Razboiul final F.WoC+ F. DEO vs. F.~INQ~ + RPT

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16966

Te-ai gandit ca poate conducerea INQ e de 2 lei? Si ca s-au saturat jucatorii de ei si de organizarea care lipseste cu desavarsire?
Recunosti textul?

fiecare dintre noi este de vina pentru ca nu se trimite sprijin de cate ori se cere si oricui se cere dar la fel de vinovati suntem cu totii si pentru ca atunci cand ni se cer cateva sate de atac in ajutor nu le avem ( cica ) full . la fel cu siterul , cand aveti nevoie cautati dar cand vi se cere sa stati pe alte conturi refuzati pt ca nu aveti timp iar cei din granita trebuie sa fie siter si la vecini si sa aiba grija de conturile proprii ) . si apoi venim si ne plangem ca nu e organizare , pai nu e daca cine ar trebui sa organizeze sta si apara conturile atacate . e joc de strategie , daca vreti sa tineti cu dintii de toate satele faceti o greseala . tb sa vedeti intai ce sate se pot apara si ce nu se pot apara , se cedeaza 20 sate ( nu inainte de a fi demolate ) si se innobileaza altele in spatele tribului , astfel va asigurati timpul necesar pentru reorganizare . e vorba de strategie , daca jucati dupa ureche degeaba o faceti .
o alta greseala pe care o faceti sunt multiconturile , faptul ca ( multi ) preferati sa aveti 2-3-5 conturi in loc sa le dati la innobilat ca sa foloseasca altor colegi ( stiu caz concret de player cu 5 conturi ) .
 

DeletedUser

vorbim despre prezentul despre acel jucator nu la trecutul sau .

de aici se intelege ca esti superficial in aprecierea jucatorilor...asa iti schimbi mereu punctul de vedere de la zi la zi?
 

DeletedUser30525

Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce speri sa dovedesti cu acel raport ? ar trebui sa ceri si rapoarte in care sunt doar trupele proprii fara o lance sprijin . nu fac ca 1 din deo sa nu apar satul cu biserica .
horto : taci , nu ** aiurea . sa caut ce ati scris voi despre cei ce sterg contul de la voi din trib ?

oricum , e o discutie inutila , nu ? voi va bucurati pentru achizitia facuta iar noi va felicitam pentru ea .
distractie placuta la spa ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30525

ce speri sa dovedesti cu acel raport ? ar trebui sa ceri si rapoarte in care sunt doar trupele proprii fara o lance sprijin
horto : taci , nu ** aiurea . sa caut ce ati scris voi despre cei ce sterg contul de la voi din trib ?

sa recapitulam ce ai zis tu?
:D

ti se pare 60k din fiecare, 30k grei si 15000 katapulte sprijin rezonabil pe sat neatacat?
poa sa aiba mama bisericii pe el si tre sa recunosti ca e extremmmmmmmm de mult
:D
tu ai zis mai sus ceva despre sprijin
eu ti-am dat raport
afirmatia ta cade din pacate
cu ce trupe ai tu acolo si nu e singurul care l-am vazut asa mai dadeati si la cei de 2 lei ceva trupe
cat despre sate cu trupe proprii fii linistit ca am vazut si de alea la tine la spionajele puse de colegi
dar nu prea mi se pareau a fi chiar in prima linie daca intelegi ce vreau sa spun

dar nu despre asta era vorba
e problema fiecaruia cat sprijin isi baga pe sate
daca aveti de unde bravo voua; tot respectul
dar nu mai spuneti ca jucatorii care pleaca sunt de 2 lei pentru ca din ce vad eu nu aveti de unde sti ce fel de jucatori aveti :D
nu e vina nimanui ca stati pe sitere atacate (tare as vrea sa stiu si eu pe cate sittere asa multe stati de nu aveti timp de organizare; yony14 si mai care?) e doar a voastra ca nu ati facut exact ce ziceai tu mai sus
 

DeletedUser16966

horto : taci , nu ** aiurea . sa caut ce ati scris voi despre cei ce sterg contul de la voi din trib ?

nu cred ca esti in masura sa imi zici sa tac. dar trecem peste asta. poti sa cauti nu te opreste nimeni. insa nu cred ca gasesti ceva ce am zis eu.

totusi nu mi-ai raspuns daca recunosti textul de mai sus...

distractie placuta la spa ;)

nu cred ca trebuie sa te oftici ca ne rasfatam jucatorii cu astfel de lucruri :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu ma oftic bre , ce naiba ? nu vezi ce iarna e afara ?
de fapt nu ai inteles ideea cu spa-ul . cred
 

DeletedUser2821

Hai nu mai plangeti atata, sunteti slabi si asta este :)

Ala care a dat delete de la noi a facut-o fara niciun motiv clar, ori la voi sunt o gramada de nemultumiti, la noi nu o sa auzi sa se planga cineva ca nu are sprijin sau ca nu e ajutat cu sitter !
 

DeletedUser

Michelle stii ca lauda de sine nu miroase a bine ? Nu exista padure fara uscaturi. Stai linistit ca si in Familia WOC sunt destule nereguli si vor fi.

Ce ma face sa cred ca va izbugni un razboi intre Familia WOC si Familia DEO ? Pai pana la urma doar o familie va castiga aceasta lume , deci tot va fi un ultim razboi, iar al doilea motiv ar fi ca cele 2 famili sunt foarte aproape si se vor certa de la sate/innobilari interne si alte chesti.

Deci michelle n-are rost sa-ti lauzi tu singur tribul , lasa sa o faca alti, daca exista acei "alti".
 

DeletedUser2821

Eu nu laud tribul WOC, eu spun realitatea despre el si stiu ca pare a fi lauda, dar e realitatea :(

Nu ne-am certat vreo 6 luni de cand avem alianta, ce te face sa crezi ca o sa ne certam acuma :))?

A mai spus cineva pe aici se pare ca singura voastra sansa asta ar fi si dupa cum v-am spus este imposibil => nu mai aveti nicio sansa :(

Cat despre familia WOC, ma indoiesc, am avut eu grija sa zboare toate uscaturile, se poate sa mai fie dar intr-un numar mult mai redus in niciun caz majoritar ca la voi...
 

DeletedUser

Imi cer scuze michelle insa eu nu fac parte din nicio familie , nici de pe L23 , am fost si am jucat contra voi , insa pot sa zic foarte sincer ca nu v-ati respectat dusmanul ! Ati incercat sa demoralizat jucatori prin tot felul de mesaje , care nu erau in intregime adevarate ci mai mult exagerate!

Si nu am zis ca va ve-ti certa acuma , in timp , o sa se schimbe lucrurile ai sa vezi.
 

DeletedUser2821

Imi cer scuze michelle insa eu nu fac parte din nicio familie , nici de pe L23 , am fost si am jucat contra voi , insa pot sa zic foarte sincer ca nu v-ati respectat dusmanul ! Ati incercat sa demoralizat jucatori prin tot felul de mesaje , care nu erau in intregime adevarate ci mai mult exagerate!

Si nu am zis ca va ve-ti certa acuma , in timp , o sa se schimbe lucrurile ai sa vezi.

Cu ce nick ai jucat si din ce trib ai facut parte :)?

Si da, noi nu respectam dusmanul decat daca face ceva in sensul in care sa fie respectat pana acuma cu exceptia deo ( cred ca am demonstrat-o avand de atunci si pana acuma alianta ) si ceata nu am gasit trib sa fie la nivelul nostru :)

P.S.:

Asta e nivelul INQ si la asta o sa ramana vesnic, o conducere praf, jucatori care mai de care mai slabi ( mare parte ), dupa cum ziceam bucurati-va de cele 2 luni ramase ( maxim ) desi initial am spus 4 :)

~INQ~ - mihaela66 astăzi la ora 20:54
Mulţumesc Citat kan30 a scris:
pfff, mykhayl84 a retras sprijinul



spor la sate
~INQ~ - swampi astăzi la ora 20:59
Mulţumesc Citat
~INQ~ - swampi astăzi la ora 20:59
Mulţumesc Citat
eu zic sa-l scoti sa nu fac vreo revolta;)

Cat despre mesaje si alte metode, aici mai ai de jucat cativa ani si eventual in niste triburi puternice si o sa intelegi ca un razboi nu se castiga neaparat pe harta :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu va mai certati degeaba ca nu are rost.
Rezultatul final e previzibil.
Inca cateva valuri de atacuri si INQ + RPT va intra in colaps.
Pe urma fiecare va cauta o barca de salvare sau macar un colac.
Cine se grabeste poate apuca sa se salveze, cine inca mai crede in redresare va avea o mare dezamagire.
Sau pentru cine doreste o iesire onorabila este intotdeauna solutia de stergere a contului (cum a fost cazul lui coraursu ... oare de ce o fi dat stergere? nu a mai rezistat presiunii? sau a fost dezamagit de sprijinul primit?)

Intre timp am depasit 1.000 de sate asa cum am prevazut.
Se putea si mai bine daca coraursu nu dadea stergere.


Parte 1:
Triburi: WoC, WoG, WoM, WoM.
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, =INQ=, .INQ., -INQ-, RPT, RPT.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,209
Tabăra 2: 203
Diferență: 1,006

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,816,596
Tabăra 2: 1,946,842
Diferență: 9,869,754

chart
 

DeletedUser15222

a-ti ajuns sa vorbiti precum tatele doar intre voi ..
nu-i stres banuiesc ca faceti antrenament pt razboiul care va urma intre deo si woc ... va urez succes ..


p.s. nu ziceti INQ (a se citi HOP) pina nu sariti pirleazul ..
asa aveti 1000 de sate .. si ce .. nu inseamna nimic .. este un mare zero .. pt noi ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15222

cind ajungeti la 10000 ma anuntati si pe mine ..
pina atunci nu o sa va mai deranjez pe extern ....
in schimb daca o sa coboriti sub 1000 o sa va deranjez eu in fiecare zi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus