RiVa

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8914

hmmm:) am o propunere

dak toti suntem atatia impotriva lu danimax asta hai sa ne bagam si noi p l6 acelasi continent macar sa vedem cum merge treaba la inceput ii farmam putin , ca dupaia ii manca alti ... eu unu ma bag si mai am cativa clienti la danimax :)
 

DeletedUser8914

=))))

MirifiCu
Senior Member

Adaugă data: 28.05.2007 #12 Astăzi, 00:18:29 Sus
Quote:Text original danimaxxx
Nima nu rade dar o sa planga...................

copil penibil eu zic sa te arunci de pe bloc...succes si vezi sa nu te arunci de la etajul 3-4 ca ramai dracu olog...vezi sa fie etajul 9-10.



danimaxxx ii emo ? =)))
 

DeletedUser

Mai stii?
Oricum ma duc cat mai departe de danimaxi ca n-am chef sa ma bata la cap cu invitatii :rolleyes:
 

DeletedUser8914

hahahaha

Nord-vest aici intru dak se poate si n mijlocu lor ar fii perfect ... mie mi doar de viteza ca ii prea mica exagerat ... dak punea ca p l3 era superb
 

DeletedUser

S-a gandit cineva ca poate a spus la deruta N-V...?
Stai,nu ar fi posibil asta, presupune aparitia creierului,acum ii dau idei
 

DeletedUser6637

...

o sa aleg si eu N-V sper sa nu fie prea aglomerat ca vad ca toata lumea vrea aici ........

Acum pe bune nu vi se pare ca se da prea mare importanta tribului riva ??? Probabil o sa fie tot o "caterinca" de trib cum a fost ~EC~ pe L5 ...

Eu o sper ca o sa primesc invitatie in ~DD~ si sa am cat mai multi din RIVA pe langa mine ....
 

DeletedUser

Mare...galagie cu tribul riva.....ammm poate vin si eu in N-V....vreau sa intru in tribul riva.....dar fara nobili nu ma bag.....prea multa zarva.......

Cei care vor sa distruga tribul care se va forma pe L6 ( daca se va forma vrun trib riva ) sunt aliatzii mei....:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

danimaxxx, iti pui mari sperante de victorie dar te-ai intrebat cati dusmani ai??

Iti dau un sfat prietenesc:stai in banca ta!

Succes tuturor in continuare!:):)
 

DeletedUser

cik se planuieste o noua aparitie a mamutilor... ma rog cu limita de membri... dar nu e problema, se formeaza o „Familie” cu numele „Riva” si membri familiei vor fi... „riva tata”, „riva mama”, „riva fiul cel mare”, „riva cel mic”, „riva fata mare”, „riva mezina”, „riva bunicul”... varul, nepotul, matusa, unchiul... si tot asa pana se completeaza lotul de 2500 de jucatori... dar ce zic eu 2500, 3500 sa fie acolo...
 

DeletedUser

cik se planuieste o noua aparitie a mamutilor... ma rog cu limita de membri... dar nu e problema, se formeaza o „Familie” cu numele „Riva” si membri familiei vor fi... „riva tata”, „riva mama”, „riva fiul cel mare”, „riva cel mic”, „riva fata mare”, „riva mezina”, „riva bunicul”... varul, nepotul, matusa, unchiul... si tot asa pana se completeaza lotul de 2500 de jucatori... dar ce zic eu 2500, 3500 sa fie acolo...

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: o sa fim mancati:D
 

DeletedUser

tre sa ii luam repede exemplul si sa facem triburi (cateva sute... daca nu mii... :D)de cativa prieteni... destul de bine asezati, in mijlocul lor... nu de alta, dar sa avem de unde alege...
 

DeletedUser

Mamut....pro mamut.....sunt pro mamut.....ai sa va vad acuma....comentarii......:D:D:D:D
 

DeletedUser

Alegeti Nord -Vest si imi cere-ti mie invitatie ...........
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4932

Va astept in lumea 6 in tribul ce se va infinta sa dominam lumea pnt o organizare buna alegeti Nord-vest ...:)
Porecla: InnOcEntt
Prescurtare: RIVA

dani la maxxim dak satele de barbari se pot invita in triburi cred k vei face un trib frumos pt ceilalti jucatori ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus