RoYaL vs. BTK

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

te stiu, pt ca am jucat pe L9 impreuna ;), stiu ca ai fost spion in E~W si dupa a inceput sa iti placa tribul si ai incercat sa il ajuti cum ai putut ;)

ma confunzi , in E-W ti-am fost lider si nu am fost spion am incercat sa va bag in familie cu SPAM.
dar pe urma unii v-ati lasat de joc altii au iesit din trib ..
s-au dus multi in IMMO etc..

tribu ala chiar mi-a placuT rupeati .
 

DeletedUser

victore vezi ca al tau a inceput cu onoarea,nu te lua de altii in legatura cu asta, intai iate de al tau si tocmai pe urma ,daca esti asa onorabil si respectuos cum zici , ai dreptul sa te iei de alti

stii de ce am subliniat cuvantul ala ,ca asa mi teai adresat si mie prin pm ca nam dreptul

ma de ce vorbesti tu mereu de onoare ? :) ce ziceai tu mai sus de Q si BTK si care al cui e ?

Q s-a saturat de vrajelile voastre ca dati numai din gura :) si au incercat ceva cu noi.
noi am refuzaT :) si puncT.


Duşmani BTK-B BTK BTK-A ~Q~02 ~Q~

dovada :) . asa ca te rog ce visezi seara nu mai posta ziua . multumim
 

DeletedUser34945

iovu,nu ii mai raspunde lui toteualin.poate ii moare un neuron si nu mai are celalalt cu cine se juca.

catalin, lasam deoparte asta.spikes este conducator si intr-o vreme era trecut la contact:).
razboiul a inceput,dar eu sunt dezamagit sa vad ca bagi nobili la distanta de 8 secunde intre ei..:)
 

DeletedUser

deeee dupa posibilitati! nu toti sunt la fel de buni ca voi!:)
poate apuc si ziua cand ne vom intalni pe joc!:)))))
sa vezi atungi ce dezamagit vei fi!:)))))
 

DeletedUser

de ce trebuie sa va jigniti ? probabil nici voi nu stiti; daca aveti de adus reprosuri la adresa unuia dintre jucatori, aveti la indemana mesajul privat
BTK a fost un trib bunicel, a avut insa ghinionul sa fie langa fostul Burn iar acum inca au probleme cu NO1
prinsi intre NO1 si Royal nu au, evident, nici o sansa
de admirat insa ca lupta, si nu o face rau
 

DeletedUser34945

Side 1:
Tribes: RoYaL RoYaL* RoYaL~ RoYaL%
Players:

Side 2:
Tribes: BTK BTK-A BTK-B ~Q~ ~Q~02
Players:

Timeframe: 18/06/2010 00:00:00la05/07/2010 14:15:26

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,329
Tabăra 2: 582
Diferență: 747

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 381
Tabăra 2: 65
Diferență: 316

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 8,510,075
Tabăra 2: 3,042,058
Diferență: 5,468,017

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,891,449
Tabăra 2: 509,931
Diferență: 2,381,518

chart
 

DeletedUser

Victore ... statisticile tale sunt eronate ..... BTK si Q sunt demult triburi diferite!
Si appo pe tarzan ..... Iovu ..... nu prea il mai aud tare in gura! a amutit?:)
 

DeletedUser34945

btk si q faceau parte din aceiasi familie cand a inceput razboiul.
faptul ca voi v-ati despartit,din diverse motive(sunteti slabi) nu e problema noastra.noi continuam razboiul si cu ei si cu voi.
 

DeletedUser

Daaaaaaaaaaaa Mare Trib ce sunteti voi .... sa dati in sate goale miseleste ..... sa fi aliat sa ceri ajutor ca nu faci fata si apoi sa faci alianta cu dusmanul ...... mai continui ....:))) ...... mari jucatori ...... mari caractere ..... inclusiv pe cei care i-ati racolat si dau in fostii colegi ...... SUNTETI CEI MAI TARI! recunosc!:))))))))))))))
 

DeletedUser

ma confunzi , in E-W ti-am fost lider si nu am fost spion am incercat sa va bag in familie cu SPAM.
dar pe urma unii v-ati lasat de joc altii au iesit din trib ..
s-au dus multi in IMMO etc..

tribu ala chiar mi-a placuT rupeati .

ia aduti aminte cand te-a intrebat matrix style cine esti, eu cand am parasit tribul E~W nu erai inca lider ;) poate dupa :p iar daca nu ma insel tu ai jucat cu ionic. ideea e ca dupa ai incercat sa ajuti tribul pt ca ti-a devenit simpatic.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daaaaaaaaaaaa Mare Trib ce sunteti voi .... sa dati in sate goale miseleste ..... sa fi aliat sa ceri ajutor ca nu faci fata si apoi sa faci alianta cu dusmanul ...... mai continui ....:))) ...... mari jucatori ...... mari caractere ..... inclusiv pe cei care i-ati racolat si dau in fostii colegi ...... SUNTETI CEI MAI TARI! recunosc!:))))))))))))))



aduti aminte ce faceai tu acum ceva timp si chiar si acum,degeaba te uiti in ograda vecinului ca a ta e varza sparta
 

DeletedUser

Lectie de viata se cheam la tine! Daca crezi ca faci ce vrei tu .... te inseli amarnic .... ai avut de la mine sanse ... fara numar ..... la ultima ti-am zis ca daca mai faci ceva fara sa stiu eu ajungi la marginea hartii .... nu esti departe!:)
Satele tale ... au fost pline ..... jucatorul fraier ca nu stie ce inseamna respectul si cuvantul dat si cu satele pline nu stie sa se apere..... iar culmea culmilor ..... care spune totul despre caracterul tau infect e sa faci tiket unui coleg care te-a ajutat de multe ori!
Ai crescut din inobilari interne si ai crescut datorita increderii pe care ti-am acordat-o si de care ti-ai batut joc ... la fel ca multi altii!
Iti meriti soarta! Esti subiect inchis pe viata pt mine!:)
 

DeletedUser34945

catalin,nu e singurul din fosta "familie" btk care face ce zici tu.
daca ai fi deschis ochii mai devreme eram acum aliati.
 

DeletedUser

Lectie de viata se cheam la tine! Daca crezi ca faci ce vrei tu .... te inseli amarnic .... ai avut de la mine sanse ... fara numar ..... la ultima ti-am zis ca daca mai faci ceva fara sa stiu eu ajungi la marginea hartii .... nu esti departe!:)
Satele tale ... au fost pline ..... jucatorul fraier ca nu stie ce inseamna respectul si cuvantul dat si cu satele pline nu stie sa se apere..... iar culmea culmilor ..... care spune totul despre caracterul tau infect e sa faci tiket unui coleg care te-a ajutat de multe ori!
Ai crescut din inobilari interne si ai crescut datorita increderii pe care ti-am acordat-o si de care ti-ai batut joc ... la fel ca multi altii!
Iti meriti soarta! Esti subiect inchis pe viata pt mine!:)

pardon nu erau pline erau jumatati,2 saptamani nam pierdut sate la voi ci doar am luat de la voi uitate pe twstats,apoi cand nu mai aveam trupe ati dat si voi mai multi ca, chiorii si ati luat ceva sate si cu astea ceo mior ramas tot va mai iau sate,asa buni sunteti voi,uitate la inamici invinsi singur am ajuns acolo fara sa ma ajuti tu,cat despre incredere nu pot sa spun ca se numeste incredere atunci cand ii spui cuiva ca il dai la margine doar de pleaca din trib si nu la dusmani ci la aliati ca doar sa mai ajute ceva ceva,nu miai acordat incredere prin amenintari si ca rasplata am plecat din trib,oricum stai calm ca satele ramase nu se mai misca de acolo nici daca pui tot tribu pe mine.apropo vezi ca,colegii tai la inceput ma atacau cu apararea pe sate,erati si sunteti de rasu lumii,cand aveam 800.000 de mii de puncte le dadeam 3 atacuri si la al 4 erau maro la ochi,daca tu asa duci razboaie nu stii sa joci inseamna,oricum cum tiam promis eu ies din jok dar nu de mana ta,tu nai facut nimik ca sa ma scoti,un atac nam vazut de la tine,doar promisiuni atat.:)):))
 

DeletedUser

Ai facut ce ai stiut tu mai bine ..... inobilari interne!:))))
Mai am o surpriza pt tine ... o pastrez pt sfarsit!:)))
Esti acelasi ..... Gabriel94 .... ! Pe skype ca aici ma baneaza!
Uita-te la inamici invinsi si pe urma sa **!:)))))
Si nu stiu cum se face dar nimeni nu spune un cuvant bun despre tine .... poate sunt eu nebun si tu cel mai destept baiat .... oricum la triburi esti varza!:))))
 

DeletedUser

poate ca nu ai auzit tu de mine sau chiar esti complet orb si nu vezi ca tot ce am facut nu a fost sa innobilez intern,mai da pe la inamici invinsi sa vezi starea,eu am stat pe granita si tiam aparat amaratii de jucatori care habar nau sa atace si ataca cu sate mixte inca sau cu apararea toata trimisa cu nobil ex.kiltime,letstarted,legionaru....in timp ce tu cica te luptai cu NO1 dar defapt tu nu erai in stare sati pastrezi satele si tipai zilnic dupa sprijin,adevarul e ca lumea te stie de om fara bun simt care desi are un trib si are in grija niste jucatori totusi ii lasa balta si le spune pe fata ca nu le pasa de ei.eu macar te-am tradat,mare branza,dar nu mi-am batut jok de munca altora prin asta ci tu ai facuto si continui sa o faci,ai sa vezi ca vei parasi lumea 18 curand,nu o sa mai stai mult.asta daca nu fugi la dusmani ca o parodie la tot ce ai spus pana acum.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus