Razboiul din Nord-Est

DeletedUser

ce atetea certuri eu nu mai intru pe forum,, e de ajuns sa vad ce vorbeste D-U-S de mine pe forum la ei in trib detin doua conturi la ei in trib vreti dovezi? si nu ma feresc sa o spun ca sunt spion si nimeni nu ma prinde ((apropo stiti ce esre un sniper)) asteapta prada cu rabdare asa si eu asta sunt vreti dovezi??

va dau siter la toti si nu ma prindeti stiu care sunt verificarile de aceea am rezistat sa nu va dati seama ,,inca o data vreti sa va convingeti? va pot arata ce vorbiti de mine ,, si nu,, nu mai :)))

de ce nu am pierdut sate chiar daca lea spart stiu fiecare miscare :)

ma bucur tare mult de un lucru si anume ,,,ati spus pe forum ca sunt periculos ,, :))

EXEMPLU o mica dovada sa va arat cat de bun sunt in spionaj ,, si daca am curaj sa va arat ca sunt spion, trebuie sa fiu bun si in contra spionaj

priest75 în data de 03.02. la ora 08:35
cei din zona da-ti cu nobili pe [coord]861|282[/coord] e curatat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dominick habar nu ai cine e dasada si cine e dasada :))


dar nici unu dintre voi nu aveti habar cine e bancualex si hunt324ever ,
dovada e mai sus cine e bancualex si voi da conturile lui hunt324ever care le am in
D-U-S sa mai distreze si el cu voi ca eu m-am saturat de ... nici nu stiu cum s ava spun nu am cuvinte sa va gasesc sa va spun cum sunteti

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cu mine aveti viatza grea.doar sa nu am timp de net...ca sa aveti vreo sansa.nu sunt pericol,pentru ca ce pot face eu cu cateva amarate de sate?dar stiu ca voi lupta,sa ii invatz meserie pe cei care nu stiu ce e ala respect.am sa ii provoc pe oricine ne ataca,si pe oricine nu ne respecta.
 

DeletedUser38779

blaku ....nimik nici o tresarire ,o atingere de vant ....noi astya din sh (sclavii lu agerica cica)avem activitate ...
 

DeletedUser

acest joc e dominat de activi.si cei cu ceva cunostinte de strategie si de gastile de prieteni.restul...e can-can.nu zic ca vlack nu e o echipa sau celelalte,dar pe departe,daca vrei sa domini un joc,trebuie sa te si dedici.as fi luptat de partea lor,dar nu ma merita in echipa.atata dispret nu am primit nici din partea adversarilor.ei,lasa ca va invatz eu meserie.mie nu imi e frica nici sa il atac pe cel mai mare de pe harta,si stiu si sa pierd.si ca sa le arat,stiu sa o iau si de la capat.nu voi juca cu ura,ci ii voi corecta pe cei care chiar nu si-au dat seama cat am facut eu pentru echipa,si pentru nord.
 

DeletedUser

da..nu trece nimeni pt ca esti jucator mic, si joci la moral..atata e norocul tau, dominik.
 

DeletedUser

cine e intelept sa foloseasca orice resursa...om sau armata,va castiga razboiul.lupta se duce si cu multe trupe,si cu putine,si cu tot felul de osteni.maestria consta in a obtine victorii cu trupe inferioare,nu cu cele superioare inamicului,altfel,unde e bravura?si discutiile pot continua,dar cine are urechi de auzit,sa asculte!
 

DeletedUser

conteaza, dar daca toti ar juca pe conceptia asta.. :)) nu am mai cuceri sate unu de la altu ;)
 

DeletedUser

clona...desigur.precum daiony.oricum,cat timp exista bancualex mgotii au cam pus-o.pe de o parte am si eu partea mea de vina,dar principalii vinovati,sunt ,repet,cei care l-au expulzat din trib,cand noi jucam zi si noapte la sitterii asediati,si mai ales cei care i-au atacat userul cand era in academia SH.oricum,nu aveam practic timp sa mai intre si acolo,il tineam zi si noapte,pe conturile asediate,si chiar nu am pierdut sate.acum,sa traga ponoasele.solutia le-am oferit-o,dar nu au vrut sa o trateze cu atentie,deci,mai pe scurt CEEA CE AU CAUTAT,AU GASIT.
 

DeletedUser

nu este o clona este un jucator care face zile fripte acum tribului black..
 

DeletedUser

Raspunsuri 457
Vederi 12.572

Off Topic
Ps Dati-mi motivatia ce-mi lipseste si toata lumea va fi a mea!
Ps' Eu Cand Vreau sa fluier,fluier!
Ps'' Be the best ,Fuck the rest...Be the one,Not Anyone[All rights reserved by Dulcika]
Ps''' Intotdeuna Marti dupa Craciun!
Ps'''' Cand eu jucam triburile ,voi mancati mamaliga cu patentu'
PS''''' E multi si e prosti!
Ps'''''' Rvansa rock your world!
 
Sus