Razboiul final F.WoC+ F. DEO vs. F.~INQ~ + RPT

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

morphen nu te baga in discutii de oameni mari , baga-te in cele potrivite varste tale . astept un raspuns de la darth , n-as vrea sa nu il primesc pentru ca spamezi tu .
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Ajungeti la subiectul TOPICULUI? Daca trebuie sa incep sa sterg din replici, va rog sa-mi spuneti!

Cred ca ne putem intelege in asa fel incat sa nu trebuiasca sa fiu si "omul cu butoanele", va rog mentineti discutiile on topic si fara jigniri.
 

DeletedUser

:)) :)) :)) la voi nu exista comunicare in trib?:) ia mai discuta cu colegii tai si vezi cum l-au aburit pe gunner... si daca tot esti acolo, intreaba si cine e `copilu`:)))
m-ai convins... n-ai nicio legatura cu ceea ce se intampla pe harta. de ce nu poti accepta adevarul intr-un mod elegant precum a facut-o rook sau michelle . ei de ce nu au venit cu astfel de acuze jalnice precum ca noi "l-am aburit" pe ione.gunner ? cand or sa mai dispara conturi de la voi veti acuza iar inq-ul ca umbla cu fel de fel de "tactici" ? :)
doru...cand spun ceva, inseamna ca ma bazez pe informatii...
ai informatii eronate , te asigur ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40858

Ajungeti la subiectul TOPICULUI? Daca trebuie sa incep sa sterg din replici, va rog sa-mi spuneti!

Cred ca ne putem intelege in asa fel incat sa nu trebuiasca sa fiu si "omul cu butoanele", va rog mentineti discutiile on topic si fara jigniri.

Adenauer... lasa-l ca e funny:)
 

DeletedUser

...cristocea, raspunde-i tu:)

deci nu ai raspuns la intrebare sau tot ceea ce afirmati sunt acuzatii din dorinta de a ascunde mizeria sub pres ?
mie imi place cand fac astfel de afirmatii sa am si cu ce sa le dovedesc nu doar sa arunc vorbele in vant . tie ... cum iti place ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40858

ar trebui sa te ignor , caci nu-mi place sa ma cert cu persoane care au cu doua clase mai mult ca trenul .
m-ai convins... n-ai nicio legatura cu ceea ce se intampla pe harta. esti penibila rau . de ce nu poti accepta adevarul intr-un mod elegant precum a facut-o rook sau michelle . ei de ce nu au venit cu astfel de acuze jalnice precum ca noi "l-am aburit" pe ione.gunner ? cand or sa mai dispara conturi de la voi veti acuza iar inq-ul ca umbla cu fal de fel de "tactici" ? :)

:eek: pfoai si mie imi place sa discut cu persoane care au cu doua clase mai mult ca trenul... de aia continuu discutia cu tine... sa revenim la ce-a zis michelle... cei care sunt atat de slabi de inger incat pun botul la promisiunile voastre, isi merita soarta, fie ca se barbarizeaza, fie ca ajung la interne:) Nu va acuza nimeni, de nimic... doar constatam ca folositi o tactica pe care altii s-au plictisit s-o foloseasca:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40858

deci nu ai raspuns la intrebare sau tot ceea ce afirmati sunt acuzatii din dorinta de a ascunde mizeria sub pres ?
mie imi place cand fac astfel de afirmatii sa am si cu ce sa le dovedesc nu doar sa arunc vorbele in vant . tie ... cum iti place ?

ce mizerie?:) presuri nu mai folosesc demult si cu aspiratorul chiar nu am cum sa imping mizeria:)
 

DeletedUser

m-am convins , si tu esti 1 din aia care arunca cu vorbele in vant ca sa le treaca timpul mai usor . oricum ni se falfaie de acuzele voastre dar eram curios daca le si puteti dovedi sau daca doar ni le aduceti ca sa aruncati pisica peste gard , e clar e acum ca al 2 lea motiv este cel plauzibil .
 

DeletedUser40689

Nu pot decat sa iti multumesc ca scapam de rebuturi si oameni slabi
intersanta opinie,daca ai avea si un argument...ar fi minunat
ce e asa greu de inteles? nu ma dau in vant dupa interne si nici sa merg in cealalta parte a hartii sa am niste actiune nu mi s-a parut asa interesant,am preferat sa merg pe L27
m-a aburit INQ....amuzant
 

DeletedUser

atat vreau sa te intreb , unde-i ione.gunner ? :D si stai sa vezi cate sute chiar mii de barbare vor mai aparea in zona de nord ;)
si voi aveti o problema de strategie de vreme ce se plictisesc oamenii . + ca ti-am spus la momentul respectiv ca chestia cu plictiseala e doar o parere personala si nicidecum strategia familiei ~INQ~ :cool:

si coraursu unde e?
s-a plictisit sa piarda sate?
sau a cedat nervos?
 

DeletedUser40664

si coraursu unde e?
s-a plictisit sa piarda sate?
sau a cedat nervos?

Cedat nervos cred. Dupa ce am pierdut noptile cu swordmx pe la vreo 2 organizate pe el acum ceva timp. Genul de jucator pentru care pierderea unor sate echivaleaza cu sfarsitul lumii.
 

DeletedUser2821

intersanta opinie,daca ai avea si un argument...ar fi minunat
ce e asa greu de inteles? nu ma dau in vant dupa interne si nici sa merg in cealalta parte a hartii sa am niste actiune nu mi s-a parut asa interesant,am preferat sa merg pe L27
m-a aburit INQ....amuzant

Da, pentru mine rebut si jucator fara nicio valoare pentru trib e ala care nu stie sa cedeze satele colegilor si da delete :)

Nu te dai in vant dupa interne dar ai vreo 60-70% cel putin luate din interne.
 

ricautza

member
Scor reacție
10
aoleu ce e aici :) ionne e un jucator ca oricare altul care nu a stiut sa-si respecte colegii si a dat stergere, atat.
 

DeletedUser

uite ca am ajuns si la 800 de sate


Parte 1:
Triburi: WoC, WoG, WoM, WoM.
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, =INQ=, .INQ., -INQ-, RPT, RPT.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 934
Tabăra 2: 131
Diferență: 803

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,118,361
Tabăra 2: 1,253,041
Diferență: 7,865,320

chart
 

DeletedUser40689

Da, pentru mine rebut si jucator fara nicio valoare pentru trib e ala care nu stie sa cedeze satele colegilor si da delete

Nu te dai in vant dupa interne dar ai vreo 60-70% cel putin luate din interne.

Cum sa cedez satele mai? din moment ce in WOC nu se respecta dorinta celui care le cedeaza,as fi facut-o daca as fi stiut ca ajung la cine vreau.
Iar bati campii si cu internele,daca sunt si nu am inamici pe langa mine ce sa fac,sa nu iau?
Am avut respect,mai mult decat credeti voi,il mai am si acum totusi,fiindca nu toti sunt ca michelle.
Cine s-a gasit sa imi vorbeasca tocmai mie de respect....esti de-a dreptu ridicol.
 

DeletedUser40858

Cum sa cedez satele mai? din moment ce in WOC nu se respecta dorinta celui care le cedeaza,as fi facut-o daca as fi stiut ca ajung la cine vreau.
Iar bati campii si cu internele,daca sunt si nu am inamici pe langa mine ce sa fac,sa nu iau?
Am avut respect,mai mult decat credeti voi,il mai am si acum totusi,fiindca nu toti sunt ca michelle.
Cine s-a gasit sa imi vorbeasca tocmai mie de respect....esti de-a dreptu ridicol.

Asa cum ai respectat tu in cazul prinzzesei satele ce i se cuveneau lui Dr.H4os?:)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus