RS vs HY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Scor reacție
0
Si ca tot ziceai de 66 , arata-le la baieti ce ati batut voi DK-ul pana sa dati backstab? Ah , nu stii unde sa cauti?


Parte 1:
Triburi: DK, DK., DK..
Parte 2:
Triburi: -aAa-, -aAa-., -aAa-1, -aAa-2

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,423
Tabăra 2: 7,444
Diferență: 1,021

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 592
Tabăra 2: 146
Diferență: 446

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 25,783,985
Tabăra 2: 34,534,858
Diferență: 8,750,873

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,795,388
Tabăra 2: 1,028,651
Diferență: 3,766,737

chart


Aici ai , ce ati facut voi. Ati stat capre , ati supt-o , doar ca papaya a supt-o mai bine si au dat backstab
 

MsVasyka

member
Scor reacție
0
Bai lesinatule.
Daca tu nu ai viata sociala, daca nu ai responsabilitati sau alte probleme care sa te tina departe de joc, asta nu inseamna ca am evitat ceva vreodata eu.
Pai cand vreodata renunt eu la joc din cauza vreunui dusman ? :))
Bai....cu mine pe joc pe ro66 ati dat toti DK in spasmofilie acuta.
Terminati-va cu astea ca va mai si crede lumea.
Unde joc eu se simte...si se simte pe pielea oricui.
Nu mai este timpul de alta data...nu mai sunt interesele de alta data.
Dar repet...limitele tale sunt astea ce le etalezi aici si nu o sa le depasesti niciodata.
Cam mult timp ai stat pe banca disperatulei.
 

Atașamente

  • Screenshot_20191206-214630.jpg
    Screenshot_20191206-214630.jpg
    361,7 KB · Vizualizări: 165
Scor reacție
0
Ce sa-i ceri Vasyka, ca de banii aia facea si o m**e . A facut el si pentru mai putin , oricum sarbatoare in familia Stepan pentru aia 250 de euro
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Probabil multora nu le permite timpul, dar sunt destul de sigur ca daca multi dintre noi aveam si timp sa intram pe L77...cativa din green, mnk, DK, shock "reloaded" si probabil mai sunt, era o lume faina iar 77 nu mai parea asa de sigura pentru WOC.

Este de apreciat cum Rica, papaya, patrykana si alti jucatori care chiar sunt cheie isi vad de treaba sau mai comenteaza dar nu se dau Spartani pe aici, stim cu totii cine a fugit primul atunci cand harta se complica din "lipsa de timp".

El a ajuns sa spuna ca el e cel mai cel dintr-un trib, si ca daca "el nu merge nici tribul nu merge", nu asta a fost motivul pentru care Roma de exemplu a castigat L75, nici pe departe, sunt destul de sigur ca Roma castiga si fara el in echipa, asa cum a castigat si fara alti membri mai importanti ca el.
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Pai pe saracul asta il stie tot poporul ... cred ca si aia care intra cu "vizitator37272" il stiu de milog ... a cerut pp.uri si la barbare ... dispari jane d.aici ca esti gard viu ...ca sa nu zic boschet.
 
Scor reacție
0
Ba Elite , cand 1 iti zice ca esti prost e una , cand iti zic 2 mai e cum mai e , dar cand tot serverul iti baga pamant in gura, nu toti sunt retardati , iti zic eu. Singurul infect , esti tu.


Cum o dadeai pe 66? Ca eu n-am timp de joc ca eu beau sampanie in Silver , dupa nici macar 2-3 saptamani ai iesit pe extern ca "nu bei sampanie niciodata" . Ba tu minti asa mult , ca nici nu-ti mai dai seama ce zici zeroule.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Ba Elite , cand 1 iti zice ca esti prost e una , cand iti zic 2 mai e cum mai e , dar cand tot serverul iti baga pamant in gura, nu toti sunt retardati , iti zic eu. Singurul infect , esti tu.


Cum o dadeai pe 66? Ca eu n-am timp de joc ca eu beau sampanie in Silver , dupa nici macar 2-3 saptamani ai iesit pe extern ca "nu bei sampanie niciodata" . Ba tu minti asa mult , ca nici nu-ti mai dai seama ce zici zeroule.

Pai voi sunteti tot serverul ?
Cine plm sunteti voi ca sa spuneti lucruri credibile despre mine ?
Niste lesinati...
 
Scor reacție
0
bai milogule, ti-a pus vasyka mai sus un atachament...nu stiu cum mai ai tupeul sa mai apari pe aici jegule, caracter infect..
 
Scor reacție
0
Ba coaie , tu chiar asa prost esti incat sa zici de lucruri credibile despre tine , cand stai cu printul mai sus de la Sephiroth?


Ba tu cred ca ai o problema mare la cap , esti nebun ? Cum dracu ma sa fi asa prost incat sa comentezi in continuare , cand tot serverul te stie de om prost , infect, jegos , hot si mincinos?

Ba tu esti in stare sa unesti greenul cu gentleul doar ca sa-ti bage p**a-n gura , esti nebun?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus