RP vs PDB

DeletedUser34078

Amice, nimeni nu se cearta cu nimeni, adica poate tu singur, te-am rugat sa te prezinti,



din ce am scris asta ai inteles tu, ca is in cautare de afirmare pe extern?


Stiam magnatu ce stia cand v-a interzis sa iesiti pe extern....


Aici ai dat-o in bara :p
Nu s-a interzis nimic. Il pun pe magnatu sa jure pe rosu, :p ... poate asa e credibil :)

Decat sa va ciondaniti nu mai bine facem rost de majorete pentru galerie? Ce zici tepes te bagi cheerleader? :D
 

DeletedUser17979

Nu ma ciondranesc pe forum cu nimeni, decat daca is atacat fara vriun motiv, exemplu cu 2 pagini in urma, iar baiatul ala de la voi, el a sarit la mine nu eu la el :), dovada ca mi-am luat si prima mustrare pe forum, dupa 2 ani de cand am contul :p
 

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Pastrati spam-ul pentru topicul de spam va rog. Multumesc.
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: PDB
Parte 2:
Triburi: RP

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 241
Tabăra 2: 112
Diferență: 129

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,168,328
Tabăra 2: 1,050,350
Diferență: 1,117,978

chart
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: SANGRE
Parte 2:
Triburi: RP

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53
Tabăra 2: 6
Diferență: 47

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 485,719
Tabăra 2: 59,429
Diferență: 426,290

chart
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: SANGRE, PDB
Parte 2:
Triburi: RP

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 294
Tabăra 2: 118
Diferență: 176

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,654,047
Tabăra 2: 1,109,779
Diferență: 1,544,268

chart
 

DeletedUser

ce urat arata statistica asta pentru RP...cum asa ceva ...n-as putea:))
 

DeletedUser35298

Ce va mai plac certurile,mai bine as zice eu sa facem o mega intalnire pe undeva sa vedem at care trib duce mai mult la bere,at sa fie battle-ul :))
 

DeletedUser17979

manie, prietene, scrie cumva la tema asta familia Pdb vs Rp, ori cu ce scop ne postezi tu statistica aia? ori schimbati numele temei.
 

DeletedUser

da posturile cu SANGRE sunt inutile aici,,,,daca vreti faceti un topc SANGRE vs RP sau SANGRE/PDB vs RP aici ne limitam strict la PDB si RP
 

DeletedUser39347

@ Baietii din RP: poate ma loviti si pe mine cu un cont bine facut pe granita.
@ Piter, poti zice orice, esti praf!
@ Ungure, de cate ori mi-ai zis sa imi tin gura pe extern, acuma ti-ai luat-o si tu.
@Moderator, Bravo!
@Fazy. hello
@ statistici : Rp, o sa faca fata!
 

DeletedUser

Nu e vorba de făcut faţă ..în jocu ăsta ori câştigi ori pierzi .
Statisticile se schimbă peste noapte nu-i problemă noi să fim sănătoşi!

În primu rând e de cel care cedează psihic. Regina2 , după 2 organizate văd că cedează sate.

Parte 1:
Jucători: sweetmihai
Parte 2:
Triburi: PDB

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 67
Diferență: 65

Care este băgat la interne cam atâta am avut de zis . Aşa că multă laudă pentru nimic!

Vă doresc o seară plăcută . şi spor la ( sate )
Ps. Bine punctat mexicanule!
 

DeletedUser523

Aici ai dat-o in bara :p
Nu s-a interzis nimic. Il pun pe magnatu sa jure pe rosu, :p ... poate asa e credibil :)

Decat sa va ciondaniti nu mai bine facem rost de majorete pentru galerie? Ce zici tepes te bagi cheerleader? :D

Si colegele mele cine ar fi:confused::rolleyes::):cool:
Oricum o luam cocosii se tin bine de tot desi au 2 fronturi puternice, inceputul e al lor, asta e clar dar in razboi ca si peste tot conteaza sfarsitul:p
 

DeletedUser

Nu e vorba de făcut faţă ..în jocu ăsta ori câştigi ori pierzi .
Statisticile se schimbă peste noapte nu-i problemă noi să fim sănătoşi!

În primu rând e de cel care cedează psihic. Regina2 , după 2 organizate văd că cedează sate.

Parte 1:
Jucători: sweetmihai
Parte 2:
Triburi: PDB

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 67
Diferență: 65

Care este băgat la interne cam atâta am avut de zis . Aşa că multă laudă pentru nimic!

Vă doresc o seară plăcută . şi spor la ( sate )
Ps. Bine punctat mexicanule!

care e vina noastra ca suntem pe faza si stim sa jucam sa profitam de orice ocazie?:) trebuie sa te duca bibilica sa ajungi departe in jocu' asta si alea 67sate din inobilatul vostru intern tot noi am fi in fata:)

Parte 1:
Triburi: RP
Parte 2:
Triburi: PDB

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 119
Tabăra 2: 247
Diferență: 128

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,118,345
Tabăra 2: 2,226,577
Diferență: 1,108,232

chart
 

DeletedUser

Voi ziceţi că ştiţi juca noi suntem nubi şi nu ştim juca. jos pălăria

Degeaba vi tu aici şi îmi pui mie statistică în faţă cât timp nu mă interesează.

Şi încă ceva v-aş ruga dacă se poate să nu mai fie atâta ţigănie pe tema RP vs PDB nu aş dori să se întâmple cum sa întâmplat cu URSS pe extern.
 

DeletedUser17979

Pana acu 3 saptamani sa facut 1 mini organizat in zona aia, pentru ca a fost multa vreme granita secundara (ca marime, avansare, etc.), prea putin jucatori din vechiul 88 au urcat in zona aia, voi v-ati batut cu fostii Haiduci, defapt fostele conturi. Ei in 3 saptamani, 3 organizate, 1 jucator de 3 milioane de al vostru sa lasat, peste 50 de sate luate.

Cand vom lua si noi satele problema de pe granita nordica, statisticile se vor echilibra.

Vom fi acelasi grup care vom merge si la Sangre si pe toate granitele acestui trib, cat timp jocul va fi frumos si curat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca si cu parca si daca era ce bine o duce!
Fapte nu vorbe! Deocamdata statisticile sunt in favoarea noastra , cand se schimba situatia trimitemi un Pm!
 
Sus