revine il fenomeno

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:)))mda... si cum ziceam il lesi pe dogean sal invete pe copchiltu sa se duca la femei=))?
 

DeletedUser

da ca am auzit ca ii mare gagicar dar nici cu capca nu mie rusine si sunt un pic cam gelos ca ildacica ii singura printre asa baieti de succes :))
 

DeletedUser

:))) da.... si dia e gagicaru sef:))))nibb hmm nu se stie:)) ce agata el un papuc ceva:)))
 

DeletedUser

mda hai k mai ** spre seara k am oleak de treaba acuma;) bft spor la farmat;)
 

DeletedUser

da am uitat de dia ii mare gagicar si el ,pai toti ce mai sunt acolo sunt mari gagicari :)))))))))
 

DeletedUser

astia ne fac pe noi romanii de ras ca nai ce sa le ceri dar nu ii vina noastra ca traim aceleasi vremuiri cu ei

si abra vezi ce persoane inteligente avem in romania?
Stiati ca in regulamentul de ordine interioara al forumului se va baga o noua regula? REGULA LU UNU ce introduce elemente de morfologie, sintaxa si gramatica limbii romane in REGULA DE AUR : NICIUN DOBITOC CARE NU CUNOASTE LIMBA ROMANA NU VA MAI AVEA ACCES PE FORUMUL EXTERN PANA NU ISI VA INSUSI LA PERFECTIUNE SCRIEREA CORECTA . Sa va uitati de maine in noul regulament ca azi l-au dat bla tiparit .
 

DeletedUser17004

Nu vrei sa te tarasti inapoi sub piatra de sub care ai iesit pe extern?
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Negrilor ce e balamucul asta aici? :eek:

Cine sunt ciumpalacii astia de tot vocifereaza? :confused:
 

DeletedUser

da multii mai sunteti ati scapat de la vreun spital ce s-a desfintat :)) o sa va mute la alte spitale statii calmi :))
 

DeletedUser

bag seama ca Lethal nu-i online de ceva vreme.. :D cand o aparea o sa se frece la ochi, n-o sa-i vina sa creada ce vede :D
 

DeletedUser

o sa sun eu la 112 sa zic ca aveti nevoie de internare ii bine asa ?:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus