"Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început

DeletedUser

Vad ca uni dintre voi tot nu pricepeti dupa 8-9 luni de zile ca Drept si NG sunt practic acelasi trib e o alianta aproape de la inceput daca nu chiar de la inceput ...
E cel putin penibil cand uni spuneti ca de ce Dreptul a ajutat NG ... pai domnilor voi ca trib Kill nu ati avut granita calumea aproape 1 an , ati reusit sa faceti o granita doar cand ati atacat NG-ul ... deisgur baieti au pierdut 1 K mai putin sau mai mult ... voi nu ati avut odata organizat pe voi ... si nici acum nu ati avut.
Ceea ce ati primit acuma sa dat poate 40-60% din atac pe voi restul a mers pe HDC si ati cazut ... , acuma veti veni uni sa imi spuneti ca vati abtut cu TDN-ul ... sa fim seriosi ati facut exact cum ati facut si cu NG era un ciolan de mancat si ati sarit pe el.
Oricine poate lua sate atata timp cat ataca non stop ... nu trebuie sa fi jucator e inevitabil vei cuceri unul mai devreme sau mai tarziu.
martzian imi place modul tau de a gandi gen :
daca ai face parte din echipa mea si ai deschide gura in felul asta la adresa unui adversar, indiferent cat de aprig ar fi el, ai fi nobilata intern
Totusi trebuie sa fi de acord ca KILL nu a realizat nimic. La fel ca Zei .. ati rezistat ati impins dar ati cazut, vezi continua sa cadeti.
Ti-am spus acum ceva timpca NG nu va cadea , si ca voi o veti face la primul organizat ( nu stiu daca tie personal dar am spuso ).
Stii de ce castiga Dreptul lumea 32?
Din cauza ca voi (noi) ca alianta toti ( cand detineati/detineam 70% din harta )... ceilalti ati fost aroganti uni cu alti, fiecare si-a urmarit interesul ... copii la conducere si oameni mai in varsta zmei. Pierdeti din cauza lipsei de respect ... a indiferentei ... ati pierdut in momentul in care NG sa decis sa nu renunte definitiv , ati pierdut in proportie de 60% cand RS a cazut ...
 

DeletedUser

De unde ai scos-o pe asta cu 3 sferturi Drept si un sfert alte triburi?:))) Adica nu prea inteleg ce vrei sa zici, din cauza ca nu prea are sens.
Motivul pentru care ai renuntat la joc? Pentru ca te-am atacat noi. Daca nu te-am fi atacat mai stateai mult si bine, asa inactiv cum erai. Ai fost atacat de 2 ori de noi, ai fugit de prima data lasand sitter cuiva de la tine din trib si nu ai revenit pana nu a intrat si ultimul atac. A 2-a oara a fost fatal se pare, ai renuntat total:)) Ar trebui sa isi dea cu parerea jucatorii care au contat si conteaza in razboiul asta, nu care au facut prezenta doar cu numele. Sunteti atat de frustrati ca pierdeti si in fata NG-ului incat nu vedeti ce se intampla pe harta.



Parte 1:
Triburi: =NG=, =NG-A=
Parte 2:
Triburi: KILL, n-kill

Timeframe: 08/02/2014 00:00:00la17/02/2014 18:13:09

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 285
Tabăra 2: 75
Diferență: 210

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,773,139
Tabăra 2: 698,011
Diferență: 2,075,128

chart


Cine a luat satele astea, nu NG? Nu e vina mea ca voi ati blindat la fake-uri, in speta pe 14kuz4 :))

Te crezi atat de bun incat nu vezi de fapt cat de slab esti .... am renuntat la joc din cauza magariilor voastre gen darkdesire ( blindat de drept nu de voi ), gen Reza morgulis etc. .... iti repet existati inca pe harta doar datorita faptului ca Radu si cu celalalt baiat din conducerea sofzei au hotarat sa faca fuziune cu voi in loc sa va declare razboi atunci .... daca va declara razboi acum erati toti pe la marginea hartii .... si tu ma iei cu fuga de atacuri .... fugi tati la culcare ca nu toti avem timpul tau de a sta pe triburile .... frustrat esti tu pentru ca nu poti sa inchizi gura celor care stiu adevarul si cunosc putina strategie de a-ti da cu el peste nas ;)
 

Zone

member
Scor reacție
15
Te crezi atat de bun incat nu vezi de fapt cat de slab esti .... am renuntat la joc din cauza magariilor voastre gen darkdesire ( blindat de drept nu de voi ), gen Reza morgulis etc. .... iti repet existati inca pe harta doar datorita faptului ca Radu si cu celalalt baiat din conducerea sofzei au hotarat sa faca fuziune cu voi in loc sa va declare razboi atunci .... daca va declara razboi acum erati toti pe la marginea hartii .... si tu ma iei cu fuga de atacuri .... fugi tati la culcare ca nu toti avem timpul tau de a sta pe triburile .... frustrat esti tu pentru ca nu poti sa inchizi gura celor care stiu adevarul si cunosc putina strategie de a-ti da cu el peste nas ;)

Foarte buna strategia voastra, v-ati eliminat singuri. Sa ma invatati si pe mine cum se face, si poate o voi aplica si eu cand ma decid ca vreau sa pierd:)) Jucatorii de care ai spus mai sus si-au dat seama ca nu au niciun viitor la voi, ca si tine, doar ca ei au vrut sa continue, tu ai renuntat de tot. Ne-ati declarat razboi pe vremea aia, daca ati fi fost asa siguri pe voi ca ne bateti, nu ne-ati fi trimis invitatii.
 

DeletedUser

Asta e se mai intampla .... prefer sa raman cu onoarea intacta decat altfel :) .... eu eram sigur ca va bateam atunci dar din pacate nu faceam parte din conducere ... daca vrei iti spun si de ce.

P.S. Nu am luat parte la nici o strategie dar am analizat harta ori de cate ori a fost nevoie si de fiecare data cand le-am spus sefilor ca fac o greseala prin decizia luata mai devreme sau mai tarziu sa adeverit ca aveam dreptate :). Asta e se mai intampla dar sincer Drept! a castigat lumea nu NG ... voi doar a-ti facut act de prezenta in tabara invingatoare si a-ti ciugulit laurii victoriilor lor :)
 

Zone

member
Scor reacție
15
Asta e se mai intampla .... prefer sa raman cu onoarea intacta decat altfel :) .... eu eram sigur ca va bateam atunci dar din pacate nu faceam parte din conducere ... daca vrei iti spun si de ce.

P.S. Nu am luat parte la nici o strategie dar am analizat harta ori de cate ori a fost nevoie si de fiecare data cand le-am spus sefilor ca fac o greseala prin decizia luata mai devreme sau mai tarziu sa adeverit ca aveam dreptate :). Asta e se mai intampla dar sincer Drept! a castigat lumea nu NG ... voi doar a-ti facut act de prezenta in tabara invingatoare si a-ti ciugulit laurii victoriilor lor :)

Ai dreptate, Drept a castigat lumea alaturi de NG, cand noua ne-a fost mai greu ne-a ajutat, cand lor le-a fost mai greu i-am ajutat.
 

DeletedUser45388

Asta e se mai intampla .... prefer sa raman cu onoarea intacta decat altfel :) .... eu eram sigur ca va bateam atunci dar din pacate nu faceam parte din conducere ... daca vrei iti spun si de ce.

P.S. Nu am luat parte la nici o strategie dar am analizat harta ori de cate ori a fost nevoie si de fiecare data cand le-am spus sefilor ca fac o greseala prin decizia luata mai devreme sau mai tarziu sa adeverit ca aveam dreptate :). Asta e se mai intampla dar sincer Drept! a castigat lumea nu NG ... voi doar a-ti facut act de prezenta in tabara invingatoare si a-ti ciugulit laurii victoriilor lor :)

Drept a castigat impreuna cu NG , daca si noi spunem asta voi de ce sunteti gigi contra ? hai vezi de satucele tale ca imediat te gasim doar la istoricul lumii 32


Noapte buna
 

DeletedUser44804

daca pentru tine a pune o statistica inseamna sa faci furori... eu si oamenii cu care am venit pe lumea aceasta am intrat sa jucam prin luna martie. deja drept avea jucatori cu 16 sate, cand noi construiam statuia si aveam paladin fara arma ca total trupe. am intrat cu un alt nume, nu cel de martzian pentru ca am vrut sa joc incognito, si am si reusit o perioada. tribul pe care-l conduc a facut prima alianta cu H.V. hv a disparut apoi... am facut apoi alianta cu CtC ctc a disparut... chiar se comenta in trib ca cel mai bun mod de a distruge un trib este sa ne aliem cu el si va sucomba acel trib... apoi am facut alianta cu kill. cine a mai jucat alaturi de mine sau echipa mea, stie ca pentru noi aliantele sunt sfinte, si nu renuntam la ele chiar daca asta inseamna sa nu castigi ca si trib. am avut propuneri, si nu una, de a ataca kill. stiam punctele lor slabe, si aveam o echipa destul de sudata astfel incat sa pot pregati un atac surpriza pe la spatele kill. nu am facut-o si nu o vom face.... mai scria un jucator de la voi mai sus ca acum o sa cer eu suport... nu e cazul, multe din trupele rupte de drept si ng in granita erau ale mele, si borisov, si r-zone stiu bine ca au cucerit sate unde sprijinul de la mine venea mai mult decat cel din tribul jucatorului atacat. e un joc, si nici macar nu este prima oara cand sunt in echipa care pierde. am mai fost in situatia asta pe L2...

Devii plictisitor cand ne povesteti de copilaria ta! eu ti.am spus altceva...in fine!


Dece se vorbeste ca drept si ng castiga lumea??? imi scapa mie ceva si nu stiu??? e drum lung pana departe!
Haideti sa revenim la oile noastre si sa dam cu berbeci in dusmani!
 

DeletedUser

daca aliatii vostri drept au destabilizat granita cu kill si asta v-a permis voua sa mai recuperati din satele pierdute constant in ultimile 5 luni, nu inseamna ca ng singur ar face fata unui trib ca si kill. pur si simplu ai bucuria unui pion care reuseste sa ia un cal, fara sa sesizeze ca de fapt este pus pe tabla de sah la sacrificiu. Drept isi face jocul, inca odata, inteligent: daca nu se amesteca in razboiul asta, kill si n-kill castigau teren nepermis de mult in zona sudica a hartii, si drept s-ar fi trezit - la cat de constant ati pierdut sate in ultimile 6 luni - cu un dusman intarit cu satele fostilor lor aliati. asa ca intervine, da peste cap frontul cu un organizat, si va permite sa recuperati teren. drept avea de ales intre a lasa un adversar sa se intareasca pe seama aliatului si a-si intari aliatul. nu este numai o masura morala - ci si una strategica pe termen lung. aceasta harta are nevoie de 85% din sate concentrate in mana a 80 de jucatori. daca dispar kill si hdc de pe harta, inainte de a trece la o nobilare interna masiva a conturilor aflate in sitting, sau in paralel cu aceasta, drept va defila cucerind satele voastre, fie si pentru simplul fapt ca vor fi nevoiti sa faca asta ca sa castige. si e mai usor sa defilezi prin satele unui aliat care ai vazut ca e slab, decat prin cele ale unui adversar... Daca r-zone vrea statistici punctuale, sa se uite si la asta:Parte 1:
Triburi: n-kill
Parte 2:
Triburi: =NG-A=, =NG=

Timeframe: 08/02/2014 00:00:00la18/02/2014 08:29:53

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 22
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 205,657
Tabăra 2: 213,863
Diferență: 8,206

chart

stiu care sunt problemele aliantei din care fac parte. le-am simtit, si nu odata. dar cum spuneam intr-un post undeva acum cateva saptamani este important macar aici sa dam dovada de verticalitate si respectarea cuvantului dat. de prea multe ori romanii cred ca a promite e o onoare si a te tine de cuvant e o prostie. de fapt, este o prostie sa promiti pentru ca odata ce ai promis ceva e o onoare sa te tii de cuvant.
 
Ultima editare de un moderator:

Zone

member
Scor reacție
15
daca aliatii vostri drept au destabilizat granita cu kill si asta v-a permis voua sa mai recuperati din satele pierdute constant in ultimile 5 luni, nu inseamna ca ng singur ar face fata unui trib ca si kill. pur si simplu ai bucuria unui pion care reuseste sa ia un cal, fara sa sesizeze ca de fapt este pus pe tabla de sah la sacrificiu. Drept isi face jocul, inca odata, inteligent: daca nu se amesteca in razboiul asta, kill si n-kill castigau teren nepermis de mult in zona sudica a hartii, si drept s-ar fi trezit - la cat de constant ati pierdut sate in ultimile 6 luni - cu un dusman intarit cu satele fostilor lor aliati. asa ca intervine, da peste cap frontul cu un organizat, si va permite sa recuperati teren. drept avea de ales intre a lasa un adversar sa se intareasca pe seama aliatului si a-si intari aliatul. nu este numai o masura morala - ci si una strategica pe termen lung. aceasta harta are nevoie de 85% din sate concentrate in mana a 80 de jucatori. daca dispar kill si hdc de pe harta, inainte de a trece la o nobilare interna masiva a conturilor aflate in sitting, sau in paralel cu aceasta, drept va defila cucerind satele voastre, fie si pentru simplul fapt ca vor fi nevoiti sa faca asta ca sa castige. si e mai usor sa defilezi prin satele unui aliat care ai vazut ca e slab, decat prin cele ale unui adversar... Daca r-zone vrea statistici punctuale, sa se uite si la asta:Parte 1:
Triburi: n-kill
Parte 2:
Triburi: =NG-A=, =NG=

Timeframe: 08/02/2014 00:00:00la18/02/2014 08:29:53

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 22
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 205,657
Tabăra 2: 213,863
Diferență: 8,206

chart

stiu care sunt problemele aliantei din care fac parte. le-am simtit, si nu odata. dar cum spuneam intr-un post undeva acum cateva saptamani este important macar aici sa dam dovada de verticalitate si respectarea cuvantului dat. de prea multe ori romanii cred ca a promite e o onoare si a te tine de cuvant e o prostie. de fapt, este o prostie sa promiti pentru ca odata ce ai promis ceva e o onoare sa te tii de cuvant.


Degeaba incerci sa acoperi incompetenta voastra din organizatul nostru, in care ati blindat un jucator pe care am dat fake, iar cei pe care veneau reale erau cu trupe proprii. Nu uita ca si data trecuta, cand am dat pe legend, doar NGul, tot cu trupe proprii s-a aparat si a pierdut numai el vreo 90 sate, deci invoci degeaba organizatul comun de acum.
Diferenta pe care ati facut-o voi in 6 luni o facem noi in 2 saptamani, maxim 3. Daca o perioada lunga nu am atacat, si v-ati facut de cap, nu inseamna ca eram terminati. Noi dupa atatea organizate de-ale voastre nu am disparut nicaieri, voi dupa un organizat vorbiti de pierderea razboiului, cam asta e diferenta.
Esti frustrat ca intre voi si hdc nu exista colaborarea dintre noi si Drept.
Nu uita, familia kill avea dublul satelor NGului, si 1 vs 1 nu ati fost in stare sa ne invingeti.
 

DeletedUser

Drept a castigat impreuna cu NG , daca si noi spunem asta voi de ce sunteti gigi contra ? hai vezi de satucele tale ca imediat te gasim doar la istoricul lumii 32


Noapte buna

Vorbeste un anonim :)) ... tu cine esti mai gabitule ? Ai prins glas ? Curaj ? Pana acum nu te-am vazut pe aici .... erai ascuns pe undeva prin spatele fustei mamicii nu-i asa ? Stii vorba aia " dupa razboi multi viteji se arata " nu-i asa ? Cred ca esti unul dintre ei ... viteazule intoarcete in vizuina ca te pierzi prin spatiul lumii 32 daca te indepartezi prea mult de ea ;)
 

Zone

member
Scor reacție
15
Si apropo martziene, cum poti compara tu un trib ca voi, killul, care 80% din durata L32 a avut harta albastra, inconjurat de aliati, cu un trib ca NG, care de la inceputul L32 a avut harta rosie? E ca si cum te-ai lua la intrecere, tu dintr-un trabant, cu unul cu bmw. Voi v-ati luptat cu barbarele si internele, iar noi cu dusmanii.
 

DeletedUser

e ultima oara cand iti spun si daca nu pricepi un lucru pe care e clar ca il stii foarte bine, inseamna ca nu doar faci pe ... nestiutorul. eu sunt sef in n-kill. raspund de n-kill. nu am putere de decizie in kill, si nici in hdc. pot da sfaturi, dar atat. in ceea ce te priveste, desi te faci ca uiti asta - dar twstats-ul ti-o arata clar, tu si tribul tau, cand ai simtit ca e groasa, ai avut harta albastra: ati stat refugiati in zei unde ati intrat pentru cateva luni doar cu gandul de a va reorganiza si de a trada apoi... diferenta dintre noi este eu nu-mi voi vinde nici cuvantul si nici colegii pentru a castiga o harta. joc pentru sentimentul de onoare si prietenie pe care il gasesc in oameni. tu nu stiu pentru ce joci, si sincer nu ma intereseaza. dar imi este clar ca joci pentru alte valori decat mine si mai mult ca sigur valorile pe care eu pun pret tie iti par inutile sau necunoscute. si inca ceva: nu mai vorbi in numele ng, ca ti-ai pierdut dreptul asta cand ai renuntat la conducerea tribului pe care tu aproape ca l-ai facut praf si daca nu era cavalerul mort l-ai fi dus de rapa. du-te si sustine rapidul mai bine.
 

Zone

member
Scor reacție
15
e ultima oara cand iti spun si daca nu pricepi un lucru pe care e clar ca il stii foarte bine, inseamna ca nu doar faci pe ... nestiutorul. eu sunt sef in n-kill. raspund de n-kill. nu am putere de decizie in kill, si nici in hdc. pot da sfaturi, dar atat. in ceea ce te priveste, desi te faci ca uiti asta - dar twstats-ul ti-o arata clar, tu si tribul tau, cand ai simtit ca e groasa, ai avut harta albastra: ati stat refugiati in zei unde ati intrat pentru cateva luni doar cu gandul de a va reorganiza si de a trada apoi... diferenta dintre noi este eu nu-mi voi vinde nici cuvantul si nici colegii pentru a castiga o harta. joc pentru sentimentul de onoare si prietenie pe care il gasesc in oameni. tu nu stiu pentru ce joci, si sincer nu ma intereseaza. dar imi este clar ca joci pentru alte valori decat mine si mai mult ca sigur valorile pe care eu pun pret tie iti par inutile sau necunoscute. si inca ceva: nu mai vorbi in numele ng, ca ti-ai pierdut dreptul asta cand ai renuntat la conducerea tribului pe care tu aproape ca l-ai facut praf si daca nu era cavalerul mort l-ai fi dus de rapa. du-te si sustine rapidul mai bine.

Din postul asta iese in evidenta invidia, resemnarea si mai ales neputinta de care dai dovada.
Mi-am vandut colegii? Tot ce am facut a fost pentru ei, ca dovada ca toti inca sunt pe harta.
Am facut praf tribul? Ai fost tu la noi sa vezi cum merge tribul din interior, sau iti dai cu parerea doar ca sa nu taci, sa ai ce vorbi? n-kill, daca ar fi fost in pozitia NGului, cu diplomatia identica cu a noastra, daca ar fi stat 2 luni pe harta era o performanta. Nu tu erai cel care cel imi dadea sfaturi in razboiul cu kill cand abia fusese declarat de ei, iar voi erati academia lor? Unde era onoarea ta atunci fata de tribul mare? Are si branzovenescu mesajele, asa ca nu poti spune ca mint. Tu imi reprosezi mie tocmai ce nu iti place la tine:))

Am demonstrat-o si o vom demonstra pana la capat ca noi suntem mai buni atat ca jucatori cat si ca administrarea tribului decat kill+n-kill.
 

DeletedUser44302

fiecare am avut inactivi motiv pt care o perioada a fost liniste ..drept si ng au stiut cum sa profite si au terminat repede cu uscaturile..pe cand noi nu am facut-o si pentru ca s-a sarit de fund in sus'' sa il mai tinem ''.''ala nu il vreau la interne ca e amicu lu peste si dau delete''...asta ne-a costat cu varf si indesat pe granita .spre deosebire de colaborarea drept si ng , colaborarea kill cu hdc cam lasa de dorit .am avut o perioada in care am avut progres pe granita ,acum s-a pierdut teren asta este jocul unele lupte le castigi ,altele le pierzi important este sa castigi razboiul.jocul asta rezerva multe surprize chiar daca acum am pierdut teren nu inseamna ca totul este pierdut performanta nu pica din cer si-o face jucatorul singur...
atat va ascundeti dupa deget cu toate cele am pierdut o lupta nu razboiul.
in loc sa duceti aici un war interminabil de polemici fara sens mai bine am duce war-ul pe harta acolo conteaza sa nu repetam greselile unui anumit trib QoQ/RS care si-a dus war-ul pe extern in loc sa il duca pe harta....
r-zone asa cum kill a avut caldurica cum spui asa a avut si ng-ul caldurica cand a avut fuziune cu zei si a mai fost perioada de pna cu kill in care nu a fost war pe toate fronturile iar fronturile ce erau deschise era cu un rs destramat din interior are stim foarte bine ce frumos au dezertat .au fost multe situatii care au avantajat ambele tabere sau din contra nu a fost asa de roz dar trecutul este trecut prezentul este prezent...iar in prezent v-a iesit acel organizat acum sa vedem ce rezerva viitorul

cu postarea asta cred ca imi iau suturi din ambele tabere..dar adevarul gol golut este ca oricat v-ati ascunde dupa deget ambele tabere au procedat la fel la un anumit punct in timp si ambele tabere au avut si situatii in care au castigat teren sau au pierdut mai mult sau mai putin la un anumit punct in timp.
 

DeletedUser13059

Ola !!! ce fac nubii mei preferati ? vad ca mesageru va lasat la greu , offfff urat jocu astsa cand ai gura mare si cam atat :))
 

Zone

member
Scor reacție
15
fiecare am avut inactivi motiv pt care o perioada a fost liniste ..drept si ng au stiut cum sa profite si au terminat repede cu uscaturile..pe cand noi nu am facut-o si pentru ca s-a sarit de fund in sus'' sa il mai tinem ''.''ala nu il vreau la interne ca e amicu lu peste si dau delete''...asta ne-a costat cu varf si indesat pe granita .spre deosebire de colaborarea drept si ng , colaborarea kill cu hdc cam lasa de dorit .am avut o perioada in care am avut progres pe granita ,acum s-a pierdut teren asta este jocul unele lupte le castigi ,altele le pierzi important este sa castigi razboiul.jocul asta rezerva multe surprize chiar daca acum am pierdut teren nu inseamna ca totul este pierdut performanta nu pica din cer si-o face jucatorul singur...
atat va ascundeti dupa deget cu toate cele am pierdut o lupta nu razboiul.
in loc sa duceti aici un war interminabil de polemici fara sens mai bine am duce war-ul pe harta acolo conteaza sa nu repetam greselile unui anumit trib QoQ/RS care si-a dus war-ul pe extern in loc sa il duca pe harta....
r-zone asa cum kill a avut caldurica cum spui asa a avut si ng-ul caldurica cand a avut fuziune cu zei si a mai fost perioada de pna cu kill in care nu a fost war pe toate fronturile iar fronturile ce erau deschise era cu un rs destramat din interior are stim foarte bine ce frumos au dezertat .au fost multe situatii care au avantajat ambele tabere sau din contra nu a fost asa de roz dar trecutul este trecut prezentul este prezent...iar in prezent v-a iesit acel organizat acum sa vedem ce rezerva viitorul

cu postarea asta cred ca imi iau suturi din ambele tabere..dar adevarul gol golut este ca oricat v-ati ascunde dupa deget ambele tabere au procedat la fel la un anumit punct in timp si ambele tabere au avut si situatii in care au castigat teren sau au pierdut mai mult sau mai putin la un anumit punct in timp.

In mare parte ai dreptate, cu o singura exceptie, la partea cu terminatul repede al "uscaturilor" din NG...aici a fost problema, nu am avut timp sa ne ocupam exclusiv de uscaturi avand razboi mereu, iar din acei inactivi a si facut diferenta mare la sate killul in statistica...de cand au disparut inactivii s-a cam oprit si innobilarea satelor noastre de catre kill, nu ne-au mai luat sate intr-o veselie ca pe vremea aia.
 

DeletedUser44302

In mare parte ai dreptate, cu o singura exceptie, la partea cu terminatul repede al "uscaturilor" din NG...aici a fost problema, nu am avut timp sa ne ocupam exclusiv de uscaturi avand razboi mereu, iar din acei inactivi a si facut diferenta mare la sate killul in statistica...de cand au disparut inactivii s-a cam oprit si innobilarea satelor noastre de catre kill, nu ne-au mai luat sate intr-o veselie ca pe vremea aia.
ma refeream la venirea RS in drept si ng unde 60% din cei veniti erau inactivi,conturi pe sittere sau total paraleli)..ce ati avut interne inainte de asta nu ma pronunt ca nu stiu situatia..dar la ce priveste dupa intrarea Rs stiu foarte bine ce am avut in trib pe cand eram acolo.
exact cum spuneam si eu...la ambele parti a fost la fel...kill a dat in voi cand erati pe interne axati si s-a luat sate atunci acel val mare de sate.....acum s-a intors roata si ati venit voi cu atacuri si ati prins kill cu internele in vine si s-a luat val mare de sate(nu a stiut sa profite si sa ia internele cand s-aoferit portita la intrarea RS in drept si ng)....pe o parte pierzi pe alta castigi important este sa ai demnitate sa recunosti cand ai pierdut o lupta si sa ai demnitatea ca atunci cand castigi si sa nu uiti de ceva ce se numeste modestie....

poate ati observat am spus ''kill'' nu ''noi''...asta pt ca nu vorbesc din partea tribului din care fac parte(nu am iesit sa iau apararea unui trib sau al altuia )...ci imi expun o parere personala .
 

DeletedUser44302

la fiecare 48 de ore voi pune cate o astfel de statistica :p

Parte 1:
Triburi: Drept!, =NG=, Drept?, DREPT#
Parte 2:
Triburi: KILL, n-kill, HDC

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 39
Tabăra 2: 11
Diferență: 28

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 387,130
Tabăra 2: 110,751
Diferență: 276,379

chart
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Usor, usor iar o luati pe langa subiect. Va rog frumos sa nu uitati de existenta mea si sa tineti discutiile regulamentare. Nimic nu e mai frumos decat o propaganda fara insulte si fara atacuri la persoane.

Spor va doresc!
 

DeletedUser13059

Usor, usor iar o luati pe langa subiect. Va rog frumos sa nu uitati de existenta mea si sa tineti discutiile regulamentare. Nimic nu e mai frumos decat o propaganda fara insulte si fara atacuri la persoane.

Spor va doresc!


Nah lasa ca te inobilez intern sa scap de tine :D
 
Sus