Scitii vs Mirobolanta Coalitie

  • Autor subiect DeletedUser2786
  • Data de început

DeletedUser12877

ai dreptate klambert,auzind ca vrei sa stergi niste conturi scite,mi-am dat eu stergere de cont aseara pt vreo juma de ora. deci da,klambert are dreptate,au fost stergeri de cont in scitii :d

si eu care credeam ca am fost singurul care si-a dat delete de frica astora....pfff...free mai intrebam prin sciti sa vedem daca a mai fost vreunul, pentru ca sunt sigur ca vom mai gasi vreo 150-160 de insi care si-au dat delete aseara de frica lor...=))))))))))
 

DeletedUser2786

sshht,iti zic ceva dar nu mai zici la nimeni.
si ina a dat aseara,dar nu recunoaste :p
 

DeletedUser

si eu care credeam ca am fost singurul care si-a dat delete de frica astora....pfff...free mai intrebam prin sciti sa vedem daca a mai fost vreunul, pentru ca sunt sigur ca vom mai gasi vreo 150-160 de insi care si-au dat delete aseara de frica lor...=))))))))))

Orice e posibil :D
 

marakesh

member
Scor reacție
0
=))))))) unde erau hackerii =)))))))))))))))

nu stiu cine isi da aere de "hecari"... noi sau silfida voastra ina?

ii recomand sa isi corecteze afirmatia: " Yna spune: daca vad un cont din scitii spart primul care se face accidental de barbari e a lui carmen si zmeu" pentru ca nu e corecta din punct de vedere gramatical.
 

DeletedUser2786

scuze,lipseste o virgula :d

adica sa-ti traduc. charlieb si zmeul sunt conturile noastre
 

DeletedUser3251

Sq, pune si ce ai spus inainte, amenintarea ca ai sa spargi conturi scite.
Asta e raspunsul meu la spargerile tale, daca tu te bagi la rahaturi nu e nimic, gasesc si eu un destept in calculatoare sa sparga 2 conturi.
Oricum ma indoiesc de capacitatile tale fenomenale de a sparge conturi, doar sa faci matanii sa iti dea cineva parola.
Oricum, astept sa vad sate de barbari, parca asa ai spus, ca ai in posesie pe parola 3 conturi din scitii nu?
[21:12:13] sqterror spune: de maine in 14 zile pe zona voastra albastra ve'ti avea ceva sate barbari =))
[21:12:23] sqterror spune: voi da personal stergere la 2 conturi =))
[21:12:31] sqterror spune: in seara asta le schimb mailul si parola

Ia baga tu un delete sa imi si confirmi asa ca esti trisor si nu mai acuza pe altii ca nu tine.

iar la mesajul asta:
[21:12:46] sqterror spune: asta pt faza cu geeeeo
[21:13:03] sqterror spune: jucam si noi murdar, si e doar inceputul

intreaba-l pe geo de ce a actionat asa, nu pe sciti, ca nu l-a impuns nimeni in fund sa faca ceva, oricum contul ala era varza, cu geo sau fara tot aia era. Probabil ai sa spui acum ca ls pierde sate ca le goleste sf duh :D

marakesh, ai inviat? iar joci pe parola pe 5 conturi?
 

DeletedUser2786

buhuhuhu ce rau e teroare asta :p


o statistica scitii vs ls pune cineva. de preferat sa puna cineva din ls ca sa fie mai umilitor
 

DeletedUser22307

Rezultate (Refresh) (Show comparison only) (Salvează configurarea)
Side 1:
Tribes:
Players: jartea

Side 2:
Tribes: Scitii
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:
Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 1,453
Diferență: 1,437

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 0
Diferență: 12

Numărul total de puncte al cuceririlor:
Tabăra 1: 177,493
Tabăra 2: 15,503,376
Diferență: 15,325,883

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 131,710
Tabăra 2: 0
Diferență: 131,710

Exportă către forumul public
 

marakesh

member
Scor reacție
0
marakesh, ai inviat? iar joci pe parola pe 5 conturi?

da am inviat. nu joc pe parola pe 5 conturi (desi pot sa joc pe 100 fara sa patesc nimic... deh bug-uri ale jocului) joc numai pe contul meu. din cand in cand mai stau sitter in limita timpului disponibil
 

DeletedUser2786

Rezultate (Refresh) (Show comparison only) (Salvează configurarea)
Side 1:
Tribes:
Players: jartea

Side 2:
Tribes: Scitii
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:
Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 1,453
Diferență: 1,437

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 0
Diferență: 12

Numărul total de puncte al cuceririlor:
Tabăra 1: 177,493
Tabăra 2: 15,503,376
Diferență: 15,325,883

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 131,710
Tabăra 2: 0
Diferență: 131,710

Exportă către forumul public


iepuras,de ce minti lumea cu,caltulatorul? satele luate de tine o parte din ele sunt cedate de sciti in urma schimbului de sate cu ls. un pact facut chiar de tine costelus...in cas ca e costelus acum aka walkye

pup

p.s ca si asta de altfel

GOL (392|951) K93 9,677 anofelu [Scitii] canibalu 23 [LS-AX] 15th April 2010 - 11:50:53
 

DeletedUser6681


ce nu inteleg eu marakesh, care tie rolul in jocul asta ?

sau vrei sa ne vedem iar pe la beri :D si sa ma ataci de pe telefon :d sunt obisnuit :D

PS: chiar e cazul sa existe si pe acest forum putin trafic
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22307

iepuras,de ce minti lumea cu,caltulatorul? satele luate de tine o parte din ele sunt cedate de sciti in urma schimbului de sate cu ls. un pact facut chiar de tine costelus...in cas ca e costelus acum aka walkye

pup

p.s ca si asta de altfel

GOL (392|951) K93 9,677 anofelu [Scitii] canibalu 23 [LS-AX] 15th April 2010 - 11:50:53

nu ma cheama costelus si nam facut cu nimeni pact iar o parte din sate chiar nau fost goale dar stau si ma intreb voi la statistica voastra ati separat satele cedate de ls-ax
 

marakesh

member
Scor reacție
0
ce nu inteleg eu marakesh, care tie rolul in jocul asta ?

sau vrei sa ne vedem iar pe la beri :D si sa ma ataci de pe telefon :d sunt obisnuit :D

PS: chiar e cazul sa existe si pe acest forum putin trafic

pai niciodata nu o sa intelegi care mi-e rolul ;)
 

DeletedUser6681

nici tu nu cred ca ti-l stii,dar iti promitem sa-ti aratam noi unde iti este locul..la margine

oltene .. lasal, ca vor fraterniza cu dusmanul actual atunci cand isi vor da seama ca defapt noi suntem singuri prieteni de pe harta :)))) care ii pot avea
 

DeletedUser

Deci Andu draga....eu zic una...tu zici alta =))) (acu vaz de unde au invatat biatii astia de aici ... .

EDITAT TEAM TRIBURILE
Nu sparg nimic , nu atata timp cat e cedat de buna voie =)) (marea familie are si chichitze ici colo).

Am cerut sa incetati 2 saptamani atacurile pe Samuray X. (daca nici tu nu cunosti motivul pt care jucatorul geeeo a golit contul....Dzeu sigur stie... - deci nu esti o zeitate ....uff)

Si eu as proceda la fel daca m'ai pune sitter...dupa, nu cred ca are rost sa ma intrebi de ce =)) .

P.S. Au parola 4 persoane de pe joc...DIE , LS si eu (vezi ca mentionat triburi si un jucator...sunt curios cum imparti pe cei 4 =)) )

O sa mai intarzaie stergerea , caci nu am terminat de facut lista cu satele sprijinite din marea granita. (dar un lucru e sigur.avem conturi si jucatori fideli la voi :))) , nu doar voi in restul triburilor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3251

Pai spune asa draga Sq, ca oamenii ti-au dat parolele si le-ai facut tu conturi fidele.
Pai si ce faci cu ele? citesti pubela zilnic? trimiti mesaje de amor lui mel?

Geo si-a expus motivul clar, s-a razbunat pe voi ca il innobilati intern, ce sa va fac daca aveti playeri de genul?
geeeo astăzi la ora 15:21
eu am fost la inobilari la mine in trib...si acum sunt sitter la Samuray X l`am pacalit sa`mi lase pana diseara , golesc satele sariti pe el.


Iar cu acele conturi si jucatori fideli... ma faci sa rad, mai aveati unul doi candva.

Free, m-am prins, tu esti fidel ls-ului, ca tot esti oltean. Interna scrie pe tine.
 

DeletedUser3251

App de samurai, ti s-a parut tie ca pana pe 14 cand a fost dat mesajul nu pierdea sate? crezi ca daca nu se baga o duda din ls pe cont le pastra? mai uita-te pe stats.
 
Sus