"Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început

DeletedUser

ai uitat barbarele.:)
dar iti explic de ce nu e jenanta faza cu internele.pe lumile cu biserici,proximitatea satelor este vitala.nu e ca pe cele fara religie.
de aceea toti conducatorii care folosesc capul si nu testosteronul,,nu risipesc internele.eu am avut sitter vreo 3 luni,altfel astazi aveam 300 de sate luate din interne.
de asemeni,daca pe o lume religioasa,este limita mica de membri,cine vrea sa joace pana la sfarsit,recruteaza,deoarece inobilarea dusmanilor ,dureaza prea mult.
faza cu luat de la dusmani e in felul urmator,daca stii ca esti activ,iei sate in granita daca nu,participi doar la actiuni.nu poti da satele interne doar unui jucator din granita chiar daca e merituos,risti sa se lase ,sa stearga si sa ramai in rahat.
la provocari,eu raspund cu o provocare,dar daca vei discuta cu colegii tai din alianta drept -ng,care chiar stiu jocul,o sa vezi ca am dreptate

faptul ca facem propaganda......ar trebui sa intelegi si rolul ei.faptul ca statisticile se pot modela dupa propriul plac,e demonstrat.eu de exemplu,am stat sitter sau am fost coplayer,la jucatori atacati de voi,asta nu se vede la odd-ul meu.in ziua in care drept a atacat pe spam,eu am stat sitter si am pierdut doar 2 sate,recuperand pe toate celelalte. cu frenzyro ne-am strans mana seara,fara sa stie omul cine era de fapt pe cont.om educat de altfel.asa ca totul e relativ,e un joc al minciunilor in primul rand,al tradarilor.dar unora le place sa se bata cu pumnul in piept,sa prezinte 2 statistici,si sa incerce prin ridicolizarea adversarului sa isi demonstreze superioritatea.ma rog
NO OFENCE
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45029

:)) barbarele mele sau ale tale?
Ale mele au fost barbarizate de admini 40% din cont si recuperate;)
Vezi ca am avut dreptate, esti unul dintre strategii kill, explicabil declinul:)
 

DeletedUser

:)),ale noastre,si eu am patit asta cand s-a lasat primul intemeietor kill,a trebuit sa renunt la contul sau si eu mi-am luat partea mea de ban,dar erau mai putine sate atunci.
cat despre strateg,eu am jucat pana iunie si am revenit in decembrie,fara sa mai particip la conducerea kill,dupa revenire,restul am avut coplayer sau sitter.de asta am luat atat de putine interne ,cum ziceam,:D|
nu stiu,posibil sa fi terminat kill mai repede prin incompetenta mea,dar asta e alta poveste.;)


ce am vrut eu sa exprim prin postarile mele,este urmatorul lucru:unul din colegii tai de alianta,la un schimb din asta de postari,mi-a zis,"rubrica e razboiul asilor,de ce postezi tu rubio,aici?"
jocul asta nu e fotbal,in spatele nick-urilor nu stii cine joaca,poate colegi de trib,te ataca de pe un cont de la dusmani,sau frate-sau e intemeietor in tribul dusman.e un joc de strategie.postarile de superioritate,gen,mai,nu esti primul,taci,nu scrie,sunt niste tampenii.forumul extern este vital unei lumi.eu l-as face direct pe lumile de joc,sa il vada cati mai multi.si toata lumea are drept sa posteze,pentru ca asa e normal si pentru ca nu stii cine e in spatele nick-ului.stiam cine e immortal pe joc,eu doar l-am provocat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45029

Eu mi -am luat ban pt ca am fost pe un cont din kill atacat de ng si drept :))))
Au zis ca nu e voie:)
 

DeletedUser

Breaking-News-Blunders.jpg


Partida dintre DREPT-NG VS KILL-Nkill se pare ca se apropie de sfarsit:
Cei mai castigati jucatori au fost cei care au plecat in NG ca sa vada cum se joaca acest joc ,restul au ramas la mila si batjocora conducatorilor din Kill si HDC...
HDC-ul incearca disperat sa mentina o zona tampon cat extinsa ca sa nu retrogradeze luna asta si acum au ocazia de a primi carne de tun transferand jucatori de la aliati lor cei buni :))
Urmeaza o curatare de conturi prin stergerea lor ca mereu sunt oameni care se respecta si nu accepta sa fie bataia de joc a conducatorilor (oricum nu incapeau toti sub aceas cocioaba darmata) :))
 

DeletedUser42601

De unde stie domnul aspirator felul in care a fost folosit contul meu?Eu am mai spus odata,e un forum prieteni,relaxati-va.e facut pentru propaganda,nu e un hall of fame,in care sa va oglinditi doar cei ce va laudati singuri?
am 120 oda la general,mult mai mult decat multe vedete care frecventeaza forumul asta.dar acum bineinteles ca vine unul cu o statistica unde va dovedi ca de fapt m-am atacat singur,:)

http://ro.twstats.com/ro32/index.php?page=player&mode=conquers&id=2301581&type=gain&pn=4
e jenant,intradevar,d-le aspirator

te cobori si cand discuti cu colegul tau nbzoobz? e un pic deasupra mea,asta ce inseamna?
stii foarte bine ca daca am trimis full-urile in blindaje,din 100 ,90 rosii,nu se adunna o ferma defensiva la statistica,nu cresti in oda,in atacurile respective.problema e ca vreti sa rastalmaciti vorbele,asa ca sa va cada doar bine voua.
nu am pretentii de mare jucator si poti sa ma numesti cel mai mare noob pe care l-ai intalnit,draga velsadicu
dar joc de prea mult tmp ca sa nu stiu cum e treaba cu statisticile,manevrele si altele.

Lasa tu pe x sau y , te-ai luat de mine , ti-am arat cine sunt eu si cine esti tu ... inainte sa imi comentezi ceva , ai tot DREPT-ul sa iti tii gura la fel ca restu care au fost mari si tari in clantza pana au ajuns sa vada un topor iar langa niste cifre in creste , dupa aia au disparut , chiar si cel mai bun jucator de pe .ro a disparut , il vezi cumva pe ingeios (mesageru) pe aici ? nu cred ... asa si tu o sa devii istorie , poate nici istorie , ca sa devii istorie trebuie sa fi facut ceva , tu ai facut doar PREZENTA ..


Noapte buna
 

DeletedUser44804

Breaking-News-Blunders.jpg


Partida dintre DREPT-NG VS KILL-Nkill se pare ca se apropie de sfarsit:
Cei mai castigati jucatori au fost cei care au plecat in NG ca sa vada cum se joaca acest joc ,restul au ramas la mila si batjocora conducatorilor din Kill si HDC...
HDC-ul incearca disperat sa mentina o zona tampon cat extinsa ca sa nu retrogradeze luna asta si acum au ocazia de a primi carne de tun transferand jucatori de la aliati lor cei buni :))
Urmeaza o curatare de conturi prin stergerea lor ca mereu sunt oameni care se respecta si nu accepta sa fie bataia de joc a conducatorilor (oricum nu incapeau toti sub aceas cocioaba darmata) :))

:)) oare asa sa fie?
(oricum nu incapeau toti sub aceas cocioaba darmata)
 

Zone

member
Scor reacție
15
Parte 1:
Triburi: =NG=
Parte 2:
Triburi: KILL, HDC

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 206
Tabăra 2: 0
Diferență: 206

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,112,733
Tabăra 2: 0
Diferență: 2,112,733

chart




O fi rau?:D
 

DeletedUser7232

Parte 1:
Triburi: Drept!, Drept?, =NG=
Parte 2:
Triburi: HDC, ~HDC~, KILL, nou

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 316
Tabăra 2: 7
Diferență: 309

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,214,371
Tabăra 2: 66,483
Diferență: 3,147,888

chart



Sincer mie imi cam pare rau .. dupa cum vad eu lucrurile asta e cam inceput de sfarsit .. sa pierzi 300 sate si nici macar organizat nu e ..

Parte 1:
Triburi: Drept!, Drept?, =NG=
Parte 2:
Triburi: HDC, ~HDC~, KILL, nou

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,075
Tabăra 2: 2,867
Diferență: 1,208

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38,005,941
Tabăra 2: 26,340,532
Diferență: 11,665,409

chart
 

DeletedUser44804

Parte 1:
Triburi: Drept!, Drept?, =NG=
Parte 2:
Triburi: HDC, ~HDC~, KILL, nou

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 316
Tabăra 2: 7
Diferență: 309

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,214,371
Tabăra 2: 66,483
Diferență: 3,147,888

chart



Sincer mie imi cam pare rau .. dupa cum vad eu lucrurile asta e cam inceput de sfarsit .. sa pierzi 300 sate si nici macar organizat nu e ..

Parte 1:
Triburi: Drept!, Drept?, =NG=
Parte 2:
Triburi: HDC, ~HDC~, KILL, nou

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,075
Tabăra 2: 2,867
Diferență: 1,208

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38,005,941
Tabăra 2: 26,340,532
Diferență: 11,665,409

chart

Dupa organizat o sa fie prapad :(
 

DeletedUser

tu cine mai esti pe lumea 32?ca numai cu conturi crescute de altii si preluate ,aveti vocea groasa,pe forumuri?:confused:
 

DeletedUser45029

Parte 1:
Triburi: =NG=, =NG-A=
Parte 2:
Triburi: KILL, HDC, ~HDC~

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 832
Tabăra 2: 48
Diferență: 784

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,427,102
Tabăra 2: 456,082
Diferență: 7,971,020

chart


Parte 1:
Triburi: =NG=, =NG-A=, Drept!, Drept?, DREPT#
Parte 2:
Triburi: KILL, HDC, ~HDC~, nou

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,686
Tabăra 2: 290
Diferență: 1,396

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16,837,705
Tabăra 2: 2,728,825
Diferență: 14,108,880

chart


Parte 1:
Triburi: Drept!, Drept?, DREPT#
Parte 2:
Triburi: KILL, HDC, ~HDC~, nou

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 839
Tabăra 2: 205
Diferență: 634

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,292,164
Tabăra 2: 1,993,799
Diferență: 6,298,365

chart
 
Sus