Razboindu-ne cu lupii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

tzepes, nu e bine sa fii prea indiscret uneori :)
E o simpla actiune in cadrul unui razboi, dar ca parere proprie, o actiune chiar simpatica.
Mersi Zeitate...cred ca iti dai seama de ce iti multumesc ;)

Iarba rea din holde piarã!
Piarã duºmãnia-n þarã!
Între noi sã nu mai fie
Decât flori ºi armonie!
:rolleyes:

Zeitate, nu poti sa spui ca nu ti-am prezentat omagiile noastre :eek:

Oare s-a trecut peste limitele lui cu "multumirile" ??? :p
 

DeletedUser523

hm, tot n-am inteles nimik si sunt multi altii ca mine, cred, dar fie, daca nu vreti sa detaliati si pastrati pt voi, asta e:)
asta da propaganda de razboi;):p:cool:
 

DeletedUser

Suntem originali? :p
Vad ca fara contre pe forum nu place la public, asa ca ma ascund inapoi in vizuina. Las pe altii mai rai de gura sa preia discutia.
 

DeletedUser523

Din contra mie personal imi displac disputele personale, eu sunt adeptul statistcilor, raportelor de razboi; astea da arme bune folosite in propaganda, insa acum nimik, e tacere curata aici:( doar ne agitati asa putin, ne aruncati o pastila si apoi mister total:)f interesant acest topic; cred k totusi ori razboiul a scazut in intensitate si cum nu aveti cu ce face propaganda pastrati linistea sau se dau lupte nebune pe harta si nici o parte implicata in razboi nu mai are timp si de P&P:);)
 

DeletedUser

Din contra mie personal imi displac disputele personale, eu sunt adeptul statistcilor, raportelor de razboi; astea da arme bune folosite in propaganda, insa acum nimik, e tacere curata aici:( doar ne agitati asa putin, ne aruncati o pastila si apoi mister total:)f interesant acest topic; cred k totusi ori razboiul a scazut in intensitate si cum nu aveti cu ce face propaganda pastrati linistea sau se dau lupte nebune pe harta si nici o parte implicata in razboi nu mai are timp si de P&P:);)

Crede-ma ca nu a scazut in intensitate...stressul e continuu, lupta e continua. cat despre propaganda...e mult mai frumos cand se discuta normal, fara acuze, insulte si injurii, nu ?
 

DeletedUser827

La inceputul razboiului eu si cu colegi mei din Deadly , am inceput o discuta inutila pe forumul extern cu membri din H@it@ , care nu isi avea rostul,jigniri,pronosticuri,etc. Pe urma am discutat cu conducerea tribului si cu ceilalti membri ca sa nu mai intram in discuti pe forumul extern pentru ca nu rezolvam nimic daca jignim sau dam cu pronosticul , cand o sa avem o statistica clara cu razboiul o sa o postam , asta inecrc acuma sa fac pe forumul tribului cand o sa cred ca e cat de cat reala o sa o postez si aicea pe extern,pana atunci nu cred ca o sa prea vedeti un membru Deadly ca sa posteze pe extern .

Multumesc ,
O zi buna .
 

DeletedUser

Acum flamer o sa fie si mai suparat :eek:
Problema e ca balacarelile pe forum n-au adus nimanui nici soldatei, nici sate in plus. Astea se rezolva pe harta. Daca esti bun si sti sa-ti pastrezi prietenii aproape - castigi.
 

DeletedUser523

Normal k pe harta se castiga orice razboi!DAR, daca tot ati deschis un topic despre acest razboi, macar ceva rapoarte, info de pe front sa postati si voi sa stim cum decurge razboiul;)...
 

DeletedUser523

LEGIO - H@IT@
[LEGIO] Sate pierdute : 8
[LEGIO] Sate castigate : 4
[H@IT@] Sate pierdute : 4
[H@IT@] Sate castigate : 8


Sursa: www.wartools.net

asa da:Dinsa cam putine rezultate pt un razboi ce parea asa de mare insa dupa cum am mai spus e clar k sunt forte aprox. egale si se va termina nedecis acest razboi;)
 

DeletedUser

Dar sa nu uitam ca H@IT@ lupta si impotriva celor din Deadly:


DEADLY - H@IT@
[DEADLY] Sate pierdute : 13
[DEADLY] Sate castigate : 31
[H@IT@] Sate pierdute : 31
[H@IT@] Sate castigate : 13



aceeasi sursa
 

DeletedUser

@tzepes, razboiu' dintre triburile noastre a intrat deja in a6a luna. In momentu' de fata, sa faci o statistica reala bazata pe tw-tools, e imposibil datorita jucatorilor stersi din liste. De aceea orice statistica veche prezentata aici, ar putea fi contestata, pana la urma, pe buna dreptate. :) Eu unul o sa incep sa tin o noua statistica de maine.

tzepes, poate, razboiu' asta se poate descrie si ca unu' de granita, gen India si Pakistan sau Isreal si viitoarea Palestina (paralela cu lumea reala). Mai va ranim 2-3 oameni azi, maine voi cativa. De aia nici nu e asa interesant ca atunci cand de exemplu SUA ataca Irak cu avioane de razboi, bombe aruncate in timpul noptii, tancuri, atacuri cu lansatoare de rachete. :)

@nustiu, va multumesc profund ca mi'ati raspuns la actiune. :D Asa un pic v'a destabilizat. Cateva iesiri in ultimele 3 zile, un pic de agitatie interna? :)

@flamer, linistea face bine sufletului. :):p
 

DeletedUser

Zeitate, sincer, de destabilizat n-a prea fost vorba. Ba chiar ne-ai ajutat sa identificam cine sta sub aripioara noastra doar sa-i fie bine. :rolleyes:

gabi23, esti off-topic. ;) Au deschis si asasinii un topic, ~FB~ vs H@IT@... De asta si-a mutat Zeitate bagajelele aici, sa nu faca off-topic acolo... :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Am inteles dar na aici e vb de P&P deci si o statistica bazata pe tw tools cred k ar fi unanim aceptata iar daca ar fi contestatari, ei bine, ar incepe si mai k lumea P&P, nu:confused:;)........
 

DeletedUser

@tzepes - ai dreptate in toate postarile tale pe aici si ai o abordare matura :)

o singura intrebare am si eu: de ce au unii impresia ca cu cat sunt mai tari in "clontz" aici, cu atat sunt mai buni in joc ??? :confused: (pt dusmani - nu incercati sa ma balacariti si pe mine, ca nu obtineti nimic asa)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1: H@IT@

Side 2: Legio

Timeframe: Sãptãmâna trecutã

Cuceriri totale:

Tabãra 1: 240
Tabãra 2: 174
Diferențã: 66

image.php


Numãr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabãra 1: 12
Tabãra 2: 4
Diferențã: 8

image.php


Numãrul total de puncte al cuceririlor:

Tabãra 1: 1,348,313
Tabãra 2: 1,291,559
Diferențã: 56,754

image.php


Numãrul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabãra 1: 101,622
Tabãra 2: 38,624
Diferențã: 62,998

image.php
 

DeletedUser4620

Side 1: Legio

Side 2: H@IT@

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabãra 1: 3,936
Tabãra 2: 7,032
Diferențã: 3,096

image.php


Numãr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabãra 1: 117
Tabãra 2: 115
Diferențã: 2

image.php


Numãrul total de puncte al cuceririlor:

Tabãra 1: 35,809,553
Tabãra 2: 55,965,975
Diferențã: 20,156,422

image.php


Numãrul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabãra 1: 1,136,792
Tabãra 2: 1,156,443
Diferențã: 19,651

image.php



H@IT@ e in dezavantaj in ambele razboaie :) pe forum la ei scrie ca sunt in avajtaj cu vreo 20 sate:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus