RiVa

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca asta e parerea ta asupra jocului si asupra cuvantului dat atunci mai bine te lasi. sau si mai bine intri in riva. CARACTERUL TAU SE POTRIVESTE CU A LUI DANIMAXXX. trebe numa sa-ti faci si tu 30 de conturi

Ei bine....eu asta am crezut ca e parerea ta.....nici de cum a mea....eu nu joc pentru a incalca reguli....;)
 

DeletedUser

Din cate stiu si am vb cu el tu i-ai luat cam vro 6 sate de la el si ce a mai luat si Sir Soreena (Simava) vro 2-3 , restu le-a luat Adaescu ca le-a cedat lui ca era prea banala lumea clasica dar in fine sa schimbam subiectul :D

Nici nu stii cat de aproape am fost de tine ...... :)


"vro 6 sate " = 8 sate cand m-am apucat de calaii el avea dublul punctelor mele ...de remarcat ca nu a reusit sa-mi ia nici-un sat desii a primit ajutor defensiv si de la 40h departare....daca am reusit sa-i iau 8 sate doar eu si "2-3" Sir Soreen se fac in total "10-11" zic eu ca am avut o contributie mare la scoaterea lui din zona. De obicei apreciez un adversar bun insa la Calaii nu a fost cazut...a fost un adversar execrabil...cu un joc haotic si atacuri lipsite de sens si care habar nu are ce inseamna defensiva. Gasiti aici un exemplu de aparare pe care o folosea destul de des acest Calaii http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=1914&page=5*

*later edit :a se cauta postul lui Sir Soreen care cuprinde un print al unui raport
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7072

"vro 6 sate " = 8 sate cand m-am apucat de calaii el avea dublul punctelor mele ...de remarcat ca nu a reusit sa-mi ia nici-un sat desii a primit ajutor defensiv si de la 40h departare....daca am reusit sa-i iau 8 sate doar eu si "2-3" Sir Soreen se fac in total "10-11" zic eu ca am avut o contributie mare la scoaterea lui din zona. De obicei apreciez un adversar bun insa la Calaii nu a fost cazut...a fost un adversar execrabil...cu un joc haotic si atacuri lipsite de sens si care habar nu are ce inseamna defensiva. Gasiti aici un exemplu de aparare pe care o folosea destul de des acest Calaii http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=1914&page=5*

*later edit :a se cauta postul lui Sir Soreen care cuprinde un print al unui raport

:-$ acum il cheama simavo.

si raportu ala ii fenomenal :D ma targol pe jos de ras. ai avut vreo contributie si in eradicarea celuilalt cont. adica danimaxxx
 

DeletedUser

Faina defensiva =)) Go Calaii ... danimaxxx... RiVA sau cum ii zice...
 

DeletedUser9249

Buna ziua as dorii sa va invit in tribul H@IT@ pe lumea 6 acolo unde va fii intemeiata de catre Imparatul Alin pe coordonatele sud-est.:cool:
 

DeletedUser

......

Va fi o lume frumoasa cred , cu razboaie si toate cele frumoase ! NU E BINE SA-TI FACI DEJA dUSmAnI !
 

DeletedUser

LoL

danimaxxx c-am multi dusmani ai baiete ce se intampla? au prins toti ciuda ? de ce ? ca de unul singur ai cucerit c-am un K intreg sau......? nu-nteleg orcum.....daca cadem prin acelasi K contacteazama si pe mine ,o sa fac ceva frumos ;) cu numerosi preteni din diferite oraSe , Facem o SupreMa aLianTa , Dupa cum stii maximul intr-un trib 300 deci...... Trebuie oameni online de 5 ori pe zi , cu experienta , si uNiTi altfel nu sunt sanse ;) daca te bagi la o alianta astept un mesaj privat !
 

DeletedUser5276

pai fati si u mai multe conturi !! si fati si u un trib de 300 de membri si va aliati cu tribul lui danimaxxx o sa fiti cei mai tari:))):))))in ce zona va bagati ca vreau niste ferme
 

DeletedUser

LoL :))

:)):)):)):)):))A avut 30 de aconturi sau ceva de genul? Sau daca a avut poate a fost o greseala din partea lui , ce de acuma toti va faceti contra lui ? nu mi se pare corect , e un joc , un minijoc , daca esti unit faci multe frate iar el poate a crezut ca prin mai multe aconturi are mai multe sanse , greseala lui , si eu am gresit dar m-am corectat si de asta il sustin dar voi nustiu nu-l intelegeti , finca sunteti copii , nu esti ultrainteligent si nimeni nu poate sa spuna ca este !:cool:
 

DeletedUser5276

:eek::eek::eek:bravo ma imi place de u! iate de mina cu danimaxxx si facetiva amandoi trib :eek: numai sa nu cuceriti toata harta sa putem si noi juca:rolleyes::rolleyes: oricum daca imi fac trib va trec la dusmani ::D:D
 

DeletedUser

LoL:))

oK daca zici tu ca o sa am multe aconturi deci asa va fi , se vede ca esti incepator......cand eram de varsta ta.....nu spuneam nimica , pentru voi punctele conteaza dar nu e chiar asa ;) sa stii ca la inceput toti suntem egali asa ca nu va creati iluzi !
 

DeletedUser5276

ooooooo :)) nu vreau sa ma cert aici dar cati ani ai tu ! asata imi zici pe privat plss si lasa ca eu iti arat incepator numai zimi in ce zona te bagi?
 

DeletedUser

H@H@

ok frate zimi numele sa te am la best frend cu rosu te trec ca imi esti drag :cool: cand nu stii nimica.....invata !
 

DeletedUser5276

"cuka" da sa nu pui toata turma ta de 300 de membri pe mine ok?? sa ma atace cu lanceri !

Ma ataci doar tu daca esti asa tare !
Sa stiii ca ma bag in NV si lasami si u numele tau
 

DeletedUser7272

deja am primit invitatie de la maretul trib al lui danimaxxx :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus