Razboiul final F.WoC+ F. DEO vs. F.~INQ~ + RPT

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40238

cezaricaaaaa unde esti tata!! =)) cum sa lasi tu trupele colegilor in sat pe zid 1 sau 0?=))) si nu o data !! si nicidecum inaintea nobililor!!!
sa tot sprijini superplayeri de genu =))


imi permiti o intrebare? ti-au iesit figurile pe nas sau prin alta parte?
 
Ultima editare de un moderator:

ricautza

member
Scor reacție
10
cezaricaaaaa unde esti tata!! =)) cum sa lasi tu trupele colegilor in sat pe zid 1 sau 0?=))) si nu o data !! si nicidecum inaintea nobililor!!!
sa tot sprijini superplayeri de genu =))


imi permiti o intrebare? ti-au iesit figurile pe nas sau prin alta parte?

i-au iesit figurile printr-o anumita parte si le-a bagat intr-o anume parte a unuia care vobeste prostii pe extern. imi cer scuze tuturor dar un limbaj de parte dorsala care iese pe gura trebuie bagat inapoi de unde a iesit.
 

DeletedUser16966

tarziu , tarziu :p
aveti acces la forumul nostru si totusi va prefaceti ca nu stiati cei doi jucatori sunt blocati ? horto , ce naiba faci , urmaresti doar rubrica de spam ? :D

iar esti prost informat... pt informatii suplimentare apeleaza la monte sau la secretara lui daca el e in silenzio stampa.
 

DeletedUser2821

radascayo astăzi la ora 08:54
Cel care zicea ca te innobileaza e coleg cu tine... ce sa iti facem daca ai nimerit intr-un astfel de trib... asta a zis unul sub postarea mea .

tribul inq e respectat de toti de pe lumea asta inafara de dusmani care nu vor sa recunoasca ca suntem mai buni ca ei . dar daca vine unul din INQ si spune prostia care ai spus-o tu pe forum , ceilalti o sa aiba motive sa zica ca nu suntem trib bun . singurul fapt pentru care esti tu in acest trib este norocul , sau poate ai relatii . si la mine e tot asa , dar nu vreau sa zic "acum sunt in INQ deci sunt smecher stau la adapost si fac misto de ceilalti " , vreau sa ajut si eu cu ceva tribul nu umai cu niste puncte la clasament .inloc sa iti ameninti colegii mai bine fa armata si ajuta tribul .

stima

radascayo astăzi la ora 08:59
stai ma scz nu tie vroiam sa-ti trimit mesajul


Am sa fac un mic comentariu la mesajul asta :

1. In primul rand evident, tribul INQ e respectat de toti pe lumea asta mai putin dusmanii =)). In conditiile in care suntem 3 triburi pe harta si 2 va sunt inamici, hm... cred ca va respecta multi :))
2. Noi nu vrem sa recunoastem ca sunteti mai buni ca noi =))? La pierdut sate sau la ce? Ca statisticile sunt clare.
3. A se observa intelegerea din tribul INQ, prietenia asta profunda intre playeri...
4. Sa inteleg ca in INQ jucatorii sunt invitati doar daca au noroc ( sa inteleg ca e un fel de loterie si se extrag nume? sau ma rog se extrageau ca acuma nu mai vrea nimeni in INQ, nici macar playerii lor din cate am inteles din ultimile informatii ) sau daca au ' pile ', pai atunci inteleg de ce mergeti asa bine.
5. Faptul ca nici macar nu se cunosc intre ei si sunt atat de organizati incat trimit mesajele pe care le aveau de trimis intre ei la dusmani denota... ( va las pe voi sa completati ).
 

DeletedUser

e clar ,trebuie ca conducerea INQ ,sa faca un concurs in interioru tribului in care sa sealeaga care e cel mai smecher si cel mai norocos jucator din trib:)))
 

DeletedUser16966

Nu ati aflat inca de "loteria invitatiilor" organizata de INQ? E un fel de loteria vizelor.
 

DeletedUser2821

Conducerea WOC este acuzata pentru ca are un stil dictatorial de a conduce tribul, am sa va prezint ce inseamna un trib in care fiecare ce vrea.. :))



DAFF în data de 25.01. la ora 20:35
d c retragi ma sprijinul:|?

oldcorollaas în data de 26.01. la ora 16:25
asa se vorbeste?
mersi

Mesajele acestea au fost trimise de către oldcorollaas mai departe.

The Real Cristocea în data de 26.01. la ora 23:27
nu..dar totusi de ce l-ai retras acum?

oldcorollaas în data de 27.01. la ora 17:56
AJUNG SUS PE GRANITA SI AM NEVOIE DE FIECARE LANCE
deocamdata pana vad care-i situatia acolo, in rest... o sa mai sprijin pe cine trebuie daca mai imi ramane dar pe el nu

The Real Cristocea în data de 27.01. la ora 22:19
ai ajuns cumva in granita si nu stiam??

oldcorollaas astăzi la ora 08:47
deocamdata numai la noapte imi iau satul intermediar si peste 2-3 zile voi fi acolo!

The Real Cristocea astăzi la ora 11:17
te rog sa trimiti sprijin pe granita si vreau sa vad si eu granita pe care o sa iesi.
Multumescc

oldcorollaas astăzi la ora 11:28
da... nu ma face sa va pun sa-l concediati pe daff!
abuzul s-a produs din partea lui, nicidecum a mea iar eu... n-am vazut luata nici o masura pt asta!
ce se-ntampla aici defapt?

oldcorollaas astăzi la ora 11:29
aici nu se tine cont deloc de politete?

The Real Cristocea astăzi la ora 11:32
Ba se tine cont insa se tine si de bun-simt.trebuie sa gandim inainte sa actionam..

oldcorollaas astăzi la ora 11:34
eu cred ca am gandit destul cu 5 zile inainte si acuma... esti singurul care-mi pune asemenea conditii sub o forma destul de amenintatoare(cu subinteles)
sa sti ca nu suport in niciunfel asemenea nedreptati! tu ai face-o in locul meu?

oldcorollaas astăzi la ora 11:36
STIU CA NU AM GRESIT CU NIMIC... STIU CA AM FACUT TOTUL PT A PREVENI ASEMENEA SITUATII SI TU... CE FACI?
ESTI PARTINITOR INTR-UN FEL SAU ALTUL DESI... AR TREBUI SA FI IMPARTIAL! CARE-I SMECHERIA AICI CA EU NU MAI INTELEG NIMIC?
TE ROG SA MA LUMINEZI

oldcorollaas astăzi la ora 11:37
VEZI BINE INCA ODATA CE SCRIE AICI


Author a spus:
The Real Cristocea astăzi la ora 11:17
te rog sa trimiti sprijin pe granita si vreau sa vad si eu granita pe care o sa iesi.
Multumescc
oldcorollaas astăzi la ora 08:47
deocamdata numai la noapte imi iau satul intermediar si peste 2-3 zile voi fi acolo!
The Real Cristocea în data de 27.01. la ora 22:19
ai ajuns cumva in granita si nu stiam??

The Real Cristocea astăzi la ora 11:38
Nu este cazul sa tragifiem.Nu vreau decat binele acestui trib si nu imi plac individualsitii.Nu te amenint insa vreau sa intelegi bine ca nu esti aici sa faci ceea ce doresti ci sa ne ajuti.

oldcorollaas astăzi la ora 11:42
nu sesizezi un ton superior si destul de amenintator in aceasta conversatie din partea ta?


eu am ajutat si asta mi-e multumirea ca am facut-o!
de ce l-as mai ajuta eu pe el, ca inca nu ti-am trimis amenintarile lui tocmai sa nu isc ceva mai major de-atat! da cand vad ce faci si tu... cred ca ma razgandesc si... s-ar putea sa cer public excluderea lui din trib(nu uita ca imi pot rezerva acest drept ca si oricare membru al tribului, dealtfel)
in alta ordine de idei... cand o sa consider eu ca mai pot ajuta pe cineva... o s-o fac dar nu sub amenitari!
deocamdata am alte planuri iar sprijinu... e ceva de ce chiar si eu am nevoie momentan asa ca...!

The Real Cristocea astăzi la ora 11:44
ok.

oldcorollaas astăzi la ora 11:46
deci... in acest moment vreau sa stiu si eu ce pozitie ocup in trib si care sunt criteriile de alegere a membrilor care merita sa faca parte din acest trib si chiar din conducere!
am peste 5 milioane de puncte si cred ca merit si eu ceva mai mult decat amenintari din astea de 2 lei, asta daca tot e sa discutam asa ca de la membru la membru!



...vezi ca si eu pot emite pretentii?

Si totusi si conducerea lor se vrea a fi dictatoriala se pare, diferenta? Ei nu fac nimic pentru a isi merita acest drept.

Sa va prezint si cum arata jucatorul inq practic :

~INQ~ - ccka astăzi la ora 12:53
Mulţumesc Citat DAFF a scris:
dati drumul la atacuri si reale si fake ca se pierde , nu e jucator de granita sa stie meserie..;)


pai ce crezi ca o sa faca? o sa dea stergere cont? ar fi o situatie ideala, dar problema e ca noi cam toti din zona avem trimis sprijin in granita :D

Evident ce poate spera mai mult un membru INQ inafara ca inamicii sa dea delete? Doamne fereste sa ii cucereasca pe bune!

Prezint si jucatorii MUlTUMITI din INQ:


~INQ~ - belial87 în data de 27.01.2012 la ora 22:56
Mulţumesc Citat
stai calm ca nu o sa primesti nimic;)..eu unu nu mai cer...lasa.i ca o sa le vina randu si lor si nici sa nu ii aud..o lance nu le trimit

~INQ~ - belial87 în data de 27.01.2012 la ora 23:04
Mulţumesc Citat
cand o sa primesti sa ma anunti si pe mine te rog:))=))

~INQ~ - belial87 în data de 27.01.2012 la ora 23:17
Mulţumesc Citat
crede.ma ca stiu ce zic..si de aparat singur ...to ma apar de cand sunt pe cont...noroc k am 2-3 colegi care ma ajut cu ei ca in rest...nu am nimic cu cei care au atacuri ci doar cu cei care stau degeaba cu trupele in sate,sefule ia fa tu un sondaj si intreaba cati din cei care au cerut sprijin nu au primit si mai vorbim dupa;)

~INQ~ - belial87 în data de 27.01.2012 la ora 23:26
Mulţumesc Citat
am solicitat asta azi unui conducator sa ma lase pe mine sa verific insa am fost ignorat nici macar nu mi.a spus nu poti sa faci asta sau nu vreau sa te las

raduturcu2410 a scris:
e ciudata treaba asta ... am spus-o si in trecut , trebuie desemnati oameni care sa se ocupe cu verificarile si alte prostii dintrastea. inafara de the real cristocea , chevyx si trfik care se ocupa de atacuri in zona lui care se zbate de unul singur ceilalti parca au conducere degeaba , caci nu-i vad sa se implice activ. treziti-va si apucati-va de organizare caci asta e marea noastra problema. materiale avem , dar nu avem constructori :(

Si din nou alt jucator tipic INQ:


=INQ= - danutzucv astăzi la ora 12:56
Mulţumesc Citat
asa e el daca ne ataca pe noi ce facem ?

Alt erou care se gandeste la binele tuturor si intreaba ce fac daca doamne fereste ii vine respectivului sa ii atace!?
 

DeletedUser16966

Tipic pentru INQ. Cei activi trebuie starpiti si promovate nonvalorile...
 

DeletedUser40664

Mai continuati mult cu asta? Inq are nevoie de jucatori, activi si 'nonvalorile' daca vor sa invete jocul pot deveni valori. Mai continuati mult sarada asta? Aveti mai multe sate, mai multi jucatori si tot asa, macar acum puteti sa o faceti fara aberatii de genul.


Pinguit ce s-a intamplat cu el? brusc e la interne.
 

DeletedUser2821

Mai continuati mult cu asta? Inq are nevoie de jucatori, activi si 'nonvalorile' daca vor sa invete jocul pot deveni valori. Mai continuati mult sarada asta? Aveti mai multe sate, mai multi jucatori si tot asa, macar acum puteti sa o faceti fara aberatii de genul.


Pinguit ce s-a intamplat cu el? brusc e la interne.

Se pare ca cedezi psihic...

Despre " mai multe sate si mai multi " jucatori parca a calculat odata rook si v-a aratat, mi-e lene sa mai fac acelasi lucru inca odata.

" aberatii de genul asta ", la ce te referi? Sunt aberatiile voastre nu ale noastre :))

Pinguit? Nici nu am auzit de el, cine e?Daca e la interne, inseamna ca nu a facut fata, simplu :)
Spre deosebire de voi, eu si conducerea woc isi permite sa zboare pe oricine crede ca nu e potrivit pentru tribul asta sau nu se ridica la asteptarile noastre :)
 

DeletedUser16966

Mai continuati mult cu asta? Inq are nevoie de jucatori, activi si 'nonvalorile' daca vor sa invete jocul pot deveni valori. Mai continuati mult sarada asta? Aveti mai multe sate, mai multi jucatori si tot asa, macar acum puteti sa o faceti fara aberatii de genul.


Pinguit ce s-a intamplat cu el? brusc e la interne.

Spre deosebire de voi la noi nu se innobileaza intern jucatorii activi care vor sa ajunga pe granita. Asa ca iar esti pe langa subiect.
 

DeletedUser40664

Se pare ca cedezi psihic...

Despre " mai multe sate si mai multi " jucatori parca a calculat odata rook si v-a aratat, mi-e lene sa mai fac acelasi lucru inca odata.

" aberatii de genul asta ", la ce te referi? Sunt aberatiile voastre nu ale noastre :))

Pinguit? Nici nu am auzit de el, cine e?Daca e la interne, inseamna ca nu a facut fata, simplu :)
Spre deosebire de voi, eu si conducerea woc isi permite sa zboare pe oricine crede ca nu e potrivit pentru tribul asta sau nu se ridica la asteptarile noastre :)


Iti dai seama ca cedez...mai intai invata sa trimiti sprijin forbidden, nici asta nu stii sa o faci:)))) jucator defensiv nu stie sa trimita sprijin.

Aberatiile sunt referitoare la faptul ca inq innobileaza intern jucatori sau cine stie ce agenda 'secreta' are. repet, avem nevoie de toti jucatorii pe care ii putem gasi. Personal, am mai adus jucatori de pe alte lumi nu neaparat pe conturi de miliioane ca ale voastre ci pur si simplu sa le dau posibilitatea de a juca alaturi de cei care sunt apropiati. Jucati cu conturile nu cu oamenii va repet asta. Pacat ca nu am pastrat mesajul cu tine in care imi spuneai sa vin la voi cu 10-15 jucatori si restul innobilati:)))))

Patetic.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus