Roma vs Gentle

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Nu vorbea nimeni cu tine. Felicita RS prin jucatorii care tin granita si sunt implicati in razboi. Tu esti pe nicaieri in razboiul asta, nu trebuie sa te simti atunci cand se aduc recunostinte tribului RS.
 

DeletedUser13276

=)) pai ma eroule .. am dat fullurile la viteza de nobil si v.am luat sate de la 40 ore... pai ce.i asta ?! In timp ce voi aveati cate 50k pe sate ...saracii de.al de hidalgo si nick100 nici juma de ferma n.aveau in linia 1 ..despre ce vb ?! Hefaistos la fel... schimba numele satelor "blindaj" sau etc ..nu l.ati invatat ca trupele nu vin prin schimbarea numelor ?? Ieri zicea ca abia ne asteapta ... crezand ca alea 50k trupe rezista 4life acolo ... i s.a cam taiat glasul azi .. o fi ragusit la cat a urlat dupa trupe ah ?

Nu stiu ce fulluri ai dat tu si ce sate ai luat...probabil voiai sa zici full dar tot nu inteleg ce sat ai luat...restul colegilor tai s-au descurcat bine. Felicitari lor! Tu in schimb azi ai nota 4, stai jos.

Legat de hefaistos, 50k din fiecare si etc...astea-s basme cu care adormii copii. Poate s-a strans din deff-ul mobil propriu dar nu stiti voi d-astea.


Shadow nu ai cu cine... daca la cata forta de atac au se mai lauda si cu realizarile lor. Ar fi bune print-urile unde dadeau ca disperatii 10 15 full pe sat. Lor le e ciuda ca inca mai stam pe harta ca ar fi vrut sa dea in barbare. Sa vezi de o termina cu noi cum se vor rupe intre ei si pe interne si toti care au fugit sub acoperisul lor vor fi mancati in interior ca sa ajunga baietii renumiti in clasament.

Ar fi super comic sa ii vad dupa, cum se musca intre ei rs cu gentl pe final. Sa vezi atunci stergeri de conturi si frustrati. Roma si-a jucat cartea si de o faceau si aliatii azi harta era diferita, din pacate harta a fost decisa de 2 triburi total neimportante NWO(plimbatori intre triburi) si GGWP(fricosi care nu au stiut sa se organizeze)... pe ei ar trebui sa ii laudati ca de nu erau ei altfel erau rolurile acum.

Mi se pare penibil ca la ce dominanta aveti pe harta sa va mai laudati cu ce realizari ati facut... pai la micul organizat al Romei pe gentl cu rezultatul 19-8... aici e penibil nu trebuia sa pierdeti niciun sat... si ce ati pierdut sa fie recuperat... Dar na daca va face satisfactie de ar fi fost 1 vs 1 erati papati de mult.

Cat timp exista si united Granita Rs-Roma era 0.... iar pe garnita cu GENTL pierdeati sate la fiecare organizat... si nu cred ca ROMA a iesti pe extern cu asa aere si fum ca voi dar na laudati-va pe burta goala ca la un raport 1 vs 1 nu ati fi avut sansa niciunu dintre voi. Si in situatia ROMEI nu ati fi stat niciunu sa luptati... va era coada intre picioare si v-ati fi resemnat.

Asa bucurati-va de aceste momente cat mai puteti ca vor veni altele cand vom sta cu pop corn sa vedem cum va sfasiati intre voi. Legat de inamicii Gentl cand va dati un cuvant si nu va tineti de el nu va vrea nimeni pe viitor sa aiba de-a face cu voi ca aliati.

Abia astept sa vad care da backstab primul :) Nu stiu de ce dar banii mei merg pe RS. Sa vezi atunci ce o sa-si bage Gentle unghia-n gat :D
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Chiar nu ne intereseaza felicitarile si nici criticile.Pentru noi ramaneti niste puncte rosii pe harta,aici si oriunde ne vom intalni.

Eu imi mentin postarea Mesagerule! Indiferent de ce crezi sau vrei tu nu o sa ma vezi pe mine balacarindu-ma pe aici. Am felicitat 2 triburi castigatoare si nu retrag niciun cuvant :)
 

DeletedUser42954

Cei care tin granita joaca cu noi de ani de zile,in proportie de 90%.Sa te scot din ceata: echipa samurailor intra in aceasta formula de ani de zile cu deviza toti pentru unul si unul pentru toti. Nu ai vazut si nici nu o sa vezi un samurai care sa plece la partenerii de intrecere daca ia bataie . Ma refer la cei care au intrat in 23 November 2017 - 22:00:00,in n-v.
De regula, colegii mei au un bun simt iesit din comun care ii impiedica sa va spuna ca sunteti noobi si ca sunteti exact cum am spus eu, niste puncte rosii.Daca ar fi supusi unui detector de minciuni, in care ar trebui date la o parte formulele de politete, v-ar spune acelasi lucru care il spun eu.
P.S Papagali= profesori in triburi pentru tine. Iar tu, noob in comparatie cu mine.
 

DeletedUser45396

esti nebun ma a reusit mesagerul sa nu isi ia bataie
e sarbatoare in rs :))))
 

DeletedUser48627

Mari jucatori si sustinatori lor ca sa nu le spun majorete au iesit pe extern sa arunce cu noroi in alianta RS-Gentle sub pretextul " felicitari pentru organizat". Dragilor la ora 00 se sfarseste ziua si pana atunci mai aveti sate de pierdut :))
Legat de
Nu vorbea nimeni cu tine. Felicita RS prin jucatorii care tin granita si sunt implicati in razboi. Tu esti pe nicaieri in razboiul asta, nu trebuie sa te simti atunci cand se aduc recunostinte tribului RS.
Legat de ce ai spus tu jucator de mana a 3-a ce esti ti-as putea raspunde simplu ca: Messagerul. a pierdut numarul noptile pe care le-a stat aparand conturile RS si se gaseste unul ca tine, care da cateva click-uri pe zi sa intre pe extern sa comenteze.
"Ciocul mic si joc de glezne" rom-istilor!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13276

Ai pierdut noptile ? :eek: Facand ce? Ca pe harta nu ti-ai facut simtita prezenta asa cum pretinzi.

Mai stiu eu pe unul...ceva cu legend ii zicea, care a zis ca a doua zi dimineata e randul lui sa intre sa verifice sau ceva...si la 7:00 a pierdut sat :D si a stat satul ala gol o saptamana langa el dar nu l-a dus bibilica sa-l atace.

Sa te scot din ceata: echipa samurailor intra in aceasta formula de ani de zile

Si in anii astia de zile de cand intru a castigat o singura lume :D
 

DeletedUser48627

Tot slabi ramaneti. La ce forta de atac aveti acum trebuia sa luati dublu. Dar hei...eu am avut 450 de bucati pe ambele granite si am pierdut 1 sat :) asta spune multe despre organizatul vostru.

Se citeste disperarea pe fata voastra. Fulluri cu deff, 10-15 nobili/sat, demolari cu fulluri (dar fara catapulte lol), 40-50 de fulluri pe unele sate...eu zic sa stai in banca mea, ca daca erai tu in locul meu/nostru ti se barbarizau satele pana terminau atacurile de intrat :rolleyes:

Slabi, dar nu la fel de slabi ca voi. Putem sa fim cei mai prosti, dar atata timp cat voi sunteti sub noi pe mine ma bucura!
Ai pierdut un sat =)))? Stai linistit, te anunt de pe acum 1/3 organizate RS vor fi facute pe tine :))) sa te iei de mana cu prietenasul Spearr sa va duceti in Maldive, stiti voi la baile Herculane acolo. Hai gata cu fotosinteza si aveti coloana vertebrala si resemnati-va cu ideea. Va-ti luat-o, parasiti cu demnitate lumea aceasta si intrati la sectiunea setari- cont- sterge contul si voila
 

DeletedUser48261

Shadow nu ai cu cine... daca la cata forta de atac au se mai lauda si cu realizarile lor. Ar fi bune print-urile unde dadeau ca disperatii 10 15 full pe sat. Lor le e ciuda ca inca mai stam pe harta ca ar fi vrut sa dea in barbare. Sa vezi de o termina cu noi cum se vor rupe intre ei si pe interne si toti care au fugit sub acoperisul lor vor fi mancati in interior ca sa ajunga baietii renumiti in clasament.

Ar fi super comic sa ii vad dupa, cum se musca intre ei rs cu gentl pe final. Sa vezi atunci stergeri de conturi si frustrati. Roma si-a jucat cartea si de o faceau si aliatii azi harta era diferita, din pacate harta a fost decisa de 2 triburi total neimportante NWO(plimbatori intre triburi) si GGWP(fricosi care nu au stiut sa se organizeze)... pe ei ar trebui sa ii laudati ca de nu erau ei altfel erau rolurile acum.

Mi se pare penibil ca la ce dominanta aveti pe harta sa va mai laudati cu ce realizari ati facut... pai la micul organizat al Romei pe gentl cu rezultatul 19-8... aici e penibil nu trebuia sa pierdeti niciun sat... si ce ati pierdut sa fie recuperat... Dar na daca va face satisfactie de ar fi fost 1 vs 1 erati papati de mult.

Cat timp exista si united Granita Rs-Roma era 0.... iar pe garnita cu GENTL pierdeati sate la fiecare organizat... si nu cred ca ROMA a iesti pe extern cu asa aere si fum ca voi dar na laudati-va pe burta goala ca la un raport 1 vs 1 nu ati fi avut sansa niciunu dintre voi. Si in situatia ROMEI nu ati fi stat niciunu sa luptati... va era coada intre picioare si v-ati fi resemnat.

Asa bucurati-va de aceste momente cat mai puteti ca vor veni altele cand vom sta cu pop corn sa vedem cum va sfasiati intre voi. Legat de inamicii Gentl cand va dati un cuvant si nu va tineti de el nu va vrea nimeni pe viitor sa aiba de-a face cu voi ca aliati.


Consider ca suntem in razboi. Nu a aratat nimeni nici o frustrare in atac. Am avut atacuri zilele trecute de la voi si au venit chiar 14 nobili pe cate un sat. Despre ce vorbim ? Sunt lucruri normale ce se fac in ofensiva pentru ca ne tratam cu seriozitate adversarul pana la capat. Polemicile nu au ce cauta aici. Ar trebui sa fi iesit dupa ce ati atacat voi si sa spuneti ce rezultate ati avut. Nu dupa ce am atacat noi ca sa radeti de 1-2-3 chestii care nu au treaba cu situatia per ansamblu.
A mai chitzait cineva mai sus, nu stiu cine, ca Gentle blindeaza membrii din conducere. Nu. Total eronat. Eu m-am ocupat in mare parte de defensiva inainte de organizatul vostru. In timpul organizatului, Devil a facut toata treaba, eu eram cu treaba plecat si nu am putut fi pe joc o perioada mai lunga de timp. Devil a coordonat defensiva si a asigurat satele pana spre dimineata. Splituri au facut toti ceilalti unde a fost nevoie, dar in mare parte s-a blindat totul. De aici si rezultatele voastre slabe.
Acum am atacat noi...nu stiu ce spuneti ca atata forta ofensiva :) Este normal sa atacam masiv, voi nu ati facut asta. De 3-4 organizate vad ca doar aceeasi jucatori ataca, le-am si invatat metodele de atac si cum sa ripostam noi.
In fine, e un razboi frumos si va felicit si pe voi cum v-ati aparat in anumite zone.
Succes in continuare !
 

DeletedUser13276

Mari jucatori si sustinatori lor ca sa nu le spun majorete au iesit pe extern sa arunce cu noi in alianta RS-Gentle sub pretextul " felicitari pentru organizat". Dragilor la ora 00 se sfarseste ziua si pana atunci mai aveti sate de pierdut :))
Legat de

Legat ce ai spus tu jucator de mana a 3-a ce esti ti-as putea raspunde simplu ca: Messagerul. a pierdut numarul noptile pe care le-a stat aparand conturile RS si se gaseste unul ca tine. Care da cateva click-uri pe zi sa intre pe extern sa comenteze.
"Ciocul mic si joc de glezne" rom-istilor!

Tu esti exemplul perfect la ceea ce am spus mai sus..aia cu are "trenul mai multe clase".

Daca esti prost si nu stii limba romana mai bine taci, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu
 

DeletedUser48627

Tu esti exemplul perfect la ceea ce am spus mai sus..aia cu are "trenul mai multe clase".

Daca esti prost si nu stii limba romana mai bine taci, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu


Ai gresit persoana baiatul meu, fac pariu cu tine ca nu sti cand se scrie iau impreunat si i-au. Deci te rog fa pasi si canta la alta masa, dar nici meseria de lautar nu ti se potriveste. Ca si numele nu are substanta cum nici tu nu ai. Esti o umbra la ce va urma =))))
Shhtt ca RS cu Gentle va dau cu harta in cap
 

DeletedUser13276

Stai linistit, te anunt de pe acum 1/3 organizate RS vor fi facute pe tine :)))

Wow...multumesc pana atentionare, pana acum nu a fost asa? Esti amuzant..continui sa te faci de cacao. Folosesti cuvinte prea elevate pentru cultura ta gen..fotosinteza, demnitate..mai cauta cateva cuvinte pe google si mai zi :D
 

DeletedUser13276

Consider ca suntem in razboi. Nu a aratat nimeni nici o frustrare in atac. Am avut atacuri zilele trecute de la voi si au venit chiar 14 nobili pe cate un sat. Despre ce vorbim ? Sunt lucruri normale ce se fac in ofensiva pentru ca ne tratam cu seriozitate adversarul pana la capat. Polemicile nu au ce cauta aici. Ar trebui sa fi iesit dupa ce ati atacat voi si sa spuneti ce rezultate ati avut. Nu dupa ce am atacat noi ca sa radeti de 1-2-3 chestii care nu au treaba cu situatia per ansamblu.
A mai chitzait cineva mai sus, nu stiu cine, ca Gentle blindeaza membrii din conducere. Nu. Total eronat. Eu m-am ocupat in mare parte de defensiva inainte de organizatul vostru. In timpul organizatului, Devil a facut toata treaba, eu eram cu treaba plecat si nu am putut fi pe joc o perioada mai lunga de timp. Devil a coordonat defensiva si a asigurat satele pana spre dimineata. Splituri au facut toti ceilalti unde a fost nevoie, dar in mare parte s-a blindat totul. De aici si rezultatele voastre slabe.
Acum am atacat noi...nu stiu ce spuneti ca atata forta ofensiva :) Este normal sa atacam masiv, voi nu ati facut asta. De 3-4 organizate vad ca doar aceeasi jucatori ataca, le-am si invatat metodele de atac si cum sa ripostam noi.
In fine, e un razboi frumos si va felicit si pe voi cum v-ati aparat in anumite zone.
Succes in continuare !

Noi nici nu ne asteptam sa luam sate pe organizatul nostru, ba chiar ne-am mirat cand am ramas cu 15 sate pe + la sfarsitul zilei. Este logic sa nu ai un rezultat bun in conditiile in care am avut putin peste 400 de sate de atac si situatia pe harta nu este in favoarea noastra..voi va permiteti sa blindati o granita cu 30k deff pe fiecare sat.

Avand in vedere ca multi dintre voi si-au reprofilat sate si au trecut pe raport 1:1 automat aveti mult mai multe fulluri => mai multe sanse.

Una peste alta, mi-a placut mai mult cum a atacat Gentle, decat RS. Felicitari :p

@ACERSTYLE Am auzit ca ai fost printre primii care au vizitat marginea hartii, asa ca nu inteleg de ce ai aere de jucator bun. Apropo de Spearrr, a zis ca atunci cand se asezeaza pe scaun are balta la *** la cat l-ai lins
 

DeletedUser48627

Wow...multumesc pana atentionare, pana acum nu a fost asa? Esti amuzant..continui sa te faci de cacao. Folosesti cuvinte prea elevate pentru cultura ta gen..fotosinteza, demnitate..mai cauta cateva cuvinte pe google si mai zi :D

Mai baga o fisa poate iti reuseste. Ce spuneai ca ma vrei sa cumperi cateva conturi? Pentru donati iti las contul meu bancar, dar imi e ca imi zici ca ti-am dat CNP-ul. Esti o cauza pierduta, de asta am sa te las in lumea ta. Stai in umbra Romei, The shadow of Rome is vast, and you will die under it. Da si tu esti o umbra a altei umbre cand se lasa noaptea dispari din peisaj "ciocoflendere"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48627

Noi nici nu ne asteptam sa luam sate pe organizatul nostru, ba chiar ne-am mirat cand am ramas cu 15 sate pe + la sfarsitul zilei. Este logic sa nu ai un rezultat bun in conditiile in care am avut putin peste 400 de sate de atac si situatia pe harta nu este in favoarea noastra..voi va permiteti sa blindati o granita cu 30k deff pe fiecare sat.

Avand in vedere ca multi dintre voi si-au reprofilat sate si au trecut pe raport 1:1 automat aveti mult mai multe fulluri => mai multe sanse.

Una peste alta, mi-a placut mai mult cum a atacat Gentle, decat RS. Felicitari :p

@ACERSTYLE Am auzit ca ai fost printre primii care au vizitat marginea hartii, asa ca nu inteleg de ce ai aere de jucator bun. Apropo de Spearrr, a zis ca atunci cand se asezeaza pe scaun are balta la *** la cat l-ai lins

Asta ti-a spus el cand era in Maldive, aa stai pe plaja din Saint-tropez, nu, nu gresesc erai in Dubai. Sti ceva? Meseria de agricultor ti s-ar potrivi, ideile si cuvintele din capul tau sunt varza.
Uiti ma cand te rugai de Gentle sa pastreze jucatori ca poate, poate intorceai cativa impotriva aliantei RS-Gentle. Inca continui cu linguseala umbro.
Ba ziceti ca Gentle nu e de incredere ca au reputatie proasta si va face pe x si y, acum spuneti ca pariati pe RS ca tradeaza si mai mult ca va place cand va ataca Gentle =))) really? PENIBILITATE asta se numeste. Cer sa-mi retrag oferta cu stergerea conturilor voastre, e mult peste capacitatea voastra sa faceti asta!
Ramaneti pe harta va urma ceva faini :D Ne vom juca de a DNA( RS+Gentle) si coruptul(Roma)
 

DeletedUser48627

Wow...multumesc pana atentionare, pana acum nu a fost asa? Esti amuzant..continui sa te faci de cacao. Folosesti cuvinte prea elevate pentru cultura ta gen..fotosinteza, demnitate..mai cauta cateva cuvinte pe google si mai zi :D

Folosesc ca detin si stiu cum sa le introduc in fraze si propozitii " intelihente". Daca e sa mai fac greseli gramaticale e fiindca scriu mesaje la o viteza de tu nu ai putea sa ti pasul cu privirea, ca de minte nu mai vorbim ca ti-o ia razna
 

DeletedUser13276

Nu mai stau sa-mi bat capul cu tine..raman in lumea mea, unde oamenii vorbesc corect gramatical si isi fac simtita prezenta pe harta.

Nu mai insira locuri de care ai auzit si tu de la altii, ca saracii ca tine nu or sa ajunga niciodata mai departe de iesirea din sat.

Sincer nici nu-mi pasa cine castiga lumea, puteti sa faceti ce vreti. As putea sa stau sa recitesc de cateva ori fiecare fraza care o scrii ca sa inteleg ceva si sa-ti dau un raspuns dar consider ca deja mi-am pierdut suficient timp cu jucatori din astia de duminica ca tine.
 

DeletedUser48627

Nu mai stau sa-mi bat capul cu tine..raman in lumea mea, unde oamenii vorbesc corect gramatical si isi fac simtita prezenta pe harta.

Nu mai insira locuri de care ai auzit si tu de la altii, ca saracii ca tine nu or sa ajunga niciodata mai departe de iesirea din sat.

Sincer nici nu-mi pasa cine castiga lumea, puteti sa faceti ce vreti. As putea sa stau sa recitesc de cateva ori fiecare fraza care o scrii ca sa inteleg ceva si sa-ti dau un raspuns dar consider ca deja mi-am pierdut suficient timp cu jucatori din astia de duminica ca tine.

Baiatul meu :)) vorbesti din experienta proprie? Mai usor cu neiesitul din oras ca am vizitat orase de care tu nici nu ai auzit nici macar la ora de geografie pe care ai facut-o cu femeia de servici.
Inca ramaneti plini de voi, dar va roade orgoliul ca atat v-a mai ramas, minte 0, inspiratie 0, vacante =))) cu nemiluita si cumparari de conturi, dar va bate la usa intretinerea si neachitarea impozitului la garsoniera pe 3 ani. Hal de oameni.
 
Sus