Razboiul Lumii 33 Window F vs Efu F

  • Autor subiect DoiCopiiNumaraUnMelc
  • Data de început

DeletedUser42601

Pai nu stiu daca coleg , dar ce daca sunt dusman nu ii tot o onoare ? :) imi place sa joc contra tribul care ii pe + la saet luate , etc iar Window vad ca sunt pe + ...
 

DeletedUser

e inactiv cum sunt și eu cormorane :)

interesant, pe când se rupe windowsu?

visina noua
Puncte: 88.788
Loc: 451
Inamici învinşi: 2.721.070 (211.)
Trib: H-33

sunt curioasă dacă zeus are loc în noul H
 

DeletedUser44063

Bravo ma ai un os :))



Ps: Cum mai merge treaba prin EFU?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39910

ei cum sa mearga ? iti pot arata eu o statistica doar cu mine pe ultima luna :)) ca sa nu pun si cu tribul ca incepe geani sa faca spume ca fratele ariel :))

Parte 1:
Jucători: D4alicios
Parte 2:
Triburi: EFU 1, EFU 2, EFU 3, EFU 4, EFU 5, EFU 6, EFU 7, PDB A, IDL, NO.

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37
Tabăra 2: 3
Diferență: 34

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 270,461
Tabăra 2: 22,821
Diferență: 247,640

chart


ce putem zice mai mult decat ca rupem fasuri peste tot.. si mai recupereaza si ei din cand in cand cate un sat cand ma mai baneaza pe mine adminii pe motive ca iau prea multe sate de la EFU si unele au denumire obscena.)))
 

DeletedUser39910

mai mai mai... da suferi de tine asa un pic :))

da sufar rau si imi pare bine ca ti-ai dat seama de asta, chiar sunt fericit pt tine tinere :))

cum sa nu radem de voi cand vedem ca sunteti atat de praf la orice capitol...incepand de la geani care si-a facut sala de internet acasa cu minim 30 de calculatoare si sta pe toate conturile din EFU:))) pana la aia din mititei care habar nu au sa foloseasca un script si imi ataca un singur sat cu 100 de fake-uri la viteza de cavalerie usoara si cand ii atentionez pe copii sa mai schimbe si ei satul sau viteza de fake imi raspund ca asa i-a ordonat blonda :))) ..asta ma face sa cred ca sunteti toti blonzi acolo in tribul ala..

si apropo de atacuri pe un singur sat...:)))

Învinge, ca apărător, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.

Realizat: în 27.02.2014(783.371 unități)
e trofeul meu pe ziua de azi

Învinge, ca agresor, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.
Cel mai bun rezultat în 27.02.2014(77.492 unități)
si asta e trofeul lui SAMFLORA tot de astazi...

Voi cred ca realizati ce diferenta este acolo si cate trupe de atac ati rupt :)))

Cum sa nu reusiti sa luati un singur sat in mijlocul vostru cand eu pe el avem 17k din fiecare si 3,5k catapulte cu paladinul si pe langa faptul ca ati facut ticket sa ma baneze pe atacabil tot nu ati reusit sa il luati cu cele 150 de fuluri :)))
Ba pe deasupra tot eu sunt pe plus la statistica atat pe ziua de ieri cat si pe ziua de azi:)))


P.s: Cine e interesat sa stie cate pp uri am bagat in zid pe satul respectiv sa afle ca au fost in jur de 3k si daca era nevoie bagam si 15k asa la misto sa rad de voi cum in 4 ferme infanterie si 1 ferma cata va rupeti 150 de fuluri :)), asa ca bagati repede tickete poate aveti noroc sa ma baneze..hahaha
 
Sus