Rusinica Newage

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11275

ai dreptate cristina..daca doreai, dar nu ai dorit asta..v-ati dat prietenii mei ca sa stiti mai multe despre mine..asta a fost toata faza..personal tie nu iti reprosez nimic...singurul lucru pe care as vrea sa il cantaresti este faptul ca esti o persoana matura care nu trebuie controlata de nimeni
 

DeletedUser

Domnule King....tocmai din descrierea ta se observa ca nici nu iti cunosti singur istoria ( ai uitat de partea in care tu fugi in MT cand admirabilul tau trib se duce la vale)

Nu va mai dati in stamba atata ca voi ati deschis topicul....Arata si mie unde ne-am laudat noi cu satele luate.Nu tot pe voi va roade?

Daaaaa ,voi sunteti cei mai curajosi...Cate triburi a trebuit sa schimbi ca sa ajungi la concluzia asta? Cand ti-am luat primul sat,nu cumva tu m-ai atacat toata noapte cu atacuri jalnice? Nu cumva Newage`ul te-a invatat sa joci? Cand te-am atacat eu prima oara aveai mai putini inamici invinsi decat toate punctele.

Cand ti-ai facut marele trib Sparta,nu ai venit sa ne rogi pentru un PNA " doar ca sa te poti reface si sa joci in liniste" ??...Nu tot tu ai venit intr-o zi si ne-ai rugat sa iti primim contul la noi pentru ca nu mai joci? De ce ,deodata(dupa ce nu te-am primit) , vrei sa pleci in UFO si ne acuzi pe noi ca avem multe fet(z)e?

Ai atacuri?Felicitari! ...Joaca inainte ca asta este jocul..Nu trebuie sa te oftici ca pierzi sate luate moca.
 

DeletedUser11275

nu v-ati laudat nicaieri...pentru cunostintele voastre asa ca sa facem putin haz de necaz..unii dintre prietenii vostrii sunt fosti jucatori din tribul mt. care au dat stergere cont si cu care vorbiti fel de fel de chestii...daca ti-as arata mesaje ce farmec ar mai fii? doar na..cica newage e trib unit, dar de fapt sunteti 4-5 jucatori care tineti in sitter nspemii de conturi..chiar cristina rea cu manutzele scria ca nu mai rezista sa aiba si e nicutzu si pe ala si pe ala in sitter
daca s-a ajuns la a aduce jucatori de pe cine stie ce lumi ca sa va stea voua sitter inseamna ca e grav..de ex nicutzu..jucatorul care de 5 luni nu mai stie nimic de contul lui..plimbat in sitter de colo colo...oare ce viitor are jucatorul ala? cred ca se va numi mircea mircea chiupa chiups sau alt jucator din newage atacati cu el ca sa luati sate dupa care sa le ia granzii vostrii mokka..asa ca nu mai ** de mokka ca nu e buna...incearca elita sau jacobs ca e mai faina:))
si sunt multi care vorbesc cu prieteni..adik prietenu de "incredere" care a vandut contul acum 2 luni si care s-a lasat...** cu huha de exemplu sau cu norbi...fel de fel de tactici...maama ce m-a spart ala sau uite ma ca a rezistat..ce smecheri suntem zicea cineva cand am pierdut un sat vecin numai cu newage asa ca boss-ilor..aveti grija ca jucatorii vostrii isi vand conturile..ar fi ceva sa va treziti inobilati din interior..citeste mai sus domnule mircea...e foarte posibil ca vecinul tau de trib sa nu fie decat calaul tau
2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22779

maria ta, mai bine iti vezi de satele tale decat sa porti grija satelor altora. se pare ca nu prea esti in stare sa ti le tii in proprietate asa ca sfaturile tale nu valoreaza prea mult.
 

DeletedUser11275

domnule necunoscut,multumesc pentru grija ce o porti fata de regele tau:))
 

DeletedUser

Nu stiu de ce ai tu impresia ca ne cunosti pe noi.Nu ai nici cea mai mica idee cine e pe cont sau ca s-a lasat/a vandut contul. Mai bine te lasam noi sa stai linistit in lumea ta acolo ca nu vrei sa vezi realitatea.

Cand triburile noastre erau neutre atacurile erau jalnice...ne-ati declarat razboi pentru ca sunteti curajosi si acum o dati intoarsa si cautati portita.

Nu mereu gasesti portita si acum trebuie sa luptati...ca doar sunteti spartani curajosi.Razboiul in asta consta.Vrei razboi dar nu-ti place? Tie ti s-a parut ca noi suntem neutri doar de forma si ai vazut toate spionajele drept o declaratie de razboi..pai fii atent acum si o sa intelegi ca razboiul in asta consta(atacurile de la distanta fac parte din razboi).Doar nu te-ai asteptat sa fie tot spionaje si in timp de razboi.Cand tribul nu e marcat la inamici,fiecare ataca cum pofteste dar cand oamenii il vad cu rosu pe harta stiu sa atace...Ori tu ai impresia ca daca ataca 10 jucatori acestia sunt pusi de cineva de mai sus?Nu mai traim in comunism.Te-ai gandit ca cei din Newage au inteles in ce consta jocul si au descoperit placerea?
Stii cat de placut e pentru noi sa va vedem aici pe forum?Noi stam linistiti si ne vedem de atacuri pentru ca voi nu obtineti nimic aici...Din partea mea puteti obtine toata simpatia lumii 5.....desi mai corect ar fi 'mila'.

Nu vreau sa te jignesc,in caz ca te simti ofensat de ce am spus.
 

DeletedUser

multumim celor din sparta pentru publicitatea gratuita de care beneficiem din partea lor,
 

DeletedUser

uuu ... ce agitatie aici :D:D:D imi place ...
e cineva capabil din newage sa raspunda daca au declarat razboi Spartei ?? (si R~W-ului asta daca am inteles eu bine sau e doar sparta)
si pt rugzyla: chiar ai intrat pe contul omului ???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sa postat mai sus : cei care au declansat razboiul intre sparta si newage au fost cei din sparta
 

DeletedUser

si aveti razboi si cu RW ??? ca am vazut ca au fost invitati acolo si au refuzat invitatiile ...
 

DeletedUser11275

sparta a declarat razboiul dupa ce fiecare membru al spartei primise peste 400 de atacuri...nu stiu care jucator de pe l5 nu ar v-ar fi pus la dusmani

puteti zice ce vreti baieti din newage..aici la platane sunt 4 jucatori in fata "maretului" vostru trib..mareata voastra campanie de achizitionare de sate vad ca merge bine..bagati mare fratii mei
zice domnul pe care il salut cu cel mai frumos respect (mircea ) ca noi vrem pace..poi frate de 4 luni ne batem...4 luni baietzi nu 4 zile...hai sa facem schimb de locuri sa vedem care dintre newage sta singur 4 luni...si da am fost sprijinit..care e faza..zice domnul (pe care il salut cu acelasi respect-tot mircea) ca razboiul inseamna sa lupti...fratele meu de cruce...pana ieri newage nu luase decat sate izolate...si faz acare e nashpa stiti care este? ca se trezesc ***** balarii sa dea lectii de triburi din mari albastre...si ce-am zis noi..daca tot aud de prin vecini ca nu stiu care zice ca krombach e slab sau king, sau ca pierdem sate automat vrem sa facem publica chestia asta(de-aia am creeat si topik-ul asta ca sa aveti fratii mei un loc de barfa)

pentru dark age..cu rw nu e razboi..
 

DeletedUser

krombach
Junior Member

Adaugă data: 28.03.2008 #1 Ieri, 22:49:20 Sus
Pe aceasta lume in partea de sud-vest este situat un trib numit Newage care spera ca va ajunge candva in varf...nu o sa reuseaca din mai multe motive:
-a fost,este si va fi pentru totdeauna un trib de sclavi sau ca sa fiu mai bland in exprimare,de vasali.
Un trib condus mult timp din umbra de un strateg cu faima pe aceasta lume,rugayah,care a plecat la marele trib conducator urmand sa dirijeze micutii robotei din newage din inaltul fotoliului de lider.
Am schimbat mai multe triburi pe aceasta lume doar din dorinta de a schimba monotonia pe actiune si cine m-a cunoscut stie ca nu am dat niciodata inapoi.
Am infiintat acest micut trib numit sparta doar pentru a fi alaturi de prieteni si a dovedi tuturor ca daca vrei poti sa faci fata oricui.
Vestitii razboinici Newage incearaca de mai multe luni de zile sa poata sa-mi ia un singur sat dar din pacate pentru ei s-a intamplat exact invers.
Acum ambitia lor a atins apogeul si ataca cu peste 1000 de atacuri jucatorii din tribul nostru dar mai ales pe King Sinatuo.
Din aceasta cauza interveni,cu rugamintea ca toate atacurile sa fie date pe satele mele pentru a va da ocazia sa vedeti ca un singur jucator poate face fata singur unui intreg trib dezorganizat si cu aere de mare invingator.
Inchei aici aceasta interventie atragand atentia prietenilor mei din UFO (probabil viitorii castigatori de pe aceasta lume) ca sunt inconjurati atat de un trib dusman cu care se lupta cat mai ales de triburi dusmane cu care sunt aliati.....





Sigur de barfa e facut topicul asta. Pana la urma nu vad problema daca tribul e condus de 2 oameni sau de 100..Nu ti se pare lupta corecta tie?
Te rog sa nu mai spui atata ca am luat sate izolate sau nu mai stiu cum...ca toate satele sunt salvate si se pot verifica....Si la urma urmei,satele izolate nu se apara? E vina cuiva ca ati avut 100 sate izolate?(desi nu au fost izolate);)
 

DeletedUser11275

daca newage te-a desemnat pe tine ca avocat e foarte bine, dar as fi preferat sa vorbeasca unul dintre oamenii vostrii care au participat mai activ la atacuri

cu tine nu prea am ce vorbi..ai luat si tu 2 3 sate in granita flancat de peste 1000 de atacuri in schimb SPARTA cu krombach si mine v-au cam luat destupe sate din granita

ooops pentru un om pe care il salut cu respect (mircea) ya te uita..ce mirare...deja am recuperat 3..mai sa fie...
 

DeletedUser

Ce sa-ti spuna cineva care a participat mai activ la atacuri? Ca ai trupe in sate si le pierzi mai ceva ca un 'necunoscator'? Sa te umileasca?:p

Singurul sat pe care ti l-am luat eu si a fost 'flancat a fost cel de azi'...in rest au fost atacuri (vorba ta) ca pe sate de barbari...de-a lungul intergii zile au ajuns atacurile si seara am luat satul.


Nu conteaza daca recuperezi satele.....ai recuperat 3 sate izolate,nu?


Asa-i "in schimb SPARTA cu krombach si mine v-au cam luat destupe sate din granita"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11275

intra si tata krombach pe felie cu ceva atacuri..pacat de tactica superba a celor ce chiar au stiut sa dea..(cu respect pentru se stie cine):) daca te tine domnu mircea o dau parte in parte cu dumneavoastra la orice ora...si cu satele juma ...vorbiti atat de multe dar daca ar fi sa o luam cu binisorul rand pe rand am matura cu voi..

si tot pentru omul caruia Ii port un deosebit respect...e marfa frate sa vezi 1000 de atacuri..poate nu o sa ai ocazia sa le vezi..pardon sa le duci pana la capat..asa ca fiind un om cu o deosebita admiratie pentru tine(sincer) da-mi idul tau de mess sa iti dau un print screen...si daca mai sunt amatori sa imi ziceti...ca altfel este foarte probabil sa sfarsiti cu cate 4 atacuri pe sat...inobilati cum stapana lumii 5 Rugayah a inobilat juma din tribu ei dupa care a plecat la cei mai smecheri
asta da strategie de triburi...marfa asa
 

DeletedUser11275

sate izolate? frate..inseamna ca ori joci pe alta lume ori ai gresit personajele..eu zic sa mai lasi si pe altii sa vorbeasca..eu sunt aici sa va ascult "parerile" la o tigare..sa ma distrez si mai bine..
 

DeletedUser

Numai mie imi mai e mila sa va raspund....de fapt sa iti raspund tie..ca doar tu ai mai ramas...

Vorba ta( de mai demult...cand ai pierdut satul ala dar ai castigat experienta:)) )
Mai vorbim cand te mai caut eu.
 

DeletedUser11275

te astept cu o cafea cu sare ca sa fii treaz mai mult timp
ziceam sa mut satele din loc sa le strang undeva departe de tine

dar sa nu oluam prea personal...indiferent ca pierd sau castig a inceput sa-mi placa sa ma amuz...si la faza cu mila..nu fi rau, de ce? pentru ca atat timp cat e 1 noaptea din newage doar 3 -4 oameni sunt onn:)) ca acusica daca m-ati incercat toti cu atacuri care mai de care mai pilaf sau ostropel va stiu si programul de la munk:)))))))))))))
 

DeletedUser22779

ia zi frate care-s aia cu tactica superba sa stim sa ne ferim de ei.
 

DeletedUser

king sa nu crezi ca sant purtatorul de cuvant al rugayh ,am supararea mea pt ea,dar o inteleg partial ,ce ma surprnde este ca din cate stiu cand era in tribul ei va acordat un PNA si la cam impus multi nu erau de acord
o acuzi ca sia inobilat tribul,gresesti,ce era sa faca avea o multime de sittere muli se lasau de joc si toti vroiau sai dea satele ei,a fost cu adevarat iubita de tribul ei la condus singura de plecat a plecat la cei mai smecheri cum le spui tu din motivul ca nu mai putea face fata de una singura si pentru binele familiei ei,daca ai sa conduci vreodata de unul singur un trib ca al ei si sa faci fata fara sati neglijezi familia esti tare
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus