Scitii vs Mirobolanta Coalitie

  • Autor subiect DeletedUser2786
  • Data de început

DeletedUser29447

Nu am postat niciodata aici....asa ca o fac pt prima oara: in primul rand daca nu se facea alianta cu ls-ax imi pare rau sa va spun dar voi ca trib dispareati de mult, in al doilea rand, ceea ce e scris mai sus este purur adevar doar ca tin sa precizez ca zona sud a devenit inactiva datorita acestei aliante, iar in al treilea rand si cel mai important este ca noi am castigat si voua va este greu sa realizati si va este si mai greu sa recunoasteti ca am fost mult mai buni si mai uniti ca voi. Asa ca eu unu va felicit pe voi pt ca asa este firesc si normal sa feliciti partenerul de intrecere pt ca ceea ce a fost pe L3 a fost si va ramane un joc. Doar ca in tribul castigator s-au legat multe prietenii....amicitii....si tocmai dasta noi am castigat.

P.S. toate cele bune celor care odata cu inchidera L3 vor parasi si jocul.....si mult noroc celor care continua jocul.....
 

DeletedUser

si era odata ca niciodata o pasare mare care facea oua mari si statea majoritatea timpului cu capul in nisip; oare cum s-o numi?
anofelule cred ca istoria tribului tau o stii foarte bine, dar istoria ls-ax pe care ai debitat-o este una paralela cu realitatea!
vezi sa nu zici maine poimaine ca si ce-a facut Mihai the king acum cateva zeci de ani a fost incorect din punctul tau de vedere!
 

DeletedUser

hopa, veni si lupul moralist sa-si dea cu parerea. inca putin ne mai trebuia si dispareai si tu de pe harta. sprijinul de la adi era pe duca,ohohoo ce vara fierbinte aveai;)
victorie ar fi fost atunci cand ne-ati fi innobilat, nu in momentul asta cand voi ati cucerit harta de barbari:D
 

DeletedUser19095

mai monarhistule...:)
te vad inca in imposibilitatea de a te detasa emotional de joc si constat ca nu degeaba ti-am spus ca esti ofticos.

inainte de toate ar trebui sa stii ca un fapt e corect sau incorect in sine adica incorectitudinea sau corectitudinea lui nu depinde de punctul sau unghiul de vedere din care e privit.

apoi..."istoria tribului ls-ax" o cunosc foarte bine, am fost in apropierea acestui trib o lunga perioada de timp si am cunoscut pe marea majoritate a componentilor.
nu stiu cine esti...nu te recunosc dupa numele asta
mai sus am facut referire numai la perioada finala

diferenta dintre tribul ls-ax si tribul scitii e urmatoarea: ls-ax nu a castigat niciodata nimic pe cand scitii au castigat intotdeauna totul.

"victorie ar fi fost atunci cand ne-ati fi innobilat, nu in momentul asta cand voi ati cucerit harta de barbari"spui tu...

nu...victorie e atunci cand castigi:)
cum ii numesti tu pe cei care atunci cand pierd isi trag un glont in tampla si apoi privesc din "ceruri" cum invingatorii curata de cadavre campul de lupta?:D


iti doresc numai bine si o grabnica detasare de acest joc...ofticosule...:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asa ca bamse, tu care injurai pe la profil...

asta e istoria adevarata a celei mai glorioase perioade a ls-ax :)

ps.
eu ma opresc aici, las pe altii sa continue...:)

:)) se putea sa nu zici ceva...vezi ca ai etalat o poveste doar pe jumatate...jumatatea vazuta din scitii...dar nu asta conteaza

conteaza mai mult faptul ca eu nu injuram marite domn...poate ilmaestro cand mia fost sitter odata...asa ca te rog sa fi mai atent cu acuzatiile...

spor la povestea lunga bazaila...eu unul deja am acordat prea multa atentie forumului...atentie nemeritata...

PS. care jucatori activi apareau in sud :)) nestea,bubu,gromka,alex duru,zalaua,hagen,ankflory?! erau degeba toti...pacat ca am avut colegi fraieri ce au dat stergere...
 

DeletedUser

mesaj pt pasarea aia care sta toata ziua cu capul in nisip:
eu am luptat in linia intai spre deosebire de tine! si acolo as fi fost si la jumatatea secolului cand i-am eliberat pe fratii nostrii de peste prut!
numai ca atunci romanii n-au putut sa se opreasca la timp, ceea ce alianta die-lsax-tdk a reusit in schimb acum!
iti explic si pe inteles tau, nu e problema: atunci cand adversarul tau are toate atuurile legale si ilegale tu preferi sa te sinucizi in loc sa te retragi si sa continui lupta in alte conditii?
si bamse prefer sa mai bem o bere impreuna fata in fata si apoi sa ne judeci pe noi jucatorii aliantei si deciziile conducerii!
 

DeletedUser

psssttt... ca e gata lumea si cum o fi , ne meritam victoria!

hai succesuri la altele la toata lumea
 

DeletedUser19095

:)) se putea sa nu zici ceva...vezi ca ai etalat o poveste doar pe jumatate...jumatatea vazuta din scitii...dar nu asta conteaza

conteaza mai mult faptul ca eu nu injuram marite domn...poate ilmaestro cand mia fost sitter odata...asa ca te rog sa fi mai atent cu acuzatiile...

spor la povestea lunga bazaila...eu unul deja am acordat prea multa atentie forumului...atentie nemeritata...

PS. care jucatori activi apareau in sud :)) nestea,bubu,gromka,alex duru,zalaua,hagen,ankflory?! erau degeba toti...pacat ca am avut colegi fraieri ce au dat stergere...


daca eu am spus doar jumatate de poveste te astept pe tine cu cealalta jumatate:)
altfel, ceea ce scrii aici nu are nici o sustinere

faptul ca nu erai tu pe cont ci un alt injurator e absolut irelevant

colegii tai nu au fost fraieri...razboiul era oricum pierdut...ultima parte(verifica statisticile) era doar inceputul unui dezastru de proportii...iar daca tu nu ai simtit asta inseamna ca iti lipseste capacitatea de a vedea lucrurile in ansamblu
voua v-a lipsit, cum am spus mai de mult, ceva extrem de important si necesar: calitatea umana...asta apropos de colegii tai...

cris7i...esti mult prea neinformat pentru ca sa poti emite vreo judecata valida
 

DeletedUser

Parte 1:
Jucători: bamse939
Parte 2:
Triburi: Scitii

Timeframe: 23/04/2011 00:00:00la06/07/2011 01:32:14

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 254
Tabăra 2: 296
Diferență: 42

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,651,112
Tabăra 2: 2,883,092
Diferență: 231,980

chart


daca eu singur pe granita(ne fiind un jucator foarte activ din pricina serviciului) am pierdut doar 42 de sate de la stergere pana la inchiderea lumi zic ca razboiul nu era castigat inainte de stergere...aveati doar o perioada mai buna ca in ori ce razboi unde exista suisuri si coborasuri.

cat despre jumatatea povesti...chiar merita sa ma ostenesc sa o zic?!...eu zic ca nu...oricum forumul e plin de atotstiutori...chiar nu merita sa fac efortul de a demonsta ceva cand mie putin imi pasa de parerea voastra...cine a vrut sa inteleaga ceea ce am zis, bine, cine nu sa fie sanatos...

salutare si viata lunga obsedati ai lumi virtuale

PS. end of all.
 

DeletedUser

Trebuie tinut cont ca dupa stergere ne-am cam bagat si noi picioarele.

In alta ordine de idei: Oviiiiiiiiiiiii, sa-ti fie rusine! Ai cerut voie sa ai un k intreg doar pentru tine??? Lasa ca ajungi tu iar pe mana mea!
 

DeletedUser19095

daca eu singur pe granita(ne fiind un jucator foarte activ din pricina serviciului) am pierdut doar 42 de sate de la stergere pana la inchiderea lumi zic ca razboiul nu era castigat inainte de stergere...aveati doar o perioada mai buna ca in ori ce razboi unde exista suisuri si coborasuri.

:)
tu ai impresia ca cineva de la noi a mai jucat pe bune din momentul delete-ului?
apoi...despre susisuri si coborasuri...iar pierzi din vedere ceva important...scitii, de la constituirea aliantiei si pana la delete a fost intr-un permanent suis...cu perioade de susis ma abrupt sau mai domol...iar in perioada finala suisul era din ce in ce mai abrupt catigand pe toate fronturile.

cat despre jumatatea povesti...chiar merita sa ma ostenesc sa o zic?!...eu zic ca nu...oricum forumul e plin de atotstiutori...chiar nu merita sa fac efortul de a demonsta ceva cand mie putin imi pasa de parerea voastra...cine a vrut sa inteleaga ceea ce am zis, bine, cine nu sa fie sanatos...

eu zic ca merita sa te ostenesti...faptul ca scrii despre asta arata ca iti pasa...si nu numai asta... ca iti pasa reiese si din faptul ca ai ramas pana cand s-a inchis serverul... iar a face o afirmatie cum ca cineva ar spune numai o parte de adevar fara a aduce nici cel mai mic contraargument te descalifica

sau...poate nu ai puterea sa admiti ca e adevarat tot ce am scris acolo:)
 

DeletedUser

Trebuie tinut cont ca dupa stergere ne-am cam bagat si noi picioarele.

In alta ordine de idei: Oviiiiiiiiiiiii, sa-ti fie rusine! Ai cerut voie sa ai un k intreg doar pentru tine??? Lasa ca ajungi tu iar pe mana mea!


Ia uite, ai asteptat sa merg la culcare ca sa postezi pe forum :D
 

DeletedUser

Uite ca postez si cand esti treaz!

Pentru toti cei care vor sa-l ia pe Ovi in trib: NU O FACETI, ca asta isi ia pentru el toate continentele, iar pe voi va trimite la atac, sa cuceriti de la inamici. Eventual vala si voua un continent unde sa va luptati pentru sate.
 

DeletedUser

Ala e fake! Ai modificat tu, ca esti hacker!
Lasa ca te prind eu si te scarpin tot cu peria de sarma!
 

DeletedUser

Daca modificam ceva, modificam locul in clasament nu punctajul la agresori ! :D
 

DeletedUser22307

:)
tu ai impresia ca cineva de la noi a mai jucat pe bune din momentul delete-ului?




ai bagato si pe asta daca taceai era mai bine :D cate atacuri aveai pe bleahh dupa marea stergere ai vazut ca nu mai dau inportanta la cont si gata dai atac nu stiu de ce nu atacai cand eram activ pe cont :D
 

DeletedUser11198

Parte 1:
Jucători: ballo
Parte 2:
Triburi: Scitii

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 332
Tabăra 2: 11
Diferență: 321
Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 3,419,659
Tabăra 2: 116,682
Diferență: 3,302,977
- asa numai sa ma aflu si eu in treaba :)
 
Sus