Runde Speciale

  • Autor subiect DeletedUser3986
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16105

si la
1 - Distruge Inamicul

In ce consta aceasta runda:
- Jucătorul cu satul cel mai dezvoltat castiga runda.
- Nu se pot cuceri alte sate
- Fiecare jucător pentru el.

daca doi jucatori sunt cu aceleasi puncte exemplu 12.154 cine castiga ??
 

DeletedUser

o sa fie cea mai tare premiera.super tare.sunt foarte foarte curios.
 

DeletedUser6300

Da dar o strategie ar fi sa iti faci multe catapulte si berbeci si sa il distrugii cladiri si zid deci nu cred ca o sa fie mai mult de 3 cum pct maxim.
 

DeletedUser

parerea mea e ca ar trebui timpul de desfasurare mai scurt 12 ore e cam mult.... 6 ore zic ca ar fi perfect
voi vedea cum e
 

X Gamer

member
Scor reacție
0
In sfarsit s-au bagat si aici runde de catapulte, ca m-am cam saturat sa tot joc pe tribalwars, mereu sa discut numa in engleza :D

Da dar o strategie ar fi sa iti faci multe catapulte si berbeci si sa il distrugii cladiri si zid deci nu cred ca o sa fie mai mult de 3 cum pct maxim.

poate nu o sa fie cu puncte maxime jucatori, dar peste 10.000 o sa fie multi deoarece nu multi stiu cum sa joace astfel de runde, uitate pe tribalwars.net, sa vezi acolo ce ii, daca sunt vreo 2 care au satu peste 10.000, si daca ai bulan mare sa termini runda cu satu la maxim, urmatoarea runda esti mancat toti dau in tine
 
Ultima editare:

DeletedUser

parerea mea e ca ar trebui timpul de desfasurare mai scurt 12 ore e cam mult.... 6 ore zic ca ar fi perfect
voi vedea cum e

Nu iti place deloc sa te documentezi :( ...

Start: vineri, 27.02.2009 21:00
Sfârşit: sâmbătă, 28.02.2009 01:00

Spor la calculat !
 

DeletedUser16105

va mai faceti trib ??? o sa fie tare speedu dar o sa fie prea lung 28 de ore doamne
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mda sal si tie still intradevar propunerea la aceasta runda speed este buna dar daca ajungem mai multi jukatori la 12.153 de pukte suntem toti castigatori sau doar unul sau cel de rang 1 :D?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 14 (8 members and 6 guests)
DiaZz, Demig, F1nU.Ro, guthate king, miss piggy, PoLariK, stil


HeHe ...
Este asteptat speedul :D
 

DeletedUser

Pai trebuie si servere bune.
Nu doar sa puna adminu` viteza.
Trebuie si suportata de server!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus