RoD vs. NewAge -razboi

  • Autor subiect Antananaric
  • Data de început

DeletedUser8343

pfff frate mai exista rod ? nu v-am nimicit atunci ? :)))

Hmm..hai sa vedem NU > SH a fost cel care a disparut...majoritatea gasindu-si sfarsitul in CIRC.
Cred ca singurul care a mai ramas si este activ in acest moment pe harta este Taotao (in SOF)
 

DeletedUser

nu .. SH nu a disparut din cauza razboaielor .. sh a disparut ptr ca multi s-au plictisit de lumea 1 .. stii f bine ca daca noi mai vroiam sa continuam pe lumea 1 crede-ma ca eram in top si acum ;) dar unii stii mai au si altele de facut decat sa stea sa se plictiseasca pe lumea 1 .. facand jocurile de scena ale altora
 

DeletedUser3061

incep cadanele usor usor sa se pariuie?cat costa bilet ca vreau loc n primu rand... :)))
 

DeletedUser21397

Side 1:
Tribes: NewAge
Players:

Side 2:
Tribes: RoD
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 53
Tabăra 2: 63
Diferență: 10

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 8
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 491,599
Tabăra 2: 669,389
Diferență: 177,790

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 185,167
Tabăra 2: 89,310
Diferență: 95,857

image.php
 

DeletedUser3061

si tu brutus? tin minte ca si pe vremea razboiului cu SH visau baietii la lupte-n ciocolate intre noi doua ...ce de fantezii aveti si voi :p

pai si ce nu este adevarat... offfff cati ar vrea sa vad o "paruiala" intre voi doi daca mai e si in cicolata dau delete la cont :))))

desire... nu zii ca tu nu ai vrea.....


fetelor daca vreti putem face si pariuri iar bani proveniti din aces pariu ii impartit pe din doua :)))) cu siguranta s-ar strange ceva....
 

DeletedUser3061

Numai la afaceri iti merge mintea aia :))


de mama si io ce sa fac altceva.... va fac si promovare aca vreti de mama mama .... plus de asta cand ii vezi pe baietiai cu suta hai cu suta.... cu certitudine s-ar strange cat sa fie bine pentru ambele am eu asa un feeling ca baieti sunt cu dare de mana mai ales in erioada asta....
 

DeletedUser1136

de mama si io ce sa fac altceva.... va fac si promovare aca vreti de mama mama .... plus de asta cand ii vezi pe baietiai cu suta hai cu suta.... cu certitudine s-ar strange cat sa fie bine pentru ambele am eu asa un feeling ca baieti sunt cu dare de mana mai ales in erioada asta....

daca is bune amandoua pun eu 200euro jos:)))))
 

DeletedUser

lasa pisi .. apreciem efortul :p dar suntem fete mari .. stim sa "producem" singurele :)
 

DeletedUser8678

chiar sunt curios daca luati niste bataita la popou de la admini ca eu am luat de vreo 3 ori in astfel de situatii (de spam) ... si ca sa nu fie spam spun asa:
TRAIASCA RAZBOIUL CARE SE DISCUTA AICI!!!!!!!!!!
 

DeletedUser8343

daca faci rost de bilete eu aduc bara la care sa danseze ...

La bara aia o sa ne dansezi tu noua ca striptis de la noi n-ai sa vezi. poti sa ii iei si baieti cu tine ca promitem sa nu ne suparam. Desire, eu aduc bauturile... :)
Anyway ... am dat-o rau de tot pe spam . hai sa punem si-o statistica sa se vada ca ne iubim si inca ne atacam asa din multa love :tare:



Side 1:
Tribes: RoD
Players:

Side 2:
Tribes: NewAge
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 22
Diferență: 17

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 43,923
Tabăra 2: 196,527
Diferență: 152,604

image.php


Anyway....se pare ca in K2 diferenta de sate a ajuns la 23...si scade! in curand ...o sa se schimbe si ROD va trece pe primul loc acolo....
 
Sus