Scitii vs Mirobolanta Coalitie

  • Autor subiect DeletedUser2786
  • Data de început

DeletedUser

nu mai spune nimeni nimic? ;)
si cand te gandesti k am luat 300 de barbare in ultima saptamana :D
 

DeletedUser4863

Felicitari tribului Sicit:) Imi este dor de voi>:D<

Felicitari tuturor jucatorilor care au pierdur zile,nopti chiar ani pe acest joc.In rest toate cele bune tuturor!
 

DeletedUser8343

Felicitari tribului Sicit:) Imi este dor de voi>:D<

Felicitari tuturor jucatorilor care au pierdur zile,nopti chiar ani pe acest joc.In rest toate cele bune tuturor!

si noua de tine :)

FELICITARI tuturor jucatorilor care au jucat pe l3 pe o perioada mai mare sau mai mica de timp si in special FELICITARI SCITILOR!
 

DeletedUser14749

si lu angelsad de tine=))) si eu ii felicit pe sciti si pe prietenii lor suptpusi:D
 

DeletedUser19095

costelus...:)
mie imi plac trandafirii galbeni...si astia mai firavi...pe care ii sufla vantul...zboara mai mult atunci cand le dai un sut...si daca e si vand prielnic parca ar fi zmee...fara picioare :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14749

mai tantare,am vorbit cu danezu in seara si mi-a zis ca tie iti plac trandafirii aia rosii cu varful mare si carare pe mijloc;)
PS: free la cheful urmator sa ma chemi si pe mine daca te insori:D
PSS=)): ina sami tii locul cald ca vin si eu
 

DeletedUser19095

mai tantare,am vorbit cu danezu in seara

nasol moment...:(
si eu care credeam ca te obliga postul sa vorbesti cu persoane de tipul respectivului...
dar vad ca nu :D
carmenusha ce mai zice?
sa-i transmiti ca am sa ii fac o serenada din corcodusul din fata blocului

mai costelus...eu credam ca tensiunea jocului te facea sa fii asa cum esti...
de unde...asa esti tu :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2786

mai tantare,am vorbit cu danezu in seara si mi-a zis ca tie iti plac trandafirii aia rosii cu varful mare si carare pe mijloc;)
PS: free la cheful urmator sa ma chemi si pe mine daca te insori:D
PSS=)): ina sami tii locul cald ca vin si eu

uite unu care nu poate trece peste complexe.....amice,ne pare rau,esti patetic
 

DeletedUser

uite unu care nu poate trece peste complexe.....amice,ne pare rau,esti patetic

free macar acum ca este terminata lumea fiti si voi putin omeni , felicitativa intre voi si sarbatoriti castigarea campionatului impreuna cu Otelul Galati ;) ca in finala o sa jucati un speed contra Otelului ... pfff cata ura pe jocul asta ... fiti romani si ciocniti cate 1 pahar in cinstea lumii 3
 

DeletedUser5796

terminatilor eram sigur ca voi jucati si singuri la cat de obsedati sunteti :)))))))))))))))) sunt curios dupa ce se inchide lumea 3 ce o sa faceti. Banuiesc ca 80% din voi o sa incepeti din nou.
Bafta la toti care au scapat de viciul asta
 

DeletedUser3357

si noua de tine :)

FELICITARI tuturor jucatorilor care au jucat pe l3 pe o perioada mai mare sau mai mica de timp si in special FELICITARI SCITILOR!

Te feliciti singura?


da, felicitari.. pentru ce? prietenii stiu de ce.
ne vedem la un eventual restart.
 

DeletedUser19095

:D
nu mai rezisti fara?
iti tremura extremitatile?
vrei restart?
si cu arbitri ce facem?
sa va fure iar muncusoara?:D
of of...mai mai...:)
 

DeletedUser3357

:D
nu mai rezisti fara?
iti tremura extremitatile?
vrei restart?
si cu arbitri ce facem?
sa va fure iar muncusoara?:D
of of...mai mai...:)

Amice, nici acum nu ti-ai revenit ?
Vezi ograda ta ca nu rezista fara, se lauda cine a luat mai multe barbare. Eu daca nu rezistam fara nu dadeam restart.
Nu vorbi tu de furat daca te depaseste situatia. Ai fost jumatate de pion in scitii, multe lucruri te-au sarit.
 

DeletedUser

Am revenit si eu macar sa citesc forumu .. si iar va balacariti?

A venit vara , rupeti-va in gratare si terase si lasati prostiile.

Felicitari tuturor jucatoril de pe L3 , respect scitilor.

A fost frumos ,dar e timpul de altele pentru fiecare banuiesc.




Respect Ina , respect manei de oameni ce a condus scitii si a tinut tribul la un loc. ASTEPT SA NE REVEDEM LA O DISTRACTIE!!!




Esti costel .. orice faci .. tot un costel ramai :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19095

Amice, nici acum nu ti-ai revenit ?
Vezi ograda ta ca nu rezista fara, se lauda cine a luat mai multe barbare. Eu daca nu rezistam fara nu dadeam restart.
Nu vorbi tu de furat daca te depaseste situatia. Ai fost jumatate de pion in scitii, multe lucruri te-au sarit.

ai dreptate...
dar ideea...ideea care e?:D
 

DeletedUser4863

hgk pentru mine nu mai are importanta,am vazut destule lcr urate la voi acolo...asa ca am preferat sa ma las de joc si sa-mi petrec timpul cu persoane mai sociabile nu "hiene,lepre,barfitore de barfe sau tzatze" Ca sa nu mai stau sa rastorn mortii mai bine las-o asa. Eu sunt un baiat educat si imi cer scuze ca te-am bagat pe tine in loc de engy diferenta in orice caz nu este mare.Hai sa fii sanatos si racoreste-te vara asta ca ti-ai pierdut cam mult timp pe site.
 

DeletedUser

va pup pe fes.
mi'am facut multi prieteni pe jocul asta, chiar si din scitii. impart generos cum sunt, o turta dulce cu acestia si le doresc mult noroc in orice ar intreprinde.
basca de asfalt pt liderul scitii, salutari colegilor acestuia cu care am socializat (si nu numai) si nu in ultimul rand imbratisari colegilor mei.

vreau sa salut in mod special pe star si pe free, stiu ei si de ce :)
 

DeletedUser40131

Felicitari tuturor jucatorilor de pe L3 care au rezistat atatia ani,indiferent in ce tabara sau aflat.

Felicitari invingatorilor,pentru ca au stiut sa se organizeze mai bine si au lasat deoparte orgoliile intre ei, au cooperat mai bine si au aratat intradevar ce inseamna cu adevarat un trib.
Va doresc numai bine si poate ne intalnim pe alte lumi.
 
Sus