Razboiul "poemic" dintre Miau.. si NORTH

  • Autor subiect DeletedUser35216
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser42998

Parte 1:
Triburi: NORTH, NORTHa, NORTHw
Parte 2:
Triburi: Miau..

Timeframe: 01/05/2013 00:00:00la28/05/2013 02:01:53

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,000
Tabăra 2: 555
Diferență: 445

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 121
Tabăra 2: 123
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,191,000
Tabăra 2: 2,505,761
Diferență: 1,685,239

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 850,128
Tabăra 2: 695,272
Diferență: 154,856

chart



Bre asasyn laso mai usor cu barbarele din centru :)) acolo e diferenta la statistici:))Se vede clar diferenta aici:
Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 850,128
Tabăra 2: 695,272
Diferență: 154,856
Tu te zbati sa iei sate micute sa le cresti si noi le luam de la tine gata crescute.Sa le cresti cat mai sus,cum ai facut-o pana acum.
 

DeletedUser13059

cand eram mic am avut la fel o catelusa mica si jucausa la care am tinut mult , acum poate face in asa fel incat sa tin si la ea
 

DeletedUser43520

Bre asasyn laso mai usor cu barbarele din centru :)) acolo e diferenta la statistici:))Se vede clar diferenta aici:
Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 850,128
Tabăra 2: 695,272
Diferență: 154,856
Tu te zbati sa iei sate micute sa le cresti si noi le luam de la tine gata crescute.Sa le cresti cat mai sus,cum ai facut-o pana acum.


tu te plictisesti, nu gluma :)))
 

DeletedUser

Nu stiu cine e ala de a blocat atatea trupe in satul acela ... dar e trist.
Foarte trist.
De ce nam si eu asa jucatori langa mine .... comi transferal sal instruiesc :|
 

DeletedUser42998

Eh si cu tine acum ... se simt invincibili si au postat raportul ca sa ne convinga si pe noi cat de `wow`` sunt ei :)

Acuma sa postez si eu ce am avut in sat,cand si-au rupt Pisoii peste 10 fulluri? S-a ajuns la un nivel de joc,cand ne permitem noi cel putin sa blindam sate de genul,ca pisoii isi lasa jucatorii carne de tun si nu si ajuta e partea a doua.Dar NORTH nu isi lasa oamenii in urma.
anca.jpg

Anca,acu cred ca Miau.. se simte invincibil,are o diplomatie foarte buna in zona,alianta cu Drept! si Dark.W , bucurati-va si va veseliti ca de NORTH nu scapati .

Invidia este un fel de întristare pentru fericirea de care ni se pare că se bucură egalii noştri. (citat) :)

Invidie,pe relatia dintre Doidedoi si Asasyn007,intr-o lume imaginara , luptand cu zmei si balauri , o poveste demna de basmele lui Ispirescu .
 
Ultima editare de un moderator:

Doidedoi

member
Scor reacție
4
Pai Comisare, noi ne bucuram de alianta sau tu `` te lauzi`` ca Drept te ``blindeaza``?

Ia uite aici ``Pai daca era defensul meu,ma mai stresam,dar cand e al dreptului,dai sa sune inainte,cat de tare:)`` (citat comisiapro)


Aaaa? ... deci cine se simte invincibil pe spatele ``diplomatiei``?
Rusinicaaaaa :)
 

DeletedUser42998

Invidia este un fel de întristare pentru fericirea de care ni se pare că se bucură egalii noştri. (citat) :)

Pai Comisare, noi ne bucuram de alianta sau tu `` te lauzi`` ca Drept te ``blindeaza``?

Ia uite aici ``Pai daca era defensul meu,ma mai stresam,dar cand e al dreptului,dai sa sune inainte,cat de tare:)`` (citat comisiapro)


Aaaa? ... deci cine se simte invincibil pe spatele ``diplomatiei``?
Rusinicaaaaa :)
La asta exista diplomatie si aliati sa ne ajutam intre noi! Nu ca la voi doar de forma:)
 

DeletedUser13059

Nu stiu cine e ala de a blocat atatea trupe in satul acela ... dar e trist.
Foarte trist.
De ce nam si eu asa jucatori langa mine .... comi transferal sal instruiesc :|

ce sa ma instruiesti tu mah ? spune cu ce nume te gasesc pe joc si vin singur

Pai Comisare, noi ne bucuram de alianta sau tu `` te lauzi`` ca Drept te ``blindeaza``?

Ia uite aici ``Pai daca era defensul meu,ma mai stresam,dar cand e al dreptului,dai sa sune inainte,cat de tare:)`` (citat comisiapro)


Aaaa? ... deci cine se simte invincibil pe spatele ``diplomatiei``?
Rusinicaaaaa :)

denumirea acestui joc iti spune ceva ? TRIBURILE nu TRIBUL iar diplomatia este o arma tot timpu pe acest joc
 

Doidedoi

member
Scor reacție
4
Noi nu ne plangem , se lauda prietenul tau :)
Acum ca aveti subiect de discutie , continuati.
Pentru mine subiectul nu mai prezinta interes.
O seara buna :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus