Razboindu-ne cu lupii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sunt usor curios... a tinut cineva din haita o statistica cu numarul satelor cucerite de catre LEGIO si de catre voi de la inceputul razboiului (de la inceputul lui octombrie)? :)
 

DeletedUser

O statistica gen TW-Tools sau vrei sa pui lumea la munca, sa scada satele care au fost cucerite si recuperate de n ori? :D
 

DeletedUser

@nustiu, o statistica macar aproximativa, sa zicem gen tw-tools (desi mult mai utila ar fi una concreta). :)
 

DeletedUser

Asa in graba :

Haita - 114 sate cucerite
Legio - 106 sate cucerite
 

DeletedUser

@danr, fara suparare insa, daca e sa faci o statistica a razboiului nostru de la inceput, luand datele de pe tw-tools, iti ia cateva ore. Statistica de pe forumul nostru am refacut'o de doua ori si iti zic ca dureaza. O sa incerc sa o refac saptamana asta. :)
 

DeletedUser

Am facut-o doar numarand bulinele rosii si cele verzi . Nu zic ca este foarte corecta ( este facuta in graba ) - sper sa nu fi gresit foarte mult . Astept statisitica ta - dar cred ca nu vor fi diferente fff mari .
 

DeletedUser

Incepand din 06.10.2007:

LEGIO 162 - 90 h@it@

Asta avem noi pe forum la ora actuala. Bine, ii ceva mai detaliat (xena stie ca are vederea periferica bine dezvoltata pe forumul nostru :D) numai ca nu mai postez toata lista.

@danr, nici asta nu pot spune ca este corecta avand in vedere ca nu sunt luate in calcul satele cucerite si recucerite (in ultima luna am incercat sa tin cont de asta). Insa cum am spus, saptamana asta o sa incerc sa refac complet statistica, nemaincluzand satele recucerite. :)
 

DeletedUser

Sincer, rar am intalnit un razboi atat de echilibrat....m-ar tenta un calcul exact al satelor cucerite...desi ca idee, nu cred ca diferenta e mai mare de 20 sate, sau cu ft putin mai mare, indifferent de ce parte.
Ca fost membru H@it@ am vazut rapoarte de atacuri ale unii dintre membrii Legio, atacuri frumoase...dar si aparari la fel de frumoase...totusi tipice.Full def si atat.Unde e farmecul unui dodge, al unui renoble?Sau totul consta in mentinerea acelui sat prin "spargerea" cleanurilor?
Ma refer strict la Legio pentru ca despre H@it@ nu m-am interesat, in ceea ce priveste apararile...nu cred ca aveam de ce, nu ? :p

P.S. Oricum, ovidix, daca citesti acest mesaj...sa stii ca tot iti voi lua un sat. Promisiunea e promisiune.

Sincer, oricat de ciudate ar fi duelurile verbale..ramane dupa parerea mea unul din cele mai frumoase razboiate purtate pe L1, intr-adevar trib contra trib.
 

DeletedUser

Unde e farmecul unui dodge, al unui renoble?Sau totul consta in mentinerea acelui sat prin "spargerea" cleanurilor?

complicatii inutile, cat timp apuci sa umpli satul shi poti sa spargi cleanurile :D s-ar fi stricat echilibrul mult mai repede daca vreo tabara decidea sa devina brusc foarte spectaculoasa :)
 

DeletedUser

@BlooM, dodge viper? Just joking. :D

Nu stiu daca e printre cele mai frumoase razboaie pentru ca nu avem parte de atatea intrigi si politica, tradari si intamplari neasteptate, rapoarte si discutii private pe forumul extern. Suntem ca doua placi tectonice care se macina pe margini. Asteptam deocamdata ca cealalta placa sa se fisureze de la mijloc. :)

@Pichiutza, suntem la nivelul la care fiecare sat conteaza. Asta'i inca un motiv pentru care razboiul asta nu cred ca poate fi considerat prea frumos. Surprize o sa mai apara, insa nu tinem nicio parte sa fim spectaculosi. Vrem doar ca cealalta parte sa cam dispara. :)
 

DeletedUser

Zeitate, pe mine nu prea ma intereseaza sa dispareti toti...doar partea aia "stricata"...am mai spus si o repet ,aveti si membrii de valoare pe acolo care sunt baieti cu capul pe umeri si nu se baga in jigniri sau pur si simplu nu vor sa se complice mai mult decat e cazul :)
 

DeletedUser

@cradriani, si xena ce zice?? :D

Si totusi din nou sunt un pic curios: cine sunt persoanele astea non-grata? Pe langa ovidix. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai "baiatul meu de suflet" era nevermore...dar nu mai joaca el :( , ...referitor la ce spune xena, nu stiu ,dar eu mi-am spus parerea mea. :)
 

DeletedUser

@cradriani, partea aia "stricata" o sa fie aparata de noi pana la ultimul lancier. :)
 

DeletedUser

@nustiu, stiu. :D

De aia razboiul nostru o sa mai dureze mult si bine.
 

DeletedUser

@nustiu, am vazut poze cu goosy si.. a cam frant inimi pe la noi deja. :(

V'a cam rupt AKI in 06. :D
 

DeletedUser

Ne revenim noi. Nu putem sa va dezamagim si sa va lasam fara adversar, nu? ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus