Scrisoare de adio ...

DeletedUser6681

Am si eu cateva :))) discutii cu el.. si eu sunt unu dintre cei mai slabi la limba si literatura romana :) .. ce conducator este el cand e primul care paraseste barca .. un conducator pleaca ultimul trage cortina ce face el cerseste pe la inalte porti protectie ..

TE rog frumos in virtutea intereselor comune :) nu apara un om care nu doreste alceva decat sa se foloseasca de tine :)

Nu a facut nimic bun in jocul asta in afara de a inobila pe alti din diverse paranoi pe care le are..
 

DeletedUser

nu inteleg cum puteti minti in acest hal pe forum...cred ca va muscati buzele cand scrieti despre ALIAT...
defapt eu stiu ca il invidiati...

nu e nimic malad....pur si simplu am avut cateva conversatii cu el...si mi se pare un conducator excelent...si un bun jucator...
m-ai prins!:D sunt un suporter infocat al acestui ... ,nu stiu cum sa-i spun,
m-as juca cu el pana l-as omora:D
 

DeletedUser

Mai visez, in afara de o limbarnita lunga nu am auzit de tine, te-ai dat atat de rotund ca mi se face mila de tine, am avut cateva zeci de atacuri de la tine si nu ai luat nimic, cam cum ma apar daca nu ai luat nimic, formulele de facut aparare si atac se fac in functie de imprejurari la mine nu mai functioneaza regulilele privind cel mai bun coeficient la atac sau aparare ci cel privind "timpul" de refacere al lor, fiind atacat non-stop, dar mintea ta viseaza si va visa in continuare...

drept raspuns la atacurile tale ti-am trimis si eu cateva ofrande de cateva zeci de ore distanta cum de am reusit sa-ti rup tot ce aveai in cateva sate stiind ca te si atac, le-ai vazut ca veneau din avion atacurile, mai scuteste-ma ca nu ma impresionezi cu nimic, doar cu gura mare si bogata
 

DeletedUser

Pentru cei curiosi sa-mi dea mesaj in joc sa le retrimit rapoartele de atac pe maritul si viteazul gura mare si bogata numit visez
 

DeletedUser3547

Eu vreau sa vad,vreau sa vad:D, te rog trimite-mi mie cateva rapoarte cu vis3z...;)
 

DeletedUser

inainte sa vorbesti despre modul in care imi cuceresc eu satele permite-mi sa iti arat clasamentul atacantilor , domnule thomas.
470 Regele Thomas 1,01 Mio.
209 micuta sirena 1,65 Mio.
fara comentarii ,domnule jucator ofensiv:)
 

DeletedUser

auzi pestisor?
daca tot te uiti la clasamente...uita'te si la aparator...

din 84 de sate aveam 12 de atac:
470 Regele Thomas 1,01 Mio.-agresor

70 de ate aveam aparare si 2 de cav grea:
14 Regele Thomas 5,54 Mio.

uitantu'ma la tine:
209 micuta sirena 1,65 Mio.--->>agresor
1252 micuta sirena 516.898--->>aparator

...sa lasam oamenii sa decida cine e jucatorul de atac....nu cred ca ai avut mai mult de 80 de atacuri de cand joci....


repet....ciocu' mic!
 

DeletedUser

auzi pestisor?
daca tot te uiti la clasamente...uita'te si la aparator...

din 84 de sate aveam 12 de atac:
470 Regele Thomas 1,01 Mio.-agresor

70 de ate aveam aparare si 2 de cav grea:
14 Regele Thomas 5,54 Mio.

uitantu'ma la tine:
209 micuta sirena 1,65 Mio.--->>agresor
1252 micuta sirena 516.898--->>aparator

...sa lasam oamenii sa decida cine e jucatorul de atac....nu cred ca ai avut mai mult de 80 de atacuri de cand joci....


repet....ciocu' mic!


nenea tom, daca nu a avut cele 80 de atacuri inseamna ca este un jucator de temut nu ca tine care te-au ridicat atacatorii in topuri. daca erai vreo valoare in mod normal ai fi avut mai multe sate ca acum (ma gandesc ca aveai cu ce le apara la cate sate de aparare ai zis ca ai avut), dar banuiesc ca ai fost prea ocupat sa te iei in baza cu unul si cu altul pe extern. eu zic mai bine sa o lasi mai moale si sa mai scri niste ode la adresa maritului tau stapan aLIAT
 

DeletedUser

nenea tom, daca nu a avut cele 80 de atacuri inseamna ca este un jucator de temut nu ca tine care te-au ridicat atacatorii in topuri. daca erai vreo valoare in mod normal ai fi avut mai multe sate ca acum (ma gandesc ca aveai cu ce le apara la cate sate de aparare ai zis ca ai avut), dar banuiesc ca ai fost prea ocupat sa te iei in baza cu unul si cu altul pe extern. eu zic mai bine sa o lasi mai moale si sa mai scri niste ode la adresa maritului tau stapan aLIAT

mey draga "peste"
...nu putea lipsi pestele ca s'o apere pe pestisor...
daca sirenuta nu a fost atacata inseamna ca s'a ascuns mereu in nucleul tribului....ferindu'se de "oamenii apelor adanci"...
nu am auzit pe nimeni tipand dupa sprijin ca este atacat/atacata de sirenuta...(in mod normal nici nu ar trebui dar....:D:D:D)...


daca vrei iti fac o harta sa vezi unde am eu satele si unde le'am avut...
e cam greu sa iei sate de la un trib care te inconjoara din 4 parti...si mai au si sprijin de la micutii "elevi" de la margine...

iar tuh falcosule vezi'ti de T.D.K'u tau...si mai organizeaza cateva valuri de atac pe "maretul meu stapan" ALIAT...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

poate mai inveti ceva de la el...
 

DeletedUser

Visul meu e sa-l intalnesc pe ALIAT si sa-i ating bocancii...ca la sfintele moaste m-as inchina...
 

DeletedUser

mey draga "peste"
...nu putea lipsi pestele ca s'o apere pe pestisor...
daca sirenuta nu a fost atacata inseamna ca s'a ascuns mereu in nucleul tribului....ferindu'se de "oamenii apelor adanci"...
nu am auzit pe nimeni tipand dupa sprijin ca este atacat/atacata de sirenuta...(in mod normal nici nu ar trebui dar....:D:D:D)...


daca vrei iti fac o harta sa vezi unde am eu satele si unde le'am avut...
e cam greu sa iei sate de la un trib care te inconjoara din 4 parti...si mai au si sprijin de la micutii "elevi" de la margine...

iar tuh falcosule vezi'ti de T.D.K'u tau...si mai organizeaza cateva valuri de atac pe "maretul meu stapan" ALIAT...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

poate mai inveti ceva de la el...



draga tom,

in nevrednicia ta nu faci altceva decat sa te amagesti singur. pe mine crezi ca ma intereseaza pe unde ai avut tu satele? nicidecum. ideea este ca nu le mai ai. de ce? datorita probabil valorii tale de jucator :D (de, cine se aseamana se aduna, sau pardon iarta-mi greseala devine vasal :D maretului aLIAT). daca un membru TDK nu a fost atacat (poate urmaresti statisticile sa observe si ochisorul tau de pisica, cate sate a pierdut TDK in razboaiele cu dusmanii) atunci ai sa intelegi de ce micuta sirena nu a fost atacata (daca nu intelegi totusi, cauta-ma sa-ti trimit o prezentare grafica cu texte si imagini special facuta pentru din astia ca tine care nu deosebesc albul de negru :D).

cat despre atacurile asupra stapanului tau :D, tin sa-ti aduc la cunostinta ca ele au fost organizate de altcineva. de cine crezi? ...... ai ghicit pisoiule:D... de micuta sirena. cam ciudat nu????? si daca intervin pe forum sa ii iau apararea in fata unui cotoi batran ca tine, o fac pentru ca imi pasa de prietenii mei, lucru pe care probabil nu l-ai intalnit pe aici. de, slavitul tau stapan nu le are cu astea, dar daca i-ai fi dat si lui niste sate de la tine, poate te-ar fi bagat in seama mai mult.

asa ca , miau miau draga tom pe la alte porti. la noi s-a ridicat gunoiul :D

al tau "prieten"
Jerry
 

DeletedUser

daca ai studia cu atentie harta stimate "domn " ai vedea ca nu sunt deloc in mijlocul tribului meu ......cel putin cu 25 sate nu sunt , nu este vina mea ca sunt un jucator 100% de atac .poti sa iti intrebi"stapanul" cate atacuri a avut de la mine si mai ales poti sa ii comunici ca vor mai veni ... inclusiv in seara asta :)
hai pa ,la revedere si vezt-ti de bac-ul tau ( poate asa o sa inveti cel putin sa scrii in limba noastra , adica in ROMANA ):)
 

DeletedUser

vezi ca am mai pus un i in plus undeva , poate o sa il descoperi :):):)....
 

DeletedUser

daca ai studia cu atentie harta stimate "domn " ai vedea ca nu sunt deloc in mijlocul tribului meu ......cel putin cu 25 sate nu sunt , nu este vina mea ca sunt un jucator 100% de atac .poti sa iti intrebi"stapanul" cate atacuri a avut de la mine si mai ales poti sa ii comunici ca vor mai veni ... inclusiv in seara asta :)
hai pa ,la revedere si vezt-ti de bac-ul tau ( poate asa o sa inveti cel putin sa scrii in limba noastra , adica in ROMANA ):)

aoloo....imi da'ti mie lectii?:)))

sirenuto sunt 100% convins ca ai fi tuh oricine...dar 1 la 1 te fac prafff...si sa am numai jumatatea satelor tale...
 

DeletedUser

am sa vin si langa tine ,stai cuminte ... imi plac calatoriile spre " prietenii" mei .....de aceea sunt cu satele pe 4 continente :)
 

DeletedUser

am sa vin si langa tine ,stai cuminte ... imi plac calatoriile spre " prietenii" mei .....de aceea sunt cu satele pe 4 continente :)


cata, lasa-l ca il ai pe constiinta daca pica bacul :D. ce vrei sa-ti puna gps la cont sa vada cum te misti pe harta? =))
 

DeletedUser

nu dispera , nobililor mei le place sa calatoreasca mult si la 5 secunde unul dupa celalalt ( ca sa nu se plictiseasca ) indiferent de distanta , iar ultimul are numai bilet dus , ceilalti au dus-:) intors
 

DeletedUser

aoloo....imi da'ti mie lectii?:)))

sirenuto sunt 100% convins ca ai fi tuh oricine...dar 1 la 1 te fac prafff...si sa am numai jumatatea satelor tale...


Mai mister tom, regele broastelor,
esti foarte lung la limba dar... calitatea ta ca jucator se vede:D
asta e
3028 Regele Thomas M.T. 72.924 6 12154
crede-ma, iti zic asta cu prietenie:)
nici papucii nu poti sa ii faci sirenei
dar cine stie...
daca tu nu poti sa vii la noi poate venim noi la tine si atunci o sa ai un 1 la 1 cu sirena de nici praful nu o sa ramana de pe satele tale
asa ca pune mana si pregateste-te:)
 

DeletedUser

aoleu , acum vad ca ai satele lipite de un prieten bun de-al meu .....in maxim o saptamana sunt linga tine... sa ne putem iubi in liniste si pace ( asta mai putin):)
 

DeletedUser6681

Offf Topic De la mine :))))) Cata iubire plusteste aici .. apropo cine este subiectul aici aliat :)

Cel care se ascunde dupa x y si z :D dorea suport.. ca era atacat.. sa intre in scitii ..:))) daca intra in scitii ma las de joc
 
Sus