Scitii vs Mirobolanta Coalitie

  • Autor subiect DeletedUser2786
  • Data de început

DeletedUser26020

Te felicit de pe lumea 21 :)
Bravo, ieri aveai 99.80 şi azi am intrat chiar curios să văd dacă ţi se cedează şi celelalte sate .. Felicitări :D
 

DeletedUser

Hey, multumesc mult pentru felicitari ! :)

Mult succes si tie in continuare la joc si numai bine in viata reala !


Ovidiu
 

DeletedUser

si in incheiere va urez tuturor celor care au trisat pe l3 foarte putina sanatate iar jucatorilor mei toate cele bune in viata.
 

DeletedUser

Va urez la toti o vara fierbinte si frumoasa, pup dulce scitii si ...marele meu castig in urma celor 4 ani de joaca este prietenia legata cu oamenii care au compus tribul, sper sa ajung sa va cunosc in viata reala pe toti. :)
Felicitari colegilor mei si sa auzim numai de bine.
 

DeletedUser5630

din valea Regilor, de la umbra piramidelor va trimit gandurile mele de bine dragi inamici victoriosi :)
 

DeletedUser

Asteptam cu mare nerabdare si poza de final cu yna si diploma de Project manager sef peste L3, Doeion cu coronita, plus echipa care a contribuit decisiv pe ultima suta de metri la aceasta victorie onoranta :)
Ca sa stie toata lumea, barbarele nu se culeg singure! Hai felicitari!
 

DeletedUser8343

Finally, s-a sfarsit si cu asta! :)
Felicitari tuturor si mai ales premiantilor! :*
 

DeletedUser

si eu astept sa ii vad diploma de hotz-manager pt ca in poza nu o sa incapa, apoi astept sa vad o ditamai coroana cu o panglica alba, nu o coronita micuta;) si urez si eu felicitarile echipei care au dus la indeplinire aceasta victorie dezonoranta al carei reprezentant a scris deasupra mea. si in incheiere o tradionala urare din botswana:D
 

DeletedUser17134

Nu cred ca este loc de prea multe cuvinte, in afara ca simti un gol acolo undeva, ceva ne va lipsi..sunt 4 ani de joc cu bune , cu rele :)..dar mergem mai departe.
Am cunoscut oameni minunati..sper sa ramana asa in continuare..si sa ne vedem cu bine:)

Si vorba scitilor, ALOHA SI O BEREEEEE RECEEEEE!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu cred ca este loc de prea multe cuvinte, in afara ca simtit un gol acolo undeva, ceva ne va lipsi..sunt 4 ani de joc cu bune , cu rele :)..dar mergem mai departe.
Am cunoscut oameni minunati..sper sa ramana asa in continuare..si sa ne vedem cu bine:)

Si vorba scitilor, ALOHA SI O BEREEEEE RECEEEEE!

Iti mai amintesti mesajul meu de retragere din LS-AX si din L3 de acum aprox 2 ani si ceva? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33488

ole ole ole ole ,,am scapat de puscarie =))) 5 anisori,, in sfarsit m-am eliberat ,,si acum incep partea 2 daca se redeschide lumea 3
 

DeletedUser

sfarsit de lume virtuala!
o lume cu bune sau rele,sau altfel spus cele rele sa se spele, cele bune sa se adune!
felicitari tuturor jucatorilor, celor care au contribuit la acest joc, ( eu nu am avut dusmani in joc si nici adversari, pentru mine multi au fost colegi si sunt colegi ).Multumesc tuturor pt frumusetea acestui joc si celor care au scris pe acest forum , care a avut sarea si piperul lui!
 

DeletedUser17008

In primu rand , felicitari Ovi , felicitari Scitii !

.. multumim zmeului fara picioare care a venit cu acea ideea (delete) daca nu era el , inca mai continuam lumea cam 3-4 ani :D
 
Sus