat... Sau vorbeai de altceva? :rolleyes:
 

DeletedUser

Is curios ce voi primi de la tine.. aproape de mijlocul noptii:rolleyes:
 

DeletedUser

Da sau trupele..nici macar nu o asteptat..sa treaca aceasta zi..si o trimis armata la lupta:))
 

DeletedUser5288

Era plictiseala la marginea hartii si mai aveai nevoie de inca un cont ??? :confused::confused::confused:

Voi astia tld-istii sunteti niste "speciali" :rolleyes:

super-arhi-ultra-etc-"speciali", don' valiusha sa ne traiasca!

esti prea confused pentru gustul meu, sorry, ma duc sa-m' aranjez freziile.
 

DeletedUser

Chiritza, gabi si flamer stiti subiectul acestui thread. ;)

Daca poate un moderator sa stearga posturile incepand cu cel al lui gabi de la 23:04:12... Mc. :)
 

DeletedUser523

si app. de tema acestui topic;)care mai e situatia razboiului:confused:o statistica ceva, vre-un jucator trimis la marginea lumii:confused:oricum vreau sa remarc fairplayul celor din tabara anti.H@IT@ care, de cand au vazut k liderii lupilor nu mai pot posta pe forum nu au inceput sa vb singuri folosinduse de faptul ca opnentilor nu le pot pot raspune.insa acum e plictiseala pe aici:(
 

DeletedUser

Pai, de 5 luni tot se impung... Si-or fi terminat munitia :D Desi suntem un popor cu imaginatie, se va mai gasi ceva ;)
 

DeletedUser

@nustiu, ti'a placut si v'a placut actiunea din ultimele doua zile? Asta'i doar sa vedeti cati contati cu adevarat din tribul vostru. Surprize o sa mai urmeze. :)

Apropo, indiferent de actiunile mele din joc sau de aici, atata timp cat ofer respect, poate asi si putea primi respect. ;)
 

DeletedUser

Apropo, indiferent de actiunile mele din joc sau de aici, atata timp cat ofer respect, poate asi si putea primi respect. ;)

draguta actiune, sincer ;) Stii ca noi am vb pe mess despre asta. Si respectul...stii ft bine ca se castiga..."din pacate" :D desi am fost dusmani, pe al meu l-ai castigat.Desi nu stiu cat conteaza...
 

DeletedUser

Cred ca la faza asta putem sa-ti fim recunoscatori ;)
Desi unii s-au simtit neglijati. Sau la cei neglijati le coci altceva? :D
 

DeletedUser

@BlooM, la fel si la mine. ;)

@nustiu, acuma no, am si eu limitele mele. :D
 

DeletedUser523

Dar ce actiune:confused:Despre ce a fost vb:confused:Nu ne mai tineti in suspans si detaliati sa stim si noi si sa ne bucuram de o actiune frumoasa...:cool:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus