Recycle bin

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Adenauer

member
Scor reacție
105
Imi pare sincer rau dar eu cu Lethal ma inteleg bine si-l voi asculta. Gata cu forumul de pe 24 pentru mine. :)
Saru` mana sefu`. Sa traiti am fugit. Pup manusitele. :)
 

DeletedUser

ciumpalacule nu mai aduce comentarii la adresa altora chiar nu ma intereseaza cat farmezi tu sincer asa ca nu ma lua pe mine cu discursurile astea inutile farmeaza acolo in continuare si nu te baga unde nu este treaba ta sau vrei sa fi si tu forumist dinasta cu comentarii la adresa altora

=))... asta-i cea mai tare =))...
 

DeletedUser32912

ciumpalacule nu mai aduce comentarii la adresa altora chiar nu ma intereseaza cat farmezi tu sincer asa ca nu ma lua pe mine cu discursurile astea inutile farmeaza acolo in continuare si nu te baga unde nu este treaba ta sau vrei sa fi si tu forumist dinasta cu comentarii la adresa altora

hmmm,53 de cuvinte intr-o propozitie,si nu ai pus nici macar un semn de punctuatie. clar,esti un ciumpalac.
 

DeletedUser38023

ciumpalacule nu mai aduce comentarii la adresa altora chiar nu ma intereseaza cat farmezi tu sincer asa ca nu ma lua pe mine cu discursurile astea inutile farmeaza acolo in continuare si nu te baga unde nu este treaba ta sau vrei sa fi si tu forumist dinasta cu comentarii la adresa altora

Hmm .. Tu nu esti n00bul ala de pe speed caruia i-am prins moca 2 nuke-uri intr-o runda de 3 ore? :eek::D

Sau disperatul ala de pe l24 care cu un singur sat avea 20.000 de sate jefuite?! :eek::eek::eek:
 

DeletedUser38618

Restul e cancan...Viitorul job a unora de aici e sa ajunga in parlament si poate il inlocuieste cineva pe Basescu..
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 13 (12 members and 1 guests)
clarisima, *Contesa C*, -Rayder-, Antagon-ic, crazyem, cristian ciura octav, Dongeolgau, fazy, Illidan Stormrage, marko bela, Varufashion

usor spor-istilor ca n-avem cu cine ne certa acum :)))... doar noi suntem pe aici :))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus