Runde Speciale

  • Autor subiect DeletedUser3986
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

felicitari celor din Royal care au castigat aceasta runda si din partea mea N00B-i care au fost runda asta in REVANSA sa mai invete... desi erau 3 contra unu si au inceput atacurile cand mai erau 10 minute pana la final ei au dat dovada de foarte multa inteligenta folosind catapultele pe zidul meu.
 

DeletedUser

Ai grija ce spui....crezi ca daca esti pe primu loc nu da nimeni la sfarsit pe tn...eu am terminat cu 5 atacuri:D
 

DeletedUser3633

Ai grija ce spui....crezi ca daca esti pe primu loc nu da nimeni la sfarsit pe tn...eu am terminat cu 5 atacuri:D
Felicitari ptr primul loc;trebuia eu sa bag catapultele pe tn:D...Foarte plictisitor speed asta ...multi noobi si foarte multi care au stat la cutiuta....pe viitor ar fi tare o runda fara trupe de aparare ;)
 

DeletedUser

felicitari celor din Royal care au castigat aceasta runda si din partea mea N00B-i care au fost runda asta in REVANSA sa mai invete... desi erau 3 contra unu si au inceput atacurile cand mai erau 10 minute pana la final ei au dat dovada de foarte multa inteligenta folosind catapultele pe zidul meu.

Bai frate , am dat pe zid ca apoi sa`ti ducem toate cladirile jos...
Cu zidul se incepe.
Dar...
 

DeletedUser

Bai frate , am dat pe zid ca apoi sa`ti ducem toate cladirile jos...
Cu zidul se incepe.
Dar...

tu ai dat zidul jos dupa care vasy si claudio sau cum ii chemau au dat tot pe zid ... se vede ce echipa "buna" sunteti :)
 

DeletedUser20869

cxdvd

uitativa si voi ce harta mare e pe speedu actual
nu ca pe celelalte....abia a acolo 300 sate
 

DeletedUser20869

fDFD

Si rundele de viteza 200 care erau inainte aveau durata destul de mare..
Oricum se simte diferenta...
 

DeletedUser21019

eu propun un speed cu viteza 500 ! au fost cateva pe www.die-staemme.de si pe www.tribalwars.net ! o runda scurta cu sate de barbari bonus , limita de membri in trib de 5 player , moral activ , cu arcasi si paladin , curtea nobila cu taleri ! ar merita un speed care sa arate cum am scris mai sus !
 

DeletedUser

nam nevoie de dslan eu jok pe speeduri de pe tribalwars si die-staemme unde ajung tot timpul in top 10 :)) ! nar fi nmk rau daca ar aparea un speed de 500 !

Ajungi si imediat pici....idee e sa termini in primii 3....

Si vezi ca ai postat de 2 ori aceeasi lucru...
 

DeletedUser13799

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser12464

eu *** sa fie maine un speed de la ora 12 pana seara la 21:30
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus