Rusinica Newage

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20840

krombach , parerea mea e ca ,,daca taceai , filozof ramaneai".
Nu am nicio legatura cu vreunul din triburile mentionate mai sus dar , din cate vad ai dat niste afirmatii gen : nu mi-au luat niciun sat ; si ei iti vin cu statistici in care iti arata ca au luat zeci de sate de la tine/sparta

Parerea mea este ca topicul asta nu prea isi are rostul , dar fie .
 

DeletedUser

este adresat doar celor care sunt de prin zona si in timp au cunoscut persoanele implicate...pentru ceilalti probabil ca o sa apar intr-o lumina negativa dar scopul meu a fost sa atrag atentia catorva aflati pe aproape despre lucruri care se intampla in jurul lor si atat..scuze pentru cei care nu o sa inteleaga rostul acestor discutii
 

DeletedUser

krombach dar de ce ti se spune "ciudos"?
vedem si noi ce barfeste newage referitor la ufo?
 

DeletedUser

eu nu am pe cine sa fiu ciudos...am o situatie f buna pe toate planurile in realitate si de acest joc voiam sa ma las de mult timp,dar am vrut sa o fac incercand sa vad cat pot face fata unui razboi inegal...credeti ca daca as fi vrut nu eram si eu ca altii acum la caldurica?...mi-era f usor...multi ati luat prea in serios acest joc si eu am vrut sa trag un semnal de alarma,in rest daca vreau pot sa-mi cumpar conturi mari cam in orice trib de pe aceasta lume si sa ma distrez dar nu asta-i scopul meu.
 

DeletedUser

cokegu', vezi ca ai gresit lumea... aici discutam de L5. ce-mi arati tu mie e pe L9.

oare de ce majoritatea sefilor de trib se cred mai smecheri decat restul jucatorilor??? ei tot timpul simt nevoia sa dea sfaturi, dar uita sa priveasca in ograda proprie.

oare de ce simte R~W nevoia sa faca spam prin topicul asta? daca-i stimeaza asa mult pe cei 2 despre care se discuta sa-i ia in R~W. macar asa o dau cu razboiul pe fata... scuze, am uitat, dar se pare ca v-au refuzat invitatiile... sic sic!

poi vorbesc de lumea aia pt ca tu pe lumea asta nu esti ;) asa ca te invit sa plimbi linistit cercul ;) si inca ceva inlegatura cu acele invitati vezi ca esti PROST informat nimeni nu ia invitat in R~W din mai multe motive ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

deci am inteles. iti rozi unghiile acum. stiu ca toata lumea se lasa atunci cand da de greu. doar ca nu toti se lauda cum o faci tu :))

hai arata ce zice newage de ufo ca eu de aia mai stau aici. altfel tu nu meriti atentie.
 

DeletedUser

eu astept sa postezi ce spuneau cei din newage de ufo. putin imi pasa ca te retragi tu sau nu. nici nu te cunosc, nici nu am auzit de tine. esti doar praf in vant :p
 

DeletedUser20840

Hai baietii gata cu rafuielile astea publice !
stati on-topic (daca threadul asta are vreun topic) sau nu spuneti nimic
 

DeletedUser22779

nu mai are timp sa o gaseasca. e prea ocupat cu miile de atacuri pe care le are.
 

DeletedUser22779

ok mare sef. faca-se voia ta!

PS: imi permit sa-ti dau un sfat - nu te mai baga ca musca-n ... lapte in lucruri care nu te privesc. aici se vorbea despre newage si marele trib sparta. devierea discutiei catre tine si r~w nu are niciun rost.
 

DeletedUser

gspot inca o iesire de asta si primesti 5 puncte.
restul incercati, cat de cat, sa fiti on-topic
 

DeletedUser

bine spus cat de cat. nu mi am dat seama care e tema acestui topic. sau parca intrevad ceva: ori krombach e necajit ca au inceput cei din newage sa il atace; ori krombach e ciudos. cred ca una din astea doua. e cam complicat :D
lumineaza-ne kromby
 

DeletedUser

nu sa pus niciodata problema sa intram in RW,nici de catre ei nici de catre mine cel putin...
 

DeletedUser

danutzv în data de 31.10. la ora 22:15 Citat
avem PNA cu acest trib pana se linistesc treburile pe aici apoi putem sa rediscutam relatiile diplomatice cu ei .
deocamdata o sa fim lasati in pace de acest trib
nicalai în data de 19.01. la ora 09:03 Citat
daca ei sunt trecuti la aliati, de ce nu e trecuta si academia lor?
Gideon79 în data de 19.01. la ora 11:04 Citat
pentru ca in academia lor a intrat jumatate de us....aia pe care ii atacam noi gasesc un patut cald in ufo-a
 

DeletedUser

:)) cu asta te laudai tu?????
pai asta e si acum postata pe forum la noi chiar daca e veche de cateva luni bune :))))
app, 31.10 si 19.01 sunt date calendaristice. astazi este 29.03. iti spune ceva?
sa ti amintesc eu 31.10. ziua in care v am spus adio dupa ce ma convinsesem in prealabil ca va lipseste integritatea morala.
19.01 ziua in care am incheiat PNA cu academia UFO.
29.03 ziua de azi. cam mare intervalul de timp intre aceste date, nu crezi?
si care e problema in ce au scris colegii mei acolo???
mai ciudosule...uite, maine sau poimaine o sa va iau si spionelul la innobilat, si asa l am adus in trib doar ca sa il innobilez intern :))


si fugi si iti apara satele alea sau macar incearca sa le recuperezi. nu de alta dar se pare ca nici unu la unu nu faci fata. si mai vrei sa pierdem timpul sa organizam atacuri pe tine.
macar ai o scuza. nu ai pierdut sate izolate ci chiar in mijlocul alor tale si nici macar pe astea nu esti in stare sa le recuperezi toate. sau asta nu se pune :))

Side 1:
Tribes:
Players: krombach

Side 2:
Tribes:
Players: Mr.Dog

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 8
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35,211
Tabăra 2: 92,864
Diferență: 57,653

image.php




cand ai timp mai deschide o tema pe forum. iti mai faci putina publicitate, mai castigi doi, trei clienti la frizerica. si asa suntem in criza. bv! te pricepi, buna politica de marketing :))
 

DeletedUser11275

Fac abstractie de tot ce s-a vorbit aici
Pentru inceput, ca sa afle toata lumea unele chestii as dori sa fiti atenti putin, cum sunteti atenti majoritatea cand vi se ordona sa atacati aiurea

Prima chestie o spun despre infiintarea newage-ului
trib nascut din fuziunea unui trib cu numele de kzr, al jucatorului cristina rea si al sotului acesteia gideon79
Pe acel timp newage era un trib de cartier, format in general de jucatori noi
Vin baietii astia la noi.s-o pune de alianta..se face alianta si toate merg bine
Dupa un timp conducerea |US| vrea s afaca fuziune cu newage..esueaza dar |US| se alege cu cel mai de seama conducator, dandu-se prieten cu mine si altii ajunge in conducere si sta bine merci acolo(gideon79) baiat mare care cu mult umor stie tot ce misca in us si face in asa fel incat newage sa nu fie niciodata luat prin surprindere
dOMNUL CANIBALUL, om de seama si el..respectuos intotdeauna(fara ironii) ma contacta pentru fiecare problema si orice eram dispusi sa rezolvam

Timpurile au trecut, se reuseste fuziunea dintre us si newage..devenim |AT| si sunt super surprins ca toata lumea nu face nimic..eram 20 de insi in conducere topic-urile ascunse erau full de discutii nimeni nu intra sa vorbeasca si toti dadeau vina pe unii si pe altii
era clar ce vroiau baietii..sa destabilizeze tot tribu si sa se refaca
au reusit. s-au desprins de at..devenind iar newage...(ps:domnu canibalul in 2 luni cat a fost in at..a dat 2 circulare prin care critica tot ce e in trib..mai pe scu4rt il durea in nobili ca tribu se duce si nimeni nu misca un pai..dar avea timp sa puna tara la cale in excursii cu diferite personaje pe la munte unde se faceau adevaratele afaceri:)) =))

newage se rupe de AT..si dupa putin timp..din senin rupe alianta cu us..degeaba pe niste motive aiurea..pe niste atacuri care au fost date intre 3-4 tovarasi cateva topoare trimise aiurea ca sa se creada ca noi atacam newage..motiv aveau, hai sa dam drumul la atacuri..zis si facut...newage baga mare la atacuri inobileaza oamenii care cu o saptamana erau colegi de trib..totul sare in aer us se duce...spuma binenteles intrand de frica in newage:))
mai departe...nu au bunul simt sa isi asume un razboi..ataca ca si cum ar ataca sate de barbari...nu zic, frate dusmani si gata...
asta este...dupa parerea mea care nu este si parerea statelor unite ale americii...newage este un trib de tradatori, de oameni cu 2, 3 fete...sau mai multe, de oameni care nu au avut niciodata un razboi major..m-au inobilat pe mine care aveam juma de cont 99% printre ei si se lauda ca sunt mare bastani
mare branza..orice incult de pe triburi sau orice filozof..in cazul newage-ului ar lua amarate de sate cu vecini 99% dusmani

fata de voi stiti ce are sparta? curaj..nici macar in ceasul al 12 sau 24, daca cumva voi aveti mai multe ore la ceas nu ati recunoscut un razboi
timp de 4 luni v-ati injosit cu atacuri PENIBILE..am rapoarte cu maretii jucatori gen mojcraciun sau tot tribu de la locul 20 in jos au demostrat cat de varza sunt, plus ca azi cand ati dat pe mine si ati luat satele alea nu am fost online nici macar un minut...v-ati batut cu un cont si ati luat o mana de sate care curand or sa dispara

de 4 luni krombach si king sinatuo se bat cu voi..4 luni baieti..si suntem in picioare..indiferent ca ati luat sate garla de la noi..NU CONTEAZA...am demonstrat ca este nevoie de toata priceperea "newage-ului" ca sa luati 20-30 de sate de la 2 jucatori...si or sa mai treaca 4 luni pana sa ne scoateti din joc...

altceva..invatati sa va tineti gura cand trebuie, pentru ca nu e nimic prea important de spus cand te chinui sa rupi 2 jucatori cu tot tribu tau
puteti sa bagati si 30 de mii de atacuri..degeaba
si sa zic faza cea mai dura..

nu ati fi luat nici in urmatoarele 4 luni niciun sat din granita daca jucatorul care face parte din triunghiul acela mortal al dragostei..nu ar fi avut sansa sa imi spioneze contul prin sitter...
a avut timp 8 ore rugayah sa imi scrie toata tactica mea pe foaie si sa v-o verse voua pe tava
de-aia ati dat la sigur in sate goale cu un atac full si4 nobili dupa ei
va dati mari razboinici dar de fapt nici nu stiti ce inseamna cuvantul razboi

sunt curios domnule canibalul cate "luni" ai rezista de unu singur daca toti vecinii tai ti-ar deveni dusmani peste noapte??:))
este valabil pentru orice viteaz din newage care se crede mare boss sau mare smecher pe triburile.ro

baietzi..asta it's just a game...king sinatuo nu va disparea niciodata de pe lumea 5 si o sa va demonstrez asta..si mi-e sa nu se intoarca roata peste noapte sa va teziti inobilati inte voi...ca doar asa e moda

si daca vorbiti de inobilari interne..shhhhtttt....prietena voastra rugayah a inobilat jumate din tribul new~u...gideon este fuzionat cu cristina rea..asa ca nu mai vorbiti de interne..si nici de rugayah...care schimba triburile cum schimba mutu sosetele dupa fiecare meci...si va spune ca mama ce prietena e cu voi
v-am pupat...restul nu ma mai intereseaza...sunteti hazlii..
ps: cand mai atacati de la 110 ore poate atacati cu jucatori valabili nu cu toate muraturile...
2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16001

daca-mi doream sa dispari de pe harta de mult mi-as fi trimis armata spre tine...dar am preferat sa las jucatorii slabi la urma:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus