"Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început

DeletedUser45029

Sa inteleg ca va batem cu rezervele...:))))
Initial am crezut ca sunt resurse jefuite sau inamici invinsi dar cand colo sunt sate cucerite ...e cumplit;)
Tabăra 1: 1,686
Tabăra 2: 290
Diferență: 1,396
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Drept!, Drept?, =NG=
Parte 2:
Triburi: HDC, ~HDC~, KILL, nou

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 316
Tabăra 2: 7
Diferență: 309

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,214,371
Tabăra 2: 66,483
Diferență: 3,147,888

chart



Sincer mie imi cam pare rau .. dupa cum vad eu lucrurile asta e cam inceput de sfarsit .. sa pierzi 300 sate si nici macar organizat nu e ..

Parte 1:
Triburi: Drept!, Drept?, =NG=
Parte 2:
Triburi: HDC, ~HDC~, KILL, nou

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,075
Tabăra 2: 2,867
Diferență: 1,208

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38,005,941
Tabăra 2: 26,340,532
Diferență: 11,665,409

chart


draga kataman, imi permit sa iti atrag atentia ca nu esti in masura de a posta, pentru ca te faci de ras de fiecare data cand postezi. Te-ai acoperit de ridicol punand un pariu ca mesagerul nu va mai posta, pariu pe care l-ai pierdut si pe care nu l-ai achitat.

pui pe forum statistici in care tribul nou, nu are ce cauta. tribul nou - care s-a numit odata n-kill a redevenit la denumirea initiala in momentul in care familia kill s-a destramat.

singura statistica corecta de cand s-a destramat familia kill
care sa infatiseze situatia dintre tribul nou si triburile drept, arata asa:


Parte 1:
Triburi: nou
Parte 2:
Triburi: Drept!, Drept?

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 571
Tabăra 2: 863
Diferență: 292

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 3
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,921,484
Tabăra 2: 8,061,247
Diferență: 3,139,763

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 104,319
Tabăra 2: 28,274
Diferență: 76,045

chart
 

DeletedUser42601

Nu conteaza de cand sa destram , membrii sunteti aceiasi ... rezultatul va fi acelasi ... peste 1 sapt iar o sa fiti pe minus 200 sate si iar refaceti tribu bagati 2-3 sate acolo sa luati si vi aici sa postezi inca o statistica in care apari pe + .... tu intelegi ca nu ii nimeni curios de statisticile astea ? la finalul lumii o sa imi fie dor de tine cel care joaca rolul mesagerului defapt aveti rol dublu ca ii si Rubinu



Parte 1:
Triburi: Drept!, Drept?, DREPT#, =NG-A=, =NG=
Parte 2:
Triburi: nou, HDC, KILL, ~HDC~

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 452
Tabăra 2: 55
Diferență: 397

chart




asa toata saptamana daca vrei doar de atunci ... noapte buna :*
 

DeletedUser

Triburi de internisti, nou,vechi...numele generic pentru tribul vostru: INTERNISTII si ACADEMIA INTERNISTILOR! iar despre pariul mesagerului invata sa citesti si sa calculezi. Ingeniosul (al cui nu stiu) a spus ca timp de 3 luni( de rusine pentru ca nu a fost in stare cu 5/6 din harta sa bata un trib si nu a reusit nici cumparand conturi) nu va mai posta pe acest forum.

***

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile". Jignirile de orice natura aduse membrilor comunitatii, sunt strict interzise.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

care pariaza cu mine ca nu trece nici o zi ?? :)))

kataman, in data de 24 ianuarie lansa provocarea cu acest pariu, cum ca nu trece nici macar o zi...

in ceea ce priveste postarea ta, my immortal, daca imi aduc bine aminte am fost candva aliati pe L10, tu in immo, eu in noobs. tribul nou/vechi nu este un trib cu multa fluctuatie de personal, si asta se poate vedea pe twstats. cand kill s-a destramat, cativa membri au intrat la noi, majoritatea au plecat la hdc. te asigur ca achizitiile noastre sunt oameni de valoare.

tu si colegii tai ne puneti in in niste statistici unde nu avem ce cauta. tribul nou nu este in razboi nici cu ng si nici macar cu drept. este adevarat, drept este un trib neutru pe harta noastra si va tratam ca atare. ca ne atacati, ca ne aparam, e normal. dar e anormal sa ma acuzi pe mine ca as practica metodele "liderilor" puerili de a scapa de statistici.
 

DeletedUser

pacat. dar colegul tau, Frenzyro a jucat si el este abilitat sa spuna despre mine daca sunt un om de cuvant, daca echipa pe care o conduc este echipa sau adunatura. sau daca echipa condusa de mine este corecta au ba.
 

DeletedUser42601

Nu stiu , nu ma intereseaza daca esti om de cuvant sau nu , cat timp esti in tabara adversa ii egal cu 0 si veti fi tratati toti in egala masura , restu daca vor sa va ofere respect si tot felul ii problema lor ..
 

DeletedUser

Nu stim daca sunt reale sau nu si nici nu ne intereseaza,apararile pe granita sunt mobile si toate acasa,satele aparate, plus o gramada de aparari plecate la prieteni, plus rezerve de aparare gata sa intervina:))
E un avantaj sa joci raportul 1:4 tu ce zici?
Vezi tu, noi suntem simpli, iti spunem pe cine atacam, pe cine ajutam, raportul satelor, tot ce vrei sa sti. In plus si modesti, nu mai punem statistica din bun simt.
P.S-atacul pe care l-ati dat pe noi, l-am considerat o gluma buna, noi ne sesizam mai serios de la 5000 de atacuri in total cu fake-uri.
Recomandare: nu mai dati fakeuri de pe acelasi sat, fiindca e jenant, un siter care era inca din academie s-a sesizat si ne-a intrebat "chiar asa de incepatori sunt?!
Asteptari: sa ne comunice cineva estimarile dumneavoastra in privinta numarului de sate pe care credeti ca le luati de la noi. Sau nimeni nu isi asuma responsabilitatea sa se faca de ras?!


Ia fiti atenti ce am gasit eu pe aici:)). Si o sa tot pun din astea

Sunteti mandrii de prosteala data pe fata, unora cu discutia scrisa pe skype iar acum nu stiti cum sa invrajbiti aliatii. Ar fi o victorie pentru voi sa reusiti sa rupeti alianta. Pentru o informare corecta posteaza si rapoartele in care satele erau goale.
Iar indatorile si obligatile care le avem fata de aliati e normal sa ii lasam sa aprecieze ei daca ni le-am indeplinit sau nu. Deoarece faceti referire la razboi , hai sa vedem cum stam ,per total si sa nu luam franturi din el si ce ne convine. Am zis ca nu pun statistica noi cu voi din bun simt.
Dar statistica razboiului e clara:
Toate Triburi Jucători
Loc Nume Sate cucerite Sate pierdute Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
1 Alianţă 538 466 40.409.432 63.780.447
2 Inamic 466 538 40.841.010 68.755.044
» Sumar

Cand reusiti sa castigati o batalie, bateti tobele, de fapt si cand pierdeti tot voi castigati. Cele 72 de sate minus in razboi cum reusiti sa le explicati? De fapt, nu conteaza asta la voi, important e doar ce cuceriti. Asa ca stati calmi si relaxati, per total sunteti in minus si disperati ca nu reusiti sa intoarceti soarta razboiului.
Si ce v-ati spus, hai sa incercam cu conversatii gen skype,poate sunt fraieri si pun botul.Acum incepeti sa aruncati cu venin in stanga si dreapta si sa incercati sa bagati intrigi. Domnilor, sfidati bunul simt si cei 7 ani de acasa. Incercati sa duceti razboiul corect, de fapt va inteleg, corect nu o sa il puteti castiga niciodata, pentru ca va lipseste valoarea. Asa ca ati plecat la pescuit,poate, poate merge daca aruncam o nada,cine stie ? daca sunt asa tantalai"" se prinde....


Fii atent ne lipseste valoarea:))

Nu stiu ce s-a intamplat cu triburile respective asa ca nu comentez. Dar poti sa imi demonstrezi simplu ca ce spun nu e adevarat. Ma poti tine in reale, fake-uri si tot ce vrei tu cu cele 800 de fuluri ale tribului tau si iti arat ca nu pierd nici un sat care sa ramana macar o ora la voi. Daca, prin absurd le pierd si nu le recuperam, iti cedez 40 de sate de la mine si te las sa le blindezi. Daca nu reusesti timp de doua saptamani sa le iei, pierzi si imi cedezi tu 40 de la tine :D. Tinem targul incepand din clipa asta?
Eu ti-am aratat ca ii luam lui kataman sate cu toate pp-urile lui si blindajele avute. Arata si tu o data ca esti luptator nu povestitor.


Ia fii atent aici:))

Parte 1:
Jucători: KATAMAN
Parte 2:
Jucători: Mesagerul.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 526
Tabăra 2: 316
Diferență: 210

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 10
Diferență: 11

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,868,562
Tabăra 2: 2,163,012
Diferență: 2,705,550

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 210,661
Tabăra 2: 98,884
Diferență: 111,777

chart


Cei care sunt interesati pot sa faca pe twstas o statistica in care sa puna HDC si de partea cealalta Drept! si sa ii comunice domnului de mai sus rezultatele. Cred ca va avea o revelatie si ne va spune ca va recupera de la noi, deoarece ei cuceresc 100 de sate/ organizat. De fapt maniera lui e sa vorbeasca ori in trecut, ori in viitor dar niciodata in prezent.


Zi-le mesagere zbiara acolo :)) !hai cu statistica pozitiva.:)))

Revin maine cu o serie de adevaruri de la al nostru cel mai bun conducator, vel mai ingenios lider, castigator al premiului nobel in triburi:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7232

cred ca ar trebui inchis forumul... nu prea mai avem inamici.. HDC sunt prea ocupati sa se bata intre ei..
 

DeletedUser

Batandu-se intre ei, au o sansa reala de a castiga macar un razboi dupa atata timp...

Fosti lor colegi din tribul RUSINE ii bate la scor detasat pe cei ramasi in HDC daca se apuca sa schiteze la ei...oricum au mai iesit odata si au revenit in HDC la rugamintile si linguselile altora,istoria se poate repeta ca nu vad oameni in HDC sau RUSINE cu un comportament respectabil.
 

DeletedUser7232

Nu stiu cine mai e pe contul lui mesagerul ..insa daca e intradevar chiar proprietarul ..e mult prea slab ...

Parte 1:
Jucători: KATAMAN
Parte 2:
Jucători: Mesagerul.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27
Tabăra 2: 10
Diferență: 17

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 270,413
Tabăra 2: 98,884
Diferență: 171,529

chart
 

DeletedUser7232

Parte 1:
Triburi: Drept!, Drept?, DREPT#
Parte 2:
Triburi: HDC, ~HDC~, RUSINE

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,984
Tabăra 2: 1,041
Diferență: 943

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18,559,825
Tabăra 2: 9,506,050
Diferență: 9,053,775

chart
 

DeletedUser7232

Parte 1:
Triburi: Drept!, Drept?, DREPT#, =NG=, =NG-A=
Parte 2:
Triburi: HDC, ~HDC~, RUSINE, KILL, nou

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,312
Tabăra 2: 3,452
Diferență: 1,860

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 50,118,554
Tabăra 2: 30,766,570
Diferență: 19,351,984

chart
 
Sus