Roma VS Gentle+ RS

Scor reacție
98
Doar ca sa ma laud cat de praf e RS in razboi direct.

Roma a intrat singura, fara aliati.

RS a intrat din start cu noobi de Gentle.

Gentle a facut alianta si a facut academia lor pe GN, a bagat pe stamatescu in GN, si dupa l-am dat afara si au facut cu noi alianta. La fel si Like, au refuzat sa joace cu Gentle si RS.

In momentul 0, Roma nu avea aliati, dupa au venit like si GN.

Intre timp m-a cautat bogdan si cotzanul, nu aveam sa facem nimic oficial curand, si killer n-au ajutat cu nimic.

Dupa care, dupa ce Gentle a disparut, RS au acaparat WMW, parte din ei, cat si tribul ala al lui viking, parte din el, oricum au tradat roma.

In momentul ala, BN a trecut de partea RS, si noi am rupt cu killer, care a mers cu voi. A ramas roma si fame care au fuzionat, vs RS, BN-RS, KILLER si WMW cu THOR, pe care i-ai acaparat, intre timp noi am acaparat parte din GN si cucerit Like.

Nu iti mai da filme buruiana ce esti, acum 2 saptamani, cand au tradat alea 3-4-5 petarde de la care luam noi acum sate, RS avea un avantaj de aproape 900 sate, intre timp din 3 organanizate in 2 saptamani pe viteza 1, killer se dau cu capul de pereti, oricum stim de anumite planuri pe care le puneti la cale ;)

In alta ordine de idei, o dai in oenibilitati si scuze, si ne plictisesti, atat iti mai zic, poti sa ghicesti unde o sa aterizam peste cateva zile?

Have fun, nu meriti atentia mea, a fost si este un razboi echilibrat, doar ca sunteti niste buruieni

Eu zic sa te linistesti, Gentle a fost scos de pp-urile voastre nu de voi, va spargeati ca noobi si in 4 zile era atacul refacut pe viteza 1 si plus ca nu am avut academie pe GN, intreaba-l pe intemeietorul de acolo, nu mai stiu cum il cheama, am intrat sa ii ajut o perioada, dar voi i-ati pacalit cu toate vrajelile voastre sa ii luati la voi, ati facut alianta cu tot continentul ca sa ne scoateti, noobilor si GN au venit la mine, nu am fost eu la ei.

Jocul se joaca si cu pp-uri, este adevarat dar voi va bagati salariile, apucati-va de suplimentare la munca, sa strangeti pp-uri pentru urmatoarea lume.

Sunt chiar curios care este echipa voastra de final daca o sa ajungeti acolo, din 10 academii, oare care vor fi norocosii ? ca tot ziceati de noi cu lumea 61 de echipa de final, noi macar am fost 2 triburi fiecare cu academii, voi sunteti un trib mamut plin de aroganti care se lauda cu salarii mari si raman "limitati" pe un joc

app: Nu se zice cucerit LIKE, se zice tradat LIKE

Spor,
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
puff-tissue.jpg
 
Scor reacție
98
Ia de aici stamatescu si nu mai plange:




Chiar atat de micut esti incat sa crezi ca am fost afectat de pierdere ? :)) Stai linistit, am pierdut in start unde pp-urile sunt baza, voi ati pierdut dupa cateva luni de joc unde toata lumea era dezvoltata si deja v-ati pierdut ceva timp si pp-uri acolo..
 

DeletedUser47829

Stamatescu, tu parca erai ala umflat in pene ca roma nu are sanse in fata voastra pe 64:))) uite unde ai ajuns, doar pe extern:))
 
Scor reacție
98
Stamatescu, tu parca erai ala umflat in pene ca roma nu are sanse in fata voastra pe 64:))) uite unde ai ajuns, doar pe extern:))

Citeaza te rog unde am zis ca nu are sanse in fata noastra, ca sa nu vorbesti mult si fara rost, stii foarte bine toata diplomatia si pp-urile bagate, nu are rost sa ma mai repet
 

DeletedUser47829

cu sau fara pp-uri face parte din joc, daca vrei pp-uri am ceva de lucru pe langa casa, poate te intereseaza:)
 
Scor reacție
98
cu sau fara pp-uri face parte din joc, daca vrei pp-uri am ceva de lucru pe langa casa, poate te intereseaza:)

Am zis mai sus ca se joaca cu pp-uri, stai linistit, nu este nevoie de asa ceva, cheama-ti fratii din Roma daca ai de lucru, poate mai vor sa cumpere niste conturi ceva :)

Am si uitat, vezi daca ai nevoie pe langa casa, cauta pe google si vezi ca exista Visuri la Cheie, poate te vor ajuta..
 
Ultima editare:

DeletedUser47829

Nu m-ai inteles. Ziceai ca de aia v-am scos ca noi am avut pp-uri. Uite, iti ofer ocazia sa faci si tu niste pp-uri:) Poate pe urma reusesti sa ajungi sa te bati cu noi :))
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Imi place ca cei din R.S. plang ca ultimii sparti ca au ramas singuri, dar in acelasi timp se lauda din toate incheieturile ca ne-au scos de pe 61, unde noi am fost cei care am ramas singuri, dupa ce R.S. a recrutat tot ce a prins din United. Asta e, am pierdut 61 din vina noastra. Am fost prea orgoliosi sa recrutam jucatori din gentle (precum draguta de zarina si altii care ne-au cerut invitatie) cand ne bateam organele genitale de ei si le luam cate 50-60 de sate pe organizat. De data asta, nu am mai facut "greseala" sa incercam sa jucam doar pe harta. Vrem sa va demostram ca va putim umilii la propriul joc murdar.

Plus ca 61 era lume cu viteza 2, iar 64 e lume cu viteza 1. Deci sa inteleg ca daca nu rezistati cel putin 6 luni, sunteti ultimii sparti.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Imi place ca cei din R.S. plang ca ultimii sparti ca au ramas singuri, dar in acelasi timp se lauda din toate incheieturile ca ne-au scos de pe 61, unde noi am fost cei care am ramas singuri, dupa ce R.S. a recrutat tot ce a prins din United. Asta e, am pierdut 61 din vina noastra. Am fost prea orgoliosi sa recrutam jucatori din gentle (precum draguta de zarina si altii care ne-au cerut invitatie) cand ne bateam organele genitale de ei si le luam cate 50-60 de sate pe organizat. De data asta, nu am mai facut "greseala" sa incercam sa jucam doar pe harta. Vrem sa va demostram ca va putim umilii la propriul joc murdar.

Plus ca 61 era lume cu viteza 2, iar 64 e lume cu viteza 1. Deci sa inteleg ca daca nu rezistati cel putin 6 luni, sunteti ultimii sparti.


Ei au zis initial ca ne-au scos in 4 luni jumate, ceea ce asa si este, deci poti considera chiar 9 luni pentru RS. Oricum eu mi-am propus ca scop, dupa cum stiti, in circulara restransa, o alta data :D
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Daca ati fi avut ocazia sa recrutati pe Zarina si cei din granita, i-ati fi recrutat de mult, ai prins putin glas acum ? Stai parcat

Tu habar nu aveai ce se intampla in tentativa ta de trib. Da, am avut ocazia sa recrutam undeva la 1 milion de puncte din ramasitele granitei de dupa cateva organizate, dar am vrut sa va dam cu harta in cap. Plan stricat de ruperea united-ului prin recrutari.

Asta e, am facut o greseala pe care nu am repetat-o pe 64. Si de aia tu nu mai existi pe lumea asta, si RS-ul e in sapa de lemn.
 
Scor reacție
98
Tu habar nu aveai ce se intampla in tentativa ta de trib. Da, am avut ocazia sa recrutam undeva la 1 milion de puncte din ramasitele granitei de dupa cateva organizate, dar am vrut sa va dam cu harta in cap. Plan stricat de ruperea united-ului prin recrutari.

Asta e, am facut o greseala pe care nu am repetat-o pe 64. Si de aia tu nu mai existi pe lumea asta, si RS-ul e in sapa de lemn.

Inseamna ca ai fost batut de o tentativa de trib? Nu mai suntem pe lumea 64 din cauza pp-urilor, nu din cauza voastra, va spargeati ca ultimi noobi, tu apari pe extern cand aveti avantaj ?

Nici nu are rost sa iti mai raspund, nu merita efortul pentru nimic.. nici nu am stiut ca existi pe lumea 61 sau 64.. erai acolo in coltul tau pe nuci
 

DeletedUser47829

Stamatescu! Eu zic sa te calmezi. Aici e politica si propaganda l64, n.ai ce cauta aici.
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Inseamna ca ai fost batut de o tentativa de trib? Nu mai suntem pe lumea 64 din cauza pp-urilor, nu din cauza voastra, va spargeati ca ultimi noobi, tu apari pe extern cand aveti avantaj ?

Nici nu are rost sa iti mai raspund, nu merita efortul pentru nimic.. nici nu am stiut ca existi pe lumea 61 sau 64.. erai acolo in coltul tau pe nuci

Normal ca nu stiai ca exist pe 61, eram in granita cu R.S. Sa iti spuna "menajerul" cati au fost internati din cauza ca au pierdut sate noaptea din cauza mea.

Voi nu ne-ati batut, ati fost 0 pe 61. Si cand am renuntat, voi inca erati pe - vs Roma :)) Pe 61 am pierdut din cauza noastra, ca am incercat sa jucam prea corect, si din cauza ca ati recrutat tot ce ati prins dintr-un United fara conducere.

Nici eu n-are rost sa ma mai cert cu voi. Sunteti vai de capul vostru, traiti din niste realizari mediocre din trecut. V-am demonstrat pe 64 cat puteti.
 
Sus