"Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început

DeletedUser45029

Parte 1:
Triburi: KILL, n-kill
Parte 2:
Triburi: =NG-A=, =NG=, Drept!, Drept?, DREPT#

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 111
Diferență: 88

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 210,938
Tabăra 2: 1,049,174
Diferență: 838,236

chart


Parte 1:
Triburi: KILL, n-kill
Parte 2:
Triburi: =NG-A=, =NG=

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 58
Diferență: 43

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 139,097
Tabăra 2: 562,827
Diferență: 423,730

chart
 

DeletedUser

Mi se pare ca L32 in ultima vreme s-a transformat intr-un serial de telenovela :)
Avem drame , dezvaluiri secrete , actiune ... toate bine conturate in episoade de regula succedate organizatelor Drept !

Sunt curios de urmatoarele episoade ...
 

Zone

member
Scor reacție
15
A fost de ajuns un organizat pentru a clatina grav killul:) Il astept pe martzian cu statistici, ca a zis ca actiunea de pe 8 a fost una in care am luat si noi sate, si ca nu se face primavara doar cu ea, insa de pe acea data pierd zilnic sate, se duc la vale. Cam de pe atunci il vad rar pe forum, sa dispara ca si mesagerul?
 

DeletedUser

Ce este de remarcat , si ii felicit pentru asta , este organizatul pe care au reusit sa-l incropeze :)
 

DeletedUser

//http://ro.twstats.com/ro32/index.php?page=player&id=2279049&mode=history

Multumesc KILL-ului care m-a facut mare la inamici invinsi ca aparator :)

Multumesc KILL-ului si pentru satele care am reusit sa le innobilez in conditii de stres.

Parte 1:
Jucători: .69.
Parte 2:
Triburi: KILL, n-kill

Timeframe: 24/02/2014 00:00:00la25/02/2014 21:01:32

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 6
Diferență: 10

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 147,948
Tabăra 2: 52,427
Diferență: 95,521

chart
 

Zone

member
Scor reacție
15
Astazi killul a avut organizat pe noi, NG, asa ca mai jos pun statistica pe ultimele 24 ore.


Parte 1:
Triburi: =NG=
Parte 2:
Triburi: KILL, n-kill

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 13
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 154,404
Tabăra 2: 112,889
Diferență: 41,515

chart


Desi au avut organizat, noi am iesit cu 4 sate pe plus, momentan. Se putea si mai bine:))
 

DeletedUser

Succes tuturor pe lumea aceasta. A fost o .... placere ... putin amara dar pana la urma o placere deoarece am cunoscut persoane noi cu care tin legatura si acum.
Nu stiu reza, dar eu nu am fost dat afara din kill cand jucam.
Am fost la munte, eram pe sitter, si un jucator din kill (pe atunci) mi-a luat sate si mie si la reza acuzandu-ne ca suntem spioni :)))
Aceasta situatie este de mai demult, de cand in conducere a venit o pipita, si de atunci nu mai contau decat o mana de oameni.
Daca comentam ceva, eram spioni :)))))) Nu conteaza ca am avut organizate babane pe noi, si am pierdut probabil cele mai putine sate, nu conteaza ca am salvat jucatori care aveau organizate pe ei, nu conteaza ca de la inceput pana acum eram tot jucatori de granita, indiferent cine ne erau dusmani :)))
Eu unul am fost scarbit si imediat ce m-am intors de la munte am anuntat ca ma retrag.
Am lasat sitter pentru ca satele mele sa fie date celor din kill, nu am vrut sa trec la dusmani deoarece caracterul nu imi permitea :)) vreau sa ma pot privi in oglinda cand ma barbieresc (desi recunosc ca ma inteleg bine cu multi din celelalte 2 triburi, si chiar imi par oameni de caracter). Si alti oameni s-au retras, scarbiti de situatia din trib. Totusi nu vom blama Kill-ul, deoarece exista acolo oameni adevarati cu care iti face placere sa vorbesti pe skype sau la telefon (belzebut este unul dintre ei dar mai sunt si altii).
Pacat :))) dar ce sa ne mai miram in tara asta, cand un lucru merge bine, noi romanii avem minunata abilitate de a-l face sa mearga prost :)))))
Succes tuturor.
 

DeletedUser43735

Parte 1:
Triburi: Drept!
Parte 2:
Triburi: HDC, KILL, KILL=0

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 28,066
Tabăra 2: 30,743
Diferență: 2,677

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,779
Tabăra 2: 990
Diferență: 789

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 236,108,432
Tabăra 2: 225,585,788
Diferență: 10,522,644

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16,761,080
Tabăra 2: 9,371,169
Diferență: 7,389,911

chart
 

DeletedUser

si tu acum.nu ai inteles ca de fapt rubrica nu se mai cheama razboiul asilor ci Razboiul falsilor?:))
 

DeletedUser42601

Inca nu ai dat stergere ? deja ai tai colegi incep sa faca si treaba asta :D
 

DeletedUser33745

am redescoperit si eu forumul :D
sa vedem ce se mai intampla in lumea asta mare (32) :D
 

DeletedUser

diferenta dintre noi doi este ca eu nu joc cu un nick ,sau cont imprumutat pe joc si postez cu altul ,ca sa par vreun star ca tine,aici
viteji din astia ca tine,am mai vazut
 

DeletedUser42601

diferenta dintre noi doi este ca eu nu joc cu un nick ,sau cont imprumutat pe joc si postez cu altul ,ca sa par vreun star ca tine,aici
viteji din astia ca tine,am mai vazut

Sa facem o diferenta ;)

Eu:
34s49w6.jpg



Tu:
hwakaf.jpg




Iar ca postez cu alt nume ii pentru ca pe fiecare lume joc cu nume diferit , multumit ?
Acum , noapte buna , sa dau explicatii unuia care practic de 73 zile de cand ii razboiul asta are doar 2,2 mil la ODA si 0 sate luate inseamna ca m-am coborat foarte jos pentru tine..
 

DeletedUser45029

Dl el rubio are zero sate luate de la adversar de cand s-a inregistrat aici nu de 73 zile, e jenant sa discute de viteji si staruri.
Pentru comparatii gaseste in tribul lui destui care au 4-500 de sate de la interne si nu mai stiu prin ce trib sa-si gaseasca loc acum !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

De unde stie domnul aspirator felul in care a fost folosit contul meu?Eu am mai spus odata,e un forum prieteni,relaxati-va.e facut pentru propaganda,nu e un hall of fame,in care sa va oglinditi doar cei ce va laudati singuri?
am 120 oda la general,mult mai mult decat multe vedete care frecventeaza forumul asta.dar acum bineinteles ca vine unul cu o statistica unde va dovedi ca de fapt m-am atacat singur,:)

http://ro.twstats.com/ro32/index.php?page=player&mode=conquers&id=2301581&type=gain&pn=4
e jenant,intradevar,d-le aspirator

te cobori si cand discuti cu colegul tau nbzoobz? e un pic deasupra mea,asta ce inseamna?
stii foarte bine ca daca am trimis full-urile in blindaje,din 100 ,90 rosii,nu se adunna o ferma defensiva la statistica,nu cresti in oda,in atacurile respective.problema e ca vreti sa rastalmaciti vorbele,asa ca sa va cada doar bine voua.
nu am pretentii de mare jucator si poti sa ma numesti cel mai mare noob pe care l-ai intalnit,draga velsadicu
dar joc de prea mult tmp ca sa nu stiu cum e treaba cu statisticile,manevrele si altele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45029

No offence, doar am interpretat informatiile din twstats: 100% sate de la interne:)
La ce a fost folosit contul tau e mai putin relevant, interesanta e activitatea ta d-le rubio care in afara de propapanda esti cam zero sau poate noi nu stim si tu esti strategul din kill dezinteresat de inobilari dar care a gandit toata ascensiunea tribului pana la primul organizat mai serios cand..stop joc,rupe lumea usa, cine mai stie;)
Dl rubio mai gresesti ca nu esti atent la detalii, eu am luat vreo 70 sate de la interne din totalul de 313, ca sa zic asa am o data si jumatate mai multe sate inobilate de la adversar decat tu din propriul trib... nu e jenant?
 
Sus