"Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început

DeletedUser13059

KING MAXX în data de 16.02.2014 la ora 16:48
Mulţumesc Citat
va zic eu de ce am iesit!!!!
am iesit deoarece acolo nu mai am cu cine!!!!
de ce?
pentru ca mesageru nu mai joaca de cand a inceput l 37!!!
si a luat gloata si a fugit pe l 37
aici nu putea sa stea sa se bata ...
nu mi a placut niciodata cum se conduce cu toate ca aveam drepturi de conducator(drepturi castigate daca eram non stop) nu ma lasau sa fac asa cum vroiam eu si cum trebuia!!!
le ceream jucatori la inobilare....oricat de mici ar fi fost ...gaseau ei pe cine sa aduca sau jucau ..ei ...aveau si au si acum parole si mailul ....la majoritatea!
prietenul cu care ma intelegeam .si care era titularul pe maestrulbetiv l au facut sa se lase tot ei cred!!!
daca le am cerut ca jucatori de pe granita sa aiba sate in spate ...sa li se dea ..de la inobilat sa poata face defensiva ...nuuu ca nu ne mai apucam sa schimbam sate!!!
au adus pe x si pe y sa fie conducatori de te miri de prin ce triburi !!!
toti sufera de sefii ....dar de jucat ....slabut!
le am zis ..de toate conturile ...(care majoritatea le ati inobilat) cu mult inainte. sa fie inobilate....nu stiau sa joace ...nu stiau sa fac split ...doar ..calculau niste sate cate defensive trebuie ca vin 50 de atacuri si bagau pe simulatoare pai asa se joaca??:)))cateoadata ma bufnea rasul!!!!
dupa ca nu e defensiva mobila ca toti au satele blindate si nu au defensiva moblila pe granita!!!!!!
saraciii a fi activ ...e una
a fi conducator e una
a stii sa organizezi e alta!!!
a sti sa joci la fel !!!
la inceput lumi am jucat cu macle si abecedar(aurel)aveam tribul R...
dupa am intrat in tdn din cauza ca eram intre hv tdn si hhdc!!!
cu hv aveam razboi hdc nu ne vroiau ca era mesageru ...avea principii...
singura varianta era tdn ..un trib de activi ...prostiiii!!!
am intrat acolo......am jucat in tdn pana ce sa terinat cu hv dupa ...nu aveam cum sa raman cu nonius si zabulos..pentru ca erau slabi!!!
activi si atat!!plus de asta au mai facut si figuri cu mine!!!ca sunt mai buni si aiureli!!!
dupa a venit ..era hdc...
toate bune si frumoase....pana s au certat intre ei ....habar nu am ..
singurul lor offf era ca eu nu ..vroiam sa stau siter cum stateau ei :)))\
cand am stat la pascoale ..nu sa pierdut nimik dar aveam un orgoliu ca ataca nonius ca il adoptaserati.....apropo mi am adus aminte ...pe contul zmgg **** cine joaca ..dar cat timp il ataca pe pascoale ...o zi cat am fost siter ...omu e praf...praffff..e activ dar ..varza!!!!
divine .am jucat la tine in drept pe contul care sa barbarizat langa nick581
parca danyy se numea ..am intrat si eu si inca un baiat pe cont aveam parola!
stiu ce se joaca!esti viclean!!!si bravo voua!
am cazut in partea care nu trebuia de harta!!!:(
 

DeletedUser45029

Fara Mesagerul viata e pustiu...las' ca inchide repede L37 si revine aici in forta:)
 

Zone

member
Scor reacție
15
Cu tot cu cei 2 concediati...
Insist cu data de 8 ca de atunci am inceput si noi sa atacam.


Parte 1:
Triburi: =NG=
Parte 2:
Triburi: KILL, n-kill
Jucători: Reza Morgulis, khankhan

Timeframe: 08/02/2014 00:00:00la19/02/2014 16:39:58

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 399
Tabăra 2: 79
Diferență: 320

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,975,426
Tabăra 2: 734,311
Diferență: 3,241,115

chart
 

DeletedUser

Nu mai scrieti de mesagerul ... ca iara se crede important si vine cu fumuri pe aici.
Lasatil oricum baiatul e degeaba ... nare rost sa amintit ceva ce toti stim.
 

DeletedUser

Cu tot cu cei 2 concediati...
Insist cu data de 8 ca de atunci am inceput si noi sa atacam.


Parte 1:
Triburi: =NG=
Parte 2:
Triburi: KILL, n-kill
Jucători: Reza Morgulis, khankhan

Timeframe: 08/02/2014 00:00:00la19/02/2014 16:39:58

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 399
Tabăra 2: 79
Diferență: 320

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,975,426
Tabăra 2: 734,311
Diferență: 3,241,115

chart
Insisti cu data de 8 pentru ca aia da bine in statisticile tale.insisti cu concedierile tale cand de fapt cei ce trebuie sa inteleaga au inteles ca decizia noastra a fost sa nu mai aparam o granita cu conturi pe sitter,unde blocam multa defensiva fara rost ci sa facem ceea ce trebuia facut si anume sa renuntam la conturile rs si sa ne aparam pe granita cu conturile noastre.inainte sa raspunzi rzone ia un tutor sa iti explice te rog,ca sa fii sigur ca ai inteles si tu ce si cum.;)
 

Zone

member
Scor reacție
15
Insisti cu data de 8 pentru ca aia da bine in statisticile tale.insisti cu concedierile tale cand de fapt cei ce trebuie sa inteleaga au inteles ca decizia noastra a fost sa nu mai aparam o granita cu conturi pe sitter,unde blocam multa defensiva fara rost ci sa facem ceea ce trebuia facut si anume sa renuntam la conturile rs si sa ne aparam pe granita cu conturile noastre.inainte sa raspunzi rzone ia un tutor sa iti explice te rog,ca sa fii sigur ca ai inteles si tu ce si cum.;)

In curand va da bine si pe general, asta in caz ca nu vei concedia fiecare membru atacat:))
 

DeletedUser

:),nu ii concediez eu,particip doar la propaganda de pe forum si daca propaganda e strict legata de joc e o treaba de toata frumusetea.ca jocul daca nu e patimas nu e si un pic de circ.atata timp cat ne limitam la niste nick-name si la virtual.unii o mai iau pe aratura(nu ma refer la cineva in particular),dar din umila mea experienta va pot spune ca atunci cand forumul extern si certurile vor dispare ,lumea 32 va intra in faza aia aiurea
 

DeletedUser13059

el rubio ... ajungi si tu ca mesageru sa dispari dintr-o data asa cum si el a facut-o acuma ... nu vezi ca sa dat lovit cu vacanta de 2 saptamani si gata sa duc cu totu ... vad ca ii joci rolul acuma dar asta pana ajungi sa fi tu in prima linie si dupa aia o sa iti simtim si tie lipsa
 

DeletedUser

nu e o problema raul,am trecut demult de faza cand confundam jocul cu realitatea.unii din cei ce posteaza aici se pare ca nu.si daca postarile mele sunt contra alor voastre se datoreaza faptului ca suntem inamici pe joc.daca vreti sa va laude lumea faceti un topic ,ce stiu eu,oda dreptului sa il botezati si acolo sa va laude lumea.sau daca vreti sa postati doar voi,ma intreb de ce nu o faceti pe forumul vostru intern.se pare ca daca scrie cineva un cuvant si nu e din echipa vostra sau nu e de acord cu voi,tot sunt experti,ala e noob,e asa si pe dincolo.sincer nici nu as comenta,dar unele tampenii stii,te fac sa iti vina mancarime pe limba,......sau pe mouse.
 

DeletedUser31494

pretenas ..mirciulica ..dar tu ...nu ne zici cum ai facut pe l 1 cu puiut cand aveai aproape 4000 de sate???
te bati cu pumni in piept si postezi ..aiureli ...ba de mesageru ba ca o dai parte in parte si tu ..pe triburi:))))
 

DeletedUser13059

Inca joc pe L1 , dar poate imi zici ce am facut cand aveam aproape 4000 . acuma am aproape 10.000 sate si nu imi aduc aminte ce era pe cand vremea aia
 

DeletedUser31494

10000 de sate:))))...poate pe alt cont ca asta a fost inobilat de mult!:))))
si de jucat cred ca ai vrea sa mai joci acolo ....
 

DeletedUser13059

Uitate pe tw sau vino sa imi intrebi colegii ce a fost cu acest cont pe L1 ... Si da sunt pe alt cont , am facut pauza 7 luni dupa ce m-am lasat de triburi ...


http://ro.twstats.com/ro32/index.php?page=player&mode=conquers&id=1984061

Vrei alt caz ? aici joaca tot familionu pe cont si timp de 24 ore cat am fost pe atacabil nu a fost in stare sa pastreze niste sate ...luate moca ... ba chiar am recuperat tot si i-am scor 2-3 sate care cica erau "blindate" ... Sunteti buni , dar nu suficient incat sa prezentati vre-un pericol pe jocu asta ... Singuru lucru care il pierd contra asa jucatori ii timpu , ii pierdere de timp cand ai asa ceva in tabara opusa
 

DeletedUser44302

Parte 1:
Triburi: =NG=, Drept!, Drept?, DREPT#
Parte 2:
Triburi: KILL, n-kill, HDC

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 181
Tabăra 2: 62
Diferență: 119

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,806,521
Tabăra 2: 604,027
Diferență: 1,202,494

chart


=============================================================
=============================================================
Parte 1:
Triburi: =NG=, Drept!, Drept?, DREPT#
Parte 2:
Triburi: KILL, n-kill, HDC

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 88
Tabăra 2: 29
Diferență: 59

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 892,916
Tabăra 2: 286,804
Diferență: 606,112

chart
 

DeletedUser31494

sa ma uit pe tw stats ce sa vad inobilarile de pe satele tale?
pe l 1 nu mai joci!!!
nu ai cont ..acolo ....
 

DeletedUser13059

Eu zic sa te uiti mai bine ;) contul raul82io a fost scos din CIRC pentru a o da parte in parte cu baghera si 102RON pe k76 mai exact , intre timp satele de pe celelalte zone au fost cedate catre anca , nohh , cosmin , etc iar dupa am preluat alt cont mai mare pe care sunt si acuma , doar ca am ramas cu numele asta pe extern . vre-o problema ?
 

DeletedUser16539

spune-le si contu, ca de fapt asta incearca sa afle de la tine. Sau mai bine, tine-i in suspans
 

DeletedUser13059

Nici macar nu stiu cine ii , mai nou toti necunoscutii imi apar cu mesaje ca ma cunosc , mai nou imi stiu numele , liceul unde am terminat , unde lucrez , adresa ... De cateva zile tot ma gandesc sa inchiriez un loc unde sa fac un Fan Club , daca tot am atatia admiratori de pe diverse lumi , altii apar ramele cand ploua si ma cunosc dar eu nu am auzit in viata mea de ei ... Imi cunosc trecutul mai bine decat il cunosc eu , din cate am auzit vor sa imi faca o surpriza si peste putin timp o sa apar pe Wiki , cu totul despre mine de cand m-am nascut si pana in prezent ...


Part I
KING MAXX feb 18, 23:00
Mircean in loc sa iti vezi de radio :)
sa pui muzica buna la aradeni:)
tu te bati cu baieti parte in parte pe triburi:))))amice!!

velsadicu feb 18, 23:16
ce radio ? :|

KING MAXX feb 18, 23:31
unde lucrezi tu !!!
sau nu mai lucrezi acum:))))

KING MAXX feb 18, 23:33
de la contu de pe l 1 si pana la cel de pe l 38 unde joci si cu contul urssmircea
peste tot ai fost GOD!!!:))

velsadicu feb 18, 23:37
dar ce informat esti tu :)

KING MAXX feb 18, 23:40
pe l 1 ai jucat pe contul raul82io:))))

velsadicu feb 18, 23:43
da

KING MAXX feb 18, 23:45
vezi ca te stiu:)

KING MAXX feb 18, 23:46
numai cand mi ai aratat numele urss mircea pe skype atunci mi am dat seama!

velsadicu feb 18, 23:49
si zici ca ne stim ? sau doar tu ai auzit povesti dar defapt nu ne stim ..

KING MAXX feb 18, 23:59
ai jucat cu un prieten de al meu ...
de la el te stiu
am si facebookul tau :):)
rusu si atat:)

velsadicu feb 19, 00:13
hai ca deja ma faci sa te injur :)))

(Peste tot am fost GOD .... GOD = Dumnezeu ... Multumesc , incep sa cred ca am frati pe lumea de dincolo .. frati de aia cu PILE)


Part II

Sirghiutza feb 19, 18:44
2 iulie ha :) ? urata data.,.,.

velsadicu feb 19, 18:51
cu noroc :)

velsadicu feb 19, 18:52
Agresorul zilei

Învinge, ca agresor, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.

468.744 / 468.744

Ești în frunte! Păstrează acest record până la miezul nopţii pentru a câștiga realizarea!


Jefuitorul zilei

Jefuieşte cele mai multe resurse pe această lume.

27.641.458 / 27.641.458

Ești în frunte! Păstrează acest record până la miezul nopţii pentru a câștiga realizarea!

urata treaba ... 1 vs 5

Sirghiutza feb 19, 19:06
esti foarte tare :) ! vezi ca vine aceasi melodie la radio mai schimba melodia :)) no lasa pe repet..

velsadicu feb 19, 19:11
pe ce post ?

Sirghiutza feb 19, 19:26
pe radio arad :) ..

velsadicu feb 19, 19:33
cred ca aveti informatii gresite :))

Sirghiutza feb 19, 19:34
vezi ca poate te vizitez ca stiu si adresa unde stai.. si eu sunt din arad..

velsadicu feb 19, 19:41
hai ca deja ma faci sa pun casa la vanzare sa ma mut in alt oras ...

Sirghiutza feb 19, 19:41
aia da :)

velsadicu feb 19, 19:43
si prin ce zona sta in arad ?

Sirghiutza feb 19, 19:45
la neuman credeam ca numa cei cu probleme la cap merg dar cred ca mam inselat :)

velsadicu feb 19, 20:52
adevarat

Sirghiutza feb 19, 20:54
tu esti exceptia ce intareste regula :)

velsadicu feb 19, 21:07
mersi

Ce sa mai si zic :))
 
Sus