RoD vs. NewAge -razboi

  • Autor subiect Antananaric
  • Data de început

DeletedUser

deja vorbiti de lucruri sfinte .. bari alte alea .. astea-s perversiuni :)
Ingerasa daca tu aduci bauturile eu ce aduc ? Pot sa vin cu biciul ? ;;) sa fie mai interesant :D
 

DeletedUser3061

deja vorbiti de lucruri sfinte .. bari alte alea .. astea-s perversiuni :)
Ingerasa daca tu aduci bauturile eu ce aduc ? Pot sa vin cu biciul ? ;;) sa fie mai interesant :D

daca vii cu biciul promit sa ma las bicuit de catre tine .... :))
 

DeletedUser5151

Sa ne amuzam un pic:


Bobov astăzi la ora 12:49
sa va fie rusine fratilor...tuturor sa va fie rusine...este inadmisibil ce facetzi voi aici...va batetzi joc de munca colegilor din zonele de conflict...in timp ce noi primim si dam zilnic sute de atacuri, pe voi va doare in spate si nu va intereseaza nimic altceva decat sa va asiguratzi spatele.

de acum inainte de la mine nu vetzi mai primi nimic...nici macar o circulara...deja m-am saturat sa fiu prostul vostru.

va veni vremea cand fiecare dintre voi imi va cadea in mana...si atunci vetzi vedea voi...

de maine intru si eu n vacanta si ma va durea fix in cot daca va cadea zona asta...am sa ii las pe astia dn NewAge sa ia tot ce vor putea lua...si sa vina peste voi, sa va tulbure un pic linistea satelor...

zi buna si vacantza placuta tutror
 

DeletedUser

chiar ca...
miki face caz de necaz ca sunt nesimtiti in toate triburile...
 

DeletedUser

Ce sa mai spunem de cei din NewAge...ca sa atace si ei...trebuie sa le dea cineva premii..cum ar fi CP :))))
 

DeletedUser

MOARTE ROD:)).X (260|23) K02 11,898 Bobov [RoD] reymond [NewAge] 2009-12-17 16:02:24

Opa
15.gif
.
 

DeletedUser

e primul sat care au putu sal ia de la Bobov dupa ce Bobov lea luat 27...:)))) greu...foarte greu cu cei din NewAge
 
Sus