Recycle bin

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

wandda e unul din aia buni din B-sea L15 ... deci da, isi merita locul pe aici .
 

DeletedUser39708

wandda trebuie scos din toate listele. :p

Wandda e baiat de baiat,chiar daca are nicku` de gagica!

Si ca jucator e printe primii dupa .ro .

Trebuie scos din liste, ca iti innobileaza colega(heliana) pe lumea 15?:))))))
Si da e un baiat rau, doar joaca cu noi in BB :p
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Wandda e baiat de baiat,chiar daca are nicku` de gagica!

Si ca jucator e printe primii dupa .ro .

Trebuie scos din liste, ca iti innobileaza colega(heliana) pe lumea 15?:))))))
Si da e un baiat rau, doar joaca cu noi in BB :p

Of of of, de asta am zis ca e baiat rau, pentru ca joaca în BB pe L24. :eek: Si din câte stiu eu heliana a lasat vreo 4'000 si ceva de sate de barbari, nu prea a apucat nimeni sa o înnobileze.. (doar asa, ca fapt divers) :d
 

DeletedUser16039

Pai cred si eu ca iti vine sa dai stergere cont cand vezi atacuri din toate partile. :p
 

DeletedUser39708

Of of of, de asta am zis ca e baiat rau, pentru ca joaca în BB pe L24. :eek: Si din câte stiu eu heliana a lasat vreo 4'000 si ceva de sate de barbari, nu prea a apucat nimeni sa o înnobileze.. (doar asa, ca fapt divers) :d

A fost si pe 13 in BB , wandda:p .

Uita-te pe twstats cate sate ia luat helianei...daca ramanea pe cont i le lua pe toate:))
 

DeletedUser16039

Aveam si eu câteva mii de atacuri într-o dimineata de la B-Sea, si n-am dat stergere cont. :D:D

:)) Tu poate ca ai mai putut salva ceva, ca aveai un trib in spate, dar Amalia a fost singura. Si-au fost 10-15 jucatori, poate si mai multi, care au dat. In fine, ea stie de ce a ales asa. :p
 

DeletedUser19202

intamplator am idee un pic de situatia de acolo si sincer era cam mare nr de sate pe care il avea ptr ce stie ea,..

si cred ca intr-un fel sa facut un pic de dreptate ca daca imi aduc bine aminte heliana avea un trib la inceput pe care il conducea ea si cum s-au apropiat dusmanii..ea ca intemeietor a plecat prima si a inceput sa -si atace fostii colegi .
asa ceva nu se uita;)
 

DeletedUser2821

Da , ai oarecum dreptate , avea un trib HELIOS si s-a dus rapid la crioli in trib :)) . oricum mai mult gura de ea... :)

Daca ar fi venit la noi cand trebuie , pff , 30 de mil avea atunci adica 2000 de sate de sprijin pentru mine si blu in conditiile in care rezistam bine si fara niciunul ... dar ce face frica din om :) .

Oricum de cand dai delete pana ai satele de barbari trec 5 zile , deci poate de asta arata ca a luat wandda de la ea sate .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus