Scitii vs Mirobolanta Coalitie

  • Autor subiect DeletedUser2786
  • Data de început

DeletedUser

Susumusul astăzi la ora 23:25
vezi ca la prima ocazie tu si cu ina veti avea o coroana la usa de la mine (wallkye).

GromKa jr. astăzi la ora 23:29
Asa, si ce-i cu asta?

Nu pot sa va dau continuarea, ca iar imi iau avertisment de la ingerasa.
Cam astia ne-au fost adversarii. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38633

voi nu vedeti ca va cer si eu o harta?:))))
haideti sa vada si ceilalti harta ! :)
 

DeletedUser

Harta

Albastru - Scitii
roz - ronin
verde - nasul
galben - ls~ax
albastru deschis - aof
negru - rusine
alb - divin

Evident ca gri sunt barbarii.
 

DeletedUser

Cercul se inchide, deci..:)
Ce nu stiu unii, este ca tribul Divin a existat din prima zi a lumii 3, iar acum, la inchiderea lumii 3, Marius il pastreaza aproximativ pe locatia pe care a fost nucleul initial al tribului...frumos..:)
Eu doresc doar sa felicit pe toti cei care au trecut prin lumea 3 si au fost "nume" pe aceasta lume, indiferent de tribul din care au facut parte.
Cred ca trebuie sa recunoasteti cu totii rolul pe care l-au jucat playeri ca Jig Saw, Selenax, Rosito, Black Leon, Eek!,b3st.... si lista poate continua; nu pot sa-l omit pe Free Soul, ale carui postari pe extern au animat de multe ori forumul extern al acestei lumi; au incercat multi sa-i imite stilul, dar fara rezultat..:) se pare ca singurul "partener de dialog" pe masura lui Free a fost Rosito..:) poate fara ei lumea 3 nu ar fi fost o lume frumoasa, o lume care a starnit, poate, cele mai multe pasiuni si controverse.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cei din vest sunt barbari.

Legat de ce zicea mai sus keiraknightley, are dreptate, eu unul nu voi uita fostii membri Die. TDK a incercat sa se intinda mai mult decat ii era plapuma (cea 'managementului', bineinteles) si a tras in jos atat fostii membrii Die cat si LS-AX.
Singurul razboi adevarat a fost, ddupa parerea mea, cel cu Die., dar Die.-ul condus de selena. Cu ei am avut si sarbatori (mereu au fost de acord cu PNA-urile de Pasti si Craciun) dar si de distractie (de exemplu de 1 aprilie).
Cu totul alta ar fi fost soarta Scitilor daca alinata minunata ar fi fost condusa de selena.
Asta e parerea mea strict personala si invit si pe ceilalti sa-si spuna parerea. Acum e vremea depanarii amintirilor.
Cinste Scitilor, onoare Die.-ului.
 

DeletedUser

subscriu adi
razboiul cu die. a fost cel mai frumos si mai inteligent razboi
s-a vazut cum au renuntat anumiti oameni cum s-a prabusit totul si ce decizii gresite s-au luat(una dintre ultimile a fost faza cu moralul scos , unde cei din coalitie nu au stiut cum sa procedeze si n-au avut timp sa ne mai copieze)

nu inteleg nici acum cum niste copii palide au sperat sa intreaca originalul

cand sunt trei triburi si trei sefi (sau mai multi) niciodata nu vor lucra la unison
poate faceau fata si fara selena , poate faceau fata si cu gafe monstruoase(doar aveau 80.000 de sate in plus) inasa le trebuia un singur lider care sa coordoneze tribul unitar
aveau defensiva (ca sa il citez pe vali{anofelu} ) nelimitata in timp ce eu aureliano ,marbah si altii din k65 staeam cu ferma pe ferma sau cu satele goale desi ioishma era in mijlocul nostru
daca ls-ul era ajutat doar un pic tot sudul se prabusea si nu se putea face nimic deoarece in sud nu existau oameni activi,defensiva era pe centru si in nord in proportie covarsitoare iar atac nici atat
pacat ca au dat dovada de lasitate si au uitat de orgolii ca sa isi dea delete
ar fi fost o lupta frumoasa
nu stiu cati de la ei dar si de la noi ar mai fi rezistat unei lupte crancene si de uzura
ma bucura faptul ca azi am castigat toate razboaiele deschise acu multa vreme
 

DeletedUser38231

imi pare rau ca m-am apucat de joc abia pe al lumea 9 , mi-ar fi facut o deosebita placere sa joc pe lumea 3....REMEMBER tribunul , cel mai bun dintre cei buni (alaturi de care am jucat pe lumea 17 ca intemeietori in TBKM)
 

DeletedUser

Cei din vest sunt barbari.

Legat de ce zicea mai sus keiraknightley, are dreptate, eu unul nu voi uita fostii membri Die. TDK a incercat sa se intinda mai mult decat ii era plapuma (cea 'managementului', bineinteles) si a tras in jos atat fostii membrii Die cat si LS-AX.
Singurul razboi adevarat a fost, ddupa parerea mea, cel cu Die., dar Die.-ul condus de selena. Cu ei am avut si sarbatori (mereu au fost de acord cu PNA-urile de Pasti si Craciun) dar si de distractie (de exemplu de 1 aprilie).
Cu totul alta ar fi fost soarta Scitilor daca alinata minunata ar fi fost condusa de selena.
Asta e parerea mea strict personala si invit si pe ceilalti sa-si spuna parerea. Acum e vremea depanarii amintirilor.
Cinste Scitilor, onoare Die.-ului.

sa mori tu ?
pe ce lume ai jucat ?
pe lumea 20 ?
nepoateee , daca noi nu ajutam die dupa marele delete nu cred k die mai exista la 3-4 luni dupa delete`u selenei si companiei
cu ce am tras in jos die ? vrand sa il ajutam poate
ls-ax cu ce l-am tras in jos ? cand noi am facut pna cu ei eram pe plus in razboiu cu ei , dupa care am decis sa ne razboim cu tribul adminilor
nice and easy

Inca mai aveti 3 luni pana scapati si voi de jocu asta , pana atunci spor la barbare :)
 

DeletedUser

zano, din pacate nu ai inteles un lucru important. ne-am bucurat de timpul petrecut impreuna jucand triburile si am rezistat impreuna fiindca am jucat de placere. si nu in ultimul rand, din fericire am avut ( si avem ) un lider .
 

DeletedUser

Multumesc de felicitari ballo !


Buna Keira :) Long time no see :)

Salutare Dragos :p Baga mare la invatat ca vine o perioada naspa :D Mult succes iti doresc !
 

DeletedUser

Buna, Extraction Point.:) Mult succes iti doresc in continuare in RL
Esti unul dintre scitii cu care am avut un dialog absolut civilizat, chiar daca ne aflam de parti diferite ale baricadei si intr-un moment incordat al jocului.
Este un moment in care consider ca nu-si mai au locul reprosurile si jignirile.
Fiecare trib a avut greselile sale.
Die a gresit (cum a afirmat Jig Saw la un moment dat), atunci cand a cedat dorintei de a acumula puncte cu orice pret si a realizat prima fuziune. Pretul l-a platit, datorita faptului ca, dintr-o echipa bine si atent selectionata, disciplinata, ordonata si unitara, s-a transformat intr-un trib cu o structura absolut eterogena, unde si-au facut loc playeri care nu au reusit niciodata sa se ridice la calitatea nucleului de baza Die. In loc de acea fuziune en-gros trebuia sa aiba loc o recrutare selectiva, bazata pe calitatea playerilor atrasi.
Dar, Triburile este un joc de razboi, unde cel mai bun trebuie sa invinga.
Cei care au stiut sa se mentina ca echipa unitara pana la sfarsit, au invins.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4845

Felicitari tuturor jucatorilor care au participat pe aceasta lume ( cea mai frumoasa de pe .ro) totodata tin sa felicit tribul SCITII pentru rabdarea de care a dat dovada si pentru faptul ca au ramas uniti.

O zi frumoasa in continuare si sper sa ne revedem pe alte lumi :) poate chiar pe l3 ;)
 

DeletedUser19095

sa mori tu ?
pe ce lume ai jucat ?
pe lumea 20 ?
nepoateee , daca noi nu ajutam die dupa marele delete nu cred k die mai exista la 3-4 luni dupa delete`u selenei si companiei
cu ce am tras in jos die ? vrand sa il ajutam poate
ls-ax cu ce l-am tras in jos ? cand noi am facut pna cu ei eram pe plus in razboiu cu ei , dupa care am decis sa ne razboim cu tribul adminilor
nice and easy

Inca mai aveti 3 luni pana scapati si voi de jocu asta , pana atunci spor la barbare :)

pentru tine zano...:)
http://www.youtube.com/watch?v=nVl5ad-DY7A
 
Sus