Scitii vs Mirobolanta Coalitie

  • Autor subiect DeletedUser2786
  • Data de început

DeletedUser8220

Nu se sesizeaza nimeni?

Revenind "pubela" nu ma doare sufletul de ea. Eu am zis clar am 2 parole si gata. Restul de interpretari sunt specifice varstelor ..(cei peste 35 gandesc ca cei de 5, si tot asa ) fetele in schimb de la 35 simt anumite nevoi care sigur le intetoseaza neuronii (se mai intampla...nu doar la voi - si nu pt ca sunteti sciti ).
Dar oare nu se sesizeana nimeni?

ca sa numai zic de posturile celalalte in care scrie negru pe alb "ca eu am 3 conturi tdk si die nu stiu cate" ...:) hai nu tie rusinica asa ?:)
 

DeletedUser

deci am avut dreptate in toate cele zise pana acum :) ...ufff sincer eu am sperat ca v'ati desteptat :( , da macar stiu ca gradina raiului e atat de mare incat nu ma plictisesc singur in ea ;;)
 

DeletedUser

Nu incurca oalele tinere domn, tara merge asa din aceleasi motive pe care eu le'am expus aici pe forum visavi de voi (scitii ). Cauti tu scapare acum, o intorci ca doar doar trezesti spiritul la vreun nationalist din Die , LS sau TDK ...(dar ai ales prost....din nou ....)
Injuraturile t'i le'am adresat eu, nu toata gasca (si zi mc sau doamne ajuta ). Intr'un fel raspunsurile tale parca ar fii scoase dintr'o joaca de cuvinte din primele posturi ale acestui topic (am crezut ca poti procesa informatia mai usor...parere de rau :( ma dezamagesti tocmai tu...)
 

DeletedUser

lasati-l mai... daca atata poate el!?
prea multa atentie i-ati dat...cainii latra, ursul trece si scitii impart nobili in stanga si in dreapta!
 

DeletedUser

e perfect :))))
alianta merge de minune
Scitii sunt in grafic
totul e ca un ceas elvetian

Se asteapta inchiderea L3 (daca nu prin cuceriri , macar prin injuraturi) :D
 

DeletedUser

... ma dezamagesti tocmai u...)

pffff! nu te dezamageste nimeni, asa te-ai nascut ! ...sincera sa fiu citind ce scrii si mai ales cum scrii inteleg si de ce.
nu esti in stare sa faci diferenta intre un joc si realitate. un trib este format din niste jucatori care de regula is oameni (mai e si cate un porc pe ici pe colo da nu se pune). sciti, die , tdk...is niste oameni in spatele pc-ului si sa nu crezi ca s-au strans toti aia buni in tdk si aia rai toti la sciti sau invers. nici un trib nu e mai bun sau mai rau din punctul asta de vedere cat despre partinirea scitilor de catre moderatori si admini te inseli amarnic. se dau pedepse si se inchid conturi si la sciti cat despre forum...nici atat. n-o fi fost pe faza ca daca era pe faza vreun moderator erati in vacanta amandoi.
...si gata ca m-ai plictisit destul pe ziua de astazi si am pierdut destul timp citindu-ti aberatiile si facand greseala sa-ti mai si raspund.
 

DeletedUser

inseamna ca nu'si cunoaste colegii atat de bine...ii strica reputatia actualul . Pacat...
 

DeletedUser14179

Mda , nu doream sa postez ceva dar ati intrecut masura , suntem toti oameni si asta e un joc ... daca injurati asa ca la usa cortului pentru un joc inseamna ca aveti niste caractere superbe .

Klambert nu stiu ce nick ai da nici nu-mi pasa esti un user useless care s-a bagat in seama aiurea ca nea omul din plictiseala ce nu face

Ciao , nu ma asteptam sa aveti atata tupeu dupa ce v-ati luat-o pe coaja asa de rau .
 

DeletedUser8343

Va rog incetati cu jignirile pe forum si incercati sa tineti cont de reguli. Deja cativa jucatori si-au luat bilete spre vacanta...pana aproape de 1 mai. Daca mai sunt doritori, continuati ca ii veti urma in curand.
Marakesh, mai ai la dispozitie putin timp pana se implinesc cele 24 de ore si daca nu iti schimbi avatarul ala vei primi si tu un bilet de vacanta foarte frumos.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dupa poza ta, se pare ca tu urmezi ;)

Scitii momentan conduc cu usurinta L3 dar in curand TDK isi va trage granita si in lunile ce vor urma lucrurile cred ca lucrurile se vor inrautatii
pentru Sciti desigur,
imi permit sa zic asta pentru ca am prezis cu mult timp inainte alianta Die, TDK, LS-AX
 

DeletedUser

cred ca tu daca nu-ti schimbi avatarul cu ceva mai subtil si putin mai inteligent care sa fie macar la limita regulamentului daca nu in cadrul lui

puyolweed se pare ca gandim la fel in anumite privinte
despre fapul ca ai prezis nu era mare filozofie inca de cand s-a facu pna-ul cu tdk (cel putin cei pentru cu un iq normal)
referitor la ce spui tu despre tdk ma indoiesc ca vor face mare branza
s-au razboit cu ls-ax timp de 2 ani parca si nu stiu cate sate le-au luat
atat ei cat si ls-ax se luptau cu un singur dusman

uitate cate sate au luat sciti de la ls-ax in ultimele 3-4 zile desi duc un razboi destul de greu si in nord
eu va spun ca daca sciti reusesc sa treaaca peste 130 k sate vor fi de neoprit si la cum avanseaza printre randurile ls-ax as paria ca prin septembrie-octombrie vor detine juma de harta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LS-AX
Players:

Side 2:
Tribes: T.D.K.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,564
Tabăra 2: 5,635
Diferență: 2,071

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37,122,285
Tabăra 2: 59,455,066
Diferență: 22,332,781

image.php







Side 1:
Tribes: LS-AX
Players:

Side 2:
Tribes: Scitii
Players:

Timeframe: 12/04/2010 00:00:00la16/04/2010 13:33:36

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,377
Tabăra 2: 3,715
Diferență: 2,338

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 875
Tabăra 2: 2,426
Diferență: 1,551


image.php


adica scitii au luat de la ls-ax ,in mai putin de 4 zile de razboi, 2/3 din cat a luat tdk tot razboiul
pe aceasta baza se poate extrapola cam ce joc are tdk-ul si ce valori
in plus acum vreo 4 pagini am aratat ca tdk pierde sate prin sublimare fiindca altfel nu-mi explic cum neavand granita cu noi si nici razboi cu alti membri
cum vor fi in stare sa ia alte sate cand nu sunt in stare sa le apere de barbari pe cele care le au deja eu nu stiu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Back to office - klambert mic fricoid virtual, din nefericire pentru mine (sau poate din fericire, posibil sa fi luat si eu un ban in potentialul schimb de amabilitati) nu am fost on cind scoteai din cap "bombonele". In afara de minciunile pe care nici tu le crezi, m-ai/ne-ai injurat naspa iar aceste injurii au un singur pattern, asta dovedeste ca poti avea probleme dubioase de diverse naturi, usor de banuit insa. Du-te tata si rezolva-ti problemele in alta parte si nu ne infesta cu obsesii. Vad ca nu ti-a spus nimeni, asa ca o voi face eu - acesta NU este forumul romedic pentru afectiuni psihice, categoric nu, acesta este forumul triburile. Daca tot esti in vacanta iti lansez invitatia sa studiezi acel forum cu mare atentie, poate te si incadrezi undeva.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cred ca tu daca nu-ti schimbi avatarul cu ceva mai subtil si putin mai inteligent care sa fie macar la limita regulamentului daca nu in cadrul lui

nu-ti face griji ;) nu e originalul, e doar un actor, nu promovez nimic, nu-l simpatizez ,

neluchelu a spus:
despre fapul ca ai prezis nu era mare filozofie inca de cand s-a facu pna-ul cu tdk (cel putin cei pentru cu un iq normal)

referitor la ce spui tu despre tdk ma indoiesc ca vor face mare branza
s-au razboit cu ls-ax timp de 2 ani parca si nu stiu cate sate le-au luat
atat ei cat si ls-ax se luptau cu un singur dusman

eu am zis cu mult inainte de PNA, ma bazam pe faptul ca razboiul dintre eu nu a fost constant.
asta e unul dintre motive pentru care nu s-au luat multe sate
granita dintre ei era destul de mica (4 continente) , iar aceasta a fost stabilita in linii mari inca de acum multi ani (RIP SWAT)

neluchelu a spus:
uitate cate sate au luat sciti de la ls-ax in ultimele 3-4 zile desi duc un razboi destul de greu si in nord
eu va spun ca daca sciti reusesc sa treaaca peste 130 k sate vor fi de neoprit si la cum avanseaza printre randurile ls-ax as paria ca prin septembrie-octombrie vor detine juma de harta

am vazut,dar pot sa zic in apararea LS-AX ca aveau multe sate pe teritoriu scit,iar zona din coltul hartii si sud a fost neglijata si eventual se va pierde, in timp ce Scitii au profitat prin trecerea imediata la atac (stii ce vreau sa zic :) )
Cat despre granita din nord cu Die. multe lucruri nu prea se intampla pe acolo
in afara de : conturi in delete, interne, conturi cu sitteri scitii, chestii dastea :))

Momentan , Marele razboi se poarta 2 la 1 LS-AX & Die vs. Scitii
se asteapta intrarea serioasa pe granita a T.D.K. care momentan doar trimite sprijin pe granita si are cateva conturi in Die. si LS
 

DeletedUser

klambert eu cand am zis k te laud si tu semnalizezi nu ai vrut sa ma crezi :)
puyolweed esti un vizionar ce sa mai :)
 

DeletedUser

se asteapta intrarea serioasa pe granita a T.D.K. care momentan doar trimite sprijin pe granita si are cateva conturi in Die. si LS

Eu personal nu pot innobila sate cat sprijin trimite T.D.K.-ul :)))
Cat despre valoarea lor uita-te la primii jucatori... numai mocangii...
Cum spunea immunix: "Jucatorii adevarati s-au lasat de L3, aici au ramas doar obsedatii". Asta se vede cel mai bine in tribul T.D.kk.
 

DeletedUser

immunix nu a fost nici pe departe un jucator adevarat :(
iar eu sunt foarte dezamagit si am ramas cu un gust amar k l-am cunoscut
el stie de ce si nu cred k ma va contrazice
 

DeletedUser523

Deci scitii sunt singuri impotriva tuturor?tare faza,distractie maxima:cool:
 
Sus