Roma vs Gentle

l-.-l

member
Scor reacție
0
Dobri mar 20, 13:10
esti?

AlphaWar mar 20, 13:44
?

Dobri mar 20, 13:46
iti dau sitter, ca eu nu o sa mai joc pe lumea asta

Dobri mar 20, 13:46
doar tie iti dau pentru ca ai reusit sa imi iei satele alea si mi-ai facut si nopti albe:))

AlphaWar mar 20, 13:48
:)) credeam ca vrei sa vorbim ceva serios, nu vrajeala de asta de acu 5 anii


si mai aveti pretentii de mari proplayeri ma noobilor :D:D:D ??!! cand de la primele organizate cautati vizuina ? :rolleyes::rolleyes::eek:
 

DeletedUser2786

inca putin si roma spala putina:)

tot felul de imbarligaturi, comentarii, vrajeli, abureli.....resemnarea e cea mai frumoasa pentru voi copilasi. sau delete account, acceptam orice capitulare. dar mai repejor ca avem termen limita: Pastele :d
 

DeletedUser47829

Dobri mar 20, 13:10
esti?

AlphaWar mar 20, 13:44
?

Dobri mar 20, 13:46
iti dau sitter, ca eu nu o sa mai joc pe lumea asta

Dobri mar 20, 13:46
doar tie iti dau pentru ca ai reusit sa imi iei satele alea si mi-ai facut si nopti albe:))

AlphaWar mar 20, 13:48
:)) credeam ca vrei sa vorbim ceva serios, nu vrajeala de asta de acu 5 anii


si mai aveti pretentii de mari proplayeri ma noobilor :D:D:D ??!! cand de la primele organizate cautati vizuina ? :rolleyes::rolleyes::eek:

uite si la fomistu de alpha, spera la sate:))
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
la mintea ta chiar ai crede ca cineva ar hali mangla asta de 2 bani ... nu faceti decat sa aratati cat de slabi sunteti prin ”tehnicile” astea de jucator de casual ... vai de tine ;)
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
cand ai sa ajungi sa faci cate am facut eu pe jocul asta atunci iti dau voie sa comentezi ..pana atunci, joc de glezne ca esti prea marunt ..
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
:))))))))) hohohohoooooooo .... nici uraganul Katrina n-a facut atata daune cate am facut noi la romalezi azi =D ... hai ...curaj, iesiti si laudati-va si acum ... ca tot gasiti voi un motiv chiar daca se duc sate cu zecile/sutele din nou :)))))))))))))
 

DeletedUser13276

:))))))))) hohohohoooooooo .... nici uraganul Katrina n-a facut atata daune cate am facut noi la romalezi azi =D ... hai ...curaj, iesiti si laudati-va si acum ... ca tot gasiti voi un motiv chiar daca se duc sate cu zecile/sutele din nou :)))))))))))))

Tot slabi ramaneti. La ce forta de atac aveti acum trebuia sa luati dublu. Dar hei...eu am avut 450 de bucati pe ambele granite si am pierdut 1 sat :) asta spune multe despre organizatul vostru.

Se citeste disperarea pe fata voastra. Fulluri cu deff, 10-15 nobili/sat, demolari cu fulluri (dar fara catapulte lol), 40-50 de fulluri pe unele sate...eu zic sa stai in banca mea, ca daca erai tu in locul meu/nostru ti se barbarizau satele pana terminau atacurile de intrat :rolleyes:
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Tot slabi ramaneti. La ce forta de atac aveti acum trebuia sa luati dublu. Dar hei...eu am avut 450 de bucati pe ambele granite si am pierdut 1 sat :) asta spune multe despre organizatul vostru.

Se citeste disperarea pe fata voastra. Fulluri cu deff, 10-15 nobili/sat, demolari cu fulluri (dar fara catapulte lol), 40-50 de fulluri pe unele sate...eu zic sa stai in banca mea, ca daca erai tu in locul meu/nostru ti se barbarizau satele pana terminau atacurile de intrat :rolleyes:


:)))))) ce trist esti .. pai voi sunteti amuzamentul nostru bai baietica .. ca altfel ne-am bate cu barbare si n-ar mai avea farmec .. nu te mai umfla in pene ca ai avut si ai dres ...ca voi astia capeteniile ..v-ati blindat toti si pe restul ia-ti lasat cu ochii in soare .. sate din prima linie a unor ”jucatori noname” de-ai vostri erau goale pusca :)))))))))))))) ... degeaba o dati in diverse ca se vede valoarea voastra ... inloc sa va cautati scuze CA N-AM LUAT MAI MULTE ... eu zic sa va cautati scuze pentru GRAMADA DE SATE PIERDUTE DEJA ...ca nici TW Live nu mai face fata :D:D:D:D:eek::eek:
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Tot slabi ramaneti. La ce forta de atac aveti acum trebuia sa luati dublu. Dar hei...eu am avut 450 de bucati pe ambele granite si am pierdut 1 sat :) asta spune multe despre organizatul vostru.

Se citeste disperarea pe fata voastra. Fulluri cu deff, 10-15 nobili/sat, demolari cu fulluri (dar fara catapulte lol), 40-50 de fulluri pe unele sate...eu zic sa stai in banca mea, ca daca erai tu in locul meu/nostru ti se barbarizau satele pana terminau atacurile de intrat :rolleyes:
Eu zic sa mai reanalizezi faza de full cu def si sa il intrebi pe colegul tau QuiZx cum sta treaba cu pierdutul de full de def pe granita ca atac. Am vrut sa va felicit ca ati aparat cat de cat granita, dar le arogantele pe care le expui nu am ce sa iti mai exprim decat sa iti urez Bafta pe alte lumi.
 

DeletedUser13276

:)))))) ce trist esti .. pai voi sunteti amuzamentul nostru bai baietica .. ca altfel ne-am bate cu barbare si n-ar mai avea farmec .. nu te mai umfla in pene ca ai avut si ai dres ...ca voi astia capeteniile ..v-ati blindat toti si pe restul ia-ti lasat cu ochii in soare .. sate din prima linie a unor ”jucatori noname” de-ai vostri erau goale pusca :)))))))))))))) ... degeaba o dati in diverse ca se vede valoarea voastra ... inloc sa va cautati scuze CA N-AM LUAT MAI MULTE ... eu zic sa va cautati scuze pentru GRAMADA DE SATE PIERDUTE DEJA ...ca nici TW Live nu mai face fata :D:D:D:D:eek::eek:

Voi asa jucati in Gentle ? :eek::eek: Va blindati conducerea pana in gat? :eek: Ce exemplu bun le dati voi celorlalti jucatori =))))))) sa caut scuze pentru ce? Voi aveti sate de atac mai multe decat avem noi in total, daca pe tine te multumesc vreo 70 de sate cate sunt acum in + asta spune multe.

Pana una alta mars in banca ta, ca n-ai facut nimic organizatul asta. Te lauzi cu realizarile colegilor tai, cand tu abia daca ti-ai facut simtita prezenta pe harta . https://prnt.sc/iu7v3g Mie in locul tau mi-ar fi rusine sa vin pe extern sa sufar
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Eu zic sa mai reanalizezi faza de full cu def si sa il intrebi pe colegul tau QuiZx cum sta treaba cu pierdutul de full de def pe granita ca atac. Am vrut sa va felicit ca ati aparat cat de cat granita, dar le arogantele pe care le expui nu am ce sa iti mai exprim decat sa iti urez Bafta pe alte lumi.

E un never ending story, Kairi. Pierzi pe o lume, intri pe alta si castigi si tot asa. Roma a pierdut aici, voi pe alte lumi si asa mai departe. Tot timpul trebuie sa fie un castigator, azi pot fi eu maine tu. Daca ai vrut sa ii feliciti ar trebui s-o faci. :)
Eu felicit si Gentle si RS pentru lumea asta! Sunt curios ce o sa faceti dupa ce pica Roma dar asta e urmatoarea etapa in a stabilii castigatorul. Sunt sigur ca ati luat in calcul toate optiunile si stiti ce aveti de facut.
 

Raffaello

member
Scor reacție
0
Shadow nu ai cu cine... daca la cata forta de atac au se mai lauda si cu realizarile lor. Ar fi bune print-urile unde dadeau ca disperatii 10 15 full pe sat. Lor le e ciuda ca inca mai stam pe harta ca ar fi vrut sa dea in barbare. Sa vezi de o termina cu noi cum se vor rupe intre ei si pe interne si toti care au fugit sub acoperisul lor vor fi mancati in interior ca sa ajunga baietii renumiti in clasament.

Ar fi super comic sa ii vad dupa, cum se musca intre ei rs cu gentl pe final. Sa vezi atunci stergeri de conturi si frustrati. Roma si-a jucat cartea si de o faceau si aliatii azi harta era diferita, din pacate harta a fost decisa de 2 triburi total neimportante NWO(plimbatori intre triburi) si GGWP(fricosi care nu au stiut sa se organizeze)... pe ei ar trebui sa ii laudati ca de nu erau ei altfel erau rolurile acum.

Mi se pare penibil ca la ce dominanta aveti pe harta sa va mai laudati cu ce realizari ati facut... pai la micul organizat al Romei pe gentl cu rezultatul 19-8... aici e penibil nu trebuia sa pierdeti niciun sat... si ce ati pierdut sa fie recuperat... Dar na daca va face satisfactie de ar fi fost 1 vs 1 erati papati de mult.

Cat timp exista si united Granita Rs-Roma era 0.... iar pe garnita cu GENTL pierdeati sate la fiecare organizat... si nu cred ca ROMA a iesti pe extern cu asa aere si fum ca voi dar na laudati-va pe burta goala ca la un raport 1 vs 1 nu ati fi avut sansa niciunu dintre voi. Si in situatia ROMEI nu ati fi stat niciunu sa luptati... va era coada intre picioare si v-ati fi resemnat.

Asa bucurati-va de aceste momente cat mai puteti ca vor veni altele cand vom sta cu pop corn sa vedem cum va sfasiati intre voi. Legat de inamicii Gentl cand va dati un cuvant si nu va tineti de el nu va vrea nimeni pe viitor sa aiba de-a face cu voi ca aliati.
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Voi asa jucati in Gentle ? :eek::eek: Va blindati conducerea pana in gat? :eek: Ce exemplu bun le dati voi celorlalti jucatori =))))))) sa caut scuze pentru ce? Voi aveti sate de atac mai multe decat avem noi in total, daca pe tine te multumesc vreo 70 de sate cate sunt acum in + asta spune multe.

Pana una alta mars in banca ta, ca n-ai facut nimic organizatul asta. Te lauzi cu realizarile colegilor tai, cand tu abia daca ti-ai facut simtita prezenta pe harta . https://prnt.sc/iu7v3g Mie in locul tau mi-ar fi rusine sa vin pe extern sa sufar


=)) pai ma eroule .. am dat fullurile la viteza de nobil si v.am luat sate de la 40 ore... pai ce.i asta ?! In timp ce voi aveati cate 50k pe sate ...saracii de.al de hidalgo si nick100 nici juma de ferma n.aveau in linia 1 ..despre ce vb ?! Hefaistos la fel... schimba numele satelor "blindaj" sau etc ..nu l.ati invatat ca trupele nu vin prin schimbarea numelor ?? Ieri zicea ca abia ne asteapta ... crezand ca alea 50k trupe rezista 4life acolo ... i s.a cam taiat glasul azi .. o fi ragusit la cat a urlat dupa trupe ah ?
 
Sus