RS vs HY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

urssmircea

member
Scor reacție
1
Bomboana de trib? Lasă că mai bine asa ca voi sa dam cu limba pe acolo pe unde scuipam. Și meseria de curva e ceva :)


iti placea sa ai 1k sate in plus si sa te crezi cineva :) lasa bre ca acu venim toti acolo langa voi si vedem care pe care, avem buget suficinet pentru voi deci este ok ;) remediem rapid diferenta de sate

felicitari inca odata pentru organizat, zi mersi ca va apreciez, nu am mai vazut sa va felicite careva pana acu mai ales inainte sa va ajunga cioatele de atacuri
 
Scor reacție
0
Și dacă aveam 1000 de sate pe minus ne credeam cineva, nu îți face griji.
Br-ule, am ținut un trib cu 1500 de sate și cu 10% margine timp de 3 luni împotriva a 4500 de sate și 3-4 organizate pe săptămână pe viteza 2. Cu tot cu mers la spital, stat nonstop pe cont, cu trădări masive, cu spart cont de conducător, cu cont plin de partajari vândut în WoC, cu oameni care m-au săpat și care s-au burdușit de interne ca să fuga în triburile adverse șamd. Înainte de a mai manca tu mult timp cacat pe extern intra pe 73 sa vezi ca nu mai exiști acolo. Sunteți frustrați și urlați peste tot ca Mesagerul și clasic veteran o sa ajungă în tribul câștigător, uite ca nu am intrat fiindcă 70% pentru un trofeu.
Nu te mai lauda cu stat între noi cu nu știu câte sate ca îmi pare rău după de Vladcs1 ca e un om pe care îl respect.

Ți-ai luat la bot atât tu cât și toți cei care ați trădat pe 73 și acum suferiți de arogante ca "noi oricum nu am întrat sa jucam dom'ne". Lasă că nici WoC-ul nu a pierdut pe 73,au întrat sa facă pp-uri numai :)
 
Scor reacție
0
Îți mai spun o data, poate îți întra în căpșorul tău mirific acum: pe 73 ai dovedit atât tu cât și mulți alții ca aveți 0 caracter, noi măcar am dovedit ca suntem în stare sa ținem o alianță pana la final de lume și sa nu dam ștergere(cam cum o faci tu, o bagi pe aia ca nu ai timp de joc).
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
lasa bre 73 ca tot de lumea aia anonima vorbesti :))) arata aici ceva conctret si cu asta basta ;) si de ce vorbesti cu br cand el nu iti scrisese nimic recent ?:))) incep sa cred povestile ca esti recrutat de la balaceanca :(
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Omul a devenit paranoic de la atat stat pe cont, are respectul meu pentru statul pe cont si ca si-a dat interesul dar atat... A facut alte prostii care a acoperit tot ce a facut bun si l-au dat afara baietii din conducere :))) vezi sa nu ajungi iar la spital si aici pe 77 ca dupa spun astia ca ai corona :)))
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Îți mai spun o data, poate îți întra în căpșorul tău mirific acum: pe 73 ai dovedit atât tu cât și mulți alții ca aveți 0 caracter, noi măcar am dovedit ca suntem în stare sa ținem o alianță pana la final de lume și sa nu dam ștergere(cam cum o faci tu, o bagi pe aia ca nu ai timp de joc).

Taci dreaq cu caracterele tale cu tot de paralelipiped convex ce esti
Nu va mai opreste lumea din etalat aberatii
Echipa ta e o sluga si asta a fost mereu
Nu o sa schimbi niciodata asta
Iar noi...legat de real life...spre deosebire de multi care fac flashuri instante pe aici, ducem o viata echilibrata si plina cu de toate
Mai terminati naiba cu ipotezele astea ca zici ca sunteti pe repeat nonstop
Tu clasic, cu tribul tau de slugarnici cu tot, sunteti niste slugi pe vecie
Asta este amprenta ce e pusa pe fruntea voastra : SLUGA !
Restul e cancan...puteti dezvolta in orice directii aberatiile de orice fel
Chiar imi place cateodata ce postati si multi din echipa noastra radem de ne prapadim pe tema
 
Scor reacție
0
Ce aluzii băi foame? Că furi? O știe tot .ro-ul

Iar ai prins glas pe extern? Întoarce te in scorbura de unde ai venit, scheletule.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Tu oricum esti prea ratat ca sa explici ceva cuiva sau sa spui ceva concret despre cineva.
Nu "iar". Ca nu am incetat niciodata sa postez pe nicaieri.
Scorbura poate e la tine. Standardele tale...cine stie?
 
Scor reacție
0
Nu? Cum nu incetezi? Când îți iei mu*e prin razboaie si deodată nu mai ești tu pe cont, pe extern, pe nicăieri, mai apari sa furi pe cineva si iar dispari?

Milogule, marș pe 77
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus