Scrisoare de adio ...

DeletedUser6837

nu prea cred ca stii tactica din moment ce esti cu un picior la margine...si cand ma gandesc ca pentru tactica asta ai lipsit de la scoala ca vad ca nush sa vb ma ia cu durere de cap mai "regele" vasalilor lui ALIAT
 

DeletedUser

daca aveti voi dreptate...si nu ma pricep la triburi...atunci nu ar trebui sa va temeti de mine...dati'mi un cont cu 47 de sate si eu singur ii iau toate satele sirenutei:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

dupa aia accept si alte provocari....

eu am terminat...
daca acceptati bine...daca nu....dati dovada de lasitate...
si voi si intregul trib T.D.kk.

in ceea ce priveste bacul....tin sa va anunt ca am 17 ani...nu 18 cat scrie la profil...
nu sunt "ace" la unele materii...dar in ceea ce priveste bacul...sunt sigur ca il iau...


dar totusi haideti sa nu mai atacam la persoana...:
ca un om desptept a zis asa

"Acesta este locul in care nu conteaza ca esti batut in pauza mare, ca nu ai scapat inca de cosuri si nici nu se prevede o ameliorare a situatiei, ca nevasta iti ia tot salariul, ca , virgula, copiii au luat-o pe cai gresite, ca sotul nu a mai vazut femeia din tine de doi ani, ca nu mai ti se fac complimente si ca viata nu mai are farmecul de alta data! Aici poti fi temut de parintii altor copii desi ai cincisprezece ani! Tremura in fata monitorului de frica sa nu le iei satele manageri de firma desi tu esti secretara timida de la agentia imobiliara de pe colt! Oameni de patruzeci de ani se roaga de pusti sa le dea resurse!
Hai ca ne distram, sa moara paladinu' vecinului!"


pot sa fiu si analfabet...daca pot juca triburile si stiu ce e aia "TACTICA"...
chiar si generalii lui Hitler erau cam "anafabeti"....dar tot au facut buna organizare...

Iti spun sincer ca mi-a fost lene sa citesc tot ce ai scris acolo. aduci aminte de un al sadoveanu din literatura triburilor. dar ca sa jignesti un trib intreg prin cu fraza
eu am terminat...
daca acceptati bine...daca nu....dati dovada de lasitate...
si voi si intregul trib T.D.kk."
nu pot decat sa-si spun ca devi penibil copile. dai dovada de mult mai putini ani decat ai. oricum poti fi sigur ca ti-ai facut multi prieteni.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

intr-adevar:)
oricine poate juca triburile
problema apare in momentul in care tu ai 6 sate iar cei din jurul tau 50
asta e intr-adevar o mare problema de... tactica
iar daca tu consideri ca asta e tactica cea mai potrivita... cine sunt eu sa ma impotrivesc
probabil ca atunci cand tu vei avea 3 sate ei vor avea 300
si tot asa
spor la...tactica

intr-adevar am imbatranit:)))
si ma bucur ca am facut-o cu folos:)
 

DeletedUser

unii niciodata nu vor sa priceapa lucrurile...

sunteti toti..de la primul pana la ultimul o adunatura de n00bi....si crescuti de ALIAT....

si chiar daca va doare...daca el nu ar fi fost....TDk.k ar fi acuma..undeva intre locurile 23-25


pana ce eu nu am tradat nici un trib unde am fost pana acuma...voi nu aveti nici macar cel minim drept sa ma criticati....in schimb voi....a'ti tradat SWAT...tribul care v'a ajutat mereu....
 

DeletedUser

vezi ca ala este profilul lui balieca .... un om pe care il respect prea mult si care stie perfect ce inseamna limba romana ...e deja prea mult off topic
 

DeletedUser

hai ca deja intreci masura , copilas !!! daca nu stii , nu mai vorbi ,este o regula clara asa ca incearca sa iti vezi de cele 6 sate pe care le detii ( pot spune pntru scurt timp ) si nu mai te lansa in discutii care nu sunt pentru un pustulica cu cosulete pe obrajori .... eu am terminat , nu mai postez aici decat rezultatele de peste o saptamana intre mine si acest individ
 

DeletedUser

bine mami bine...:p:p

poopici...si bafta...
o sa ne rugam toti pentru tine...
cosuri nu am....dar din cand in cand am cateva iritatii de la barbierit...


ultim msg pentru pestisor...laso'!...n00b!
 

DeletedUser

unii niciodata nu vor sa priceapa lucrurile...

sunteti toti..de la primul pana la ultimul o adunatura de n00bi....si crescuti de ALIAT....

si chiar daca va doare...daca el nu ar fi fost....TDk.k ar fi acuma..undeva intre locurile 23-25


pana ce eu nu am tradat nici un trib unde am fost pana acuma...voi nu aveti nici macar cel minim drept sa ma criticati....in schimb voi....a'ti tradat SWAT...tribul care v'a ajutat mereu....


nu incerc sa-ti explic ceva ce nu ai putea intelege (pentru ca sustinatorii lui aliat sunteti la fel de p***** ca el), dar hai sa te fac sa intelegi un lucru.
daca nu era TDK, aliat ar fi mancat demult seminte in fata calculatorului b***** ochii la TDK. cat despre tine, n00b fr****** nu-mi ramane sa-ti doresc decat viata lunga si sa fi fericit. sper ca aceleasi realizari sa le aiba si stapanul tau, scla***. oricum esti penibil de p****. sincer ma minunez ca uneori exista atata prostie cand ai un singur neuron. probabil ca de la plictiseala debiteaza ceea ce ai scris tu. sper ca o sa incelegi tot ce am scris, daca nu, asta e. neuronul bata-l vina :D.

miau
 

DeletedUser

unii niciodata nu vor sa priceapa lucrurile...

sunteti toti..de la primul pana la ultimul o adunatura de n00bi....si crescuti de ALIAT....

si chiar daca va doare...daca el nu ar fi fost....TDk.k ar fi acuma..undeva intre locurile 23-25


pana ce eu nu am tradat nici un trib unde am fost pana acuma...voi nu aveti nici macar cel minim drept sa ma criticati....in schimb voi....a'ti tradat SWAT...tribul care v'a ajutat mereu....

suntem ce suntem dar noi vom continua jocul
pe cand tu...nu
zici ca ai vb cu aliat
intreaba-l el ne-a crescut?
sunt sigur ca iti va spune adevarul
asta doar ca sa stie toata lumea
in rest cu copii infantili ca tine nici macar nu are rost sa discutam
si daca nu stii ce inseamna infantil cauta in dictionar
nu este o jignire
este o...stare de care tu suferi din plin
 

DeletedUser

Nu am nicio legatura cu niciuna dintre tabere, dar as zice si eu ceva ... nu subestimati pe celalalt ... am tot vazut ca toata lumea se cearta pe aici care e mai tare si care nu ... in loc sa faceti asta mai bine dovediti pe harta ...
 

DeletedUser

shtiu ca sunt doar cuvinte de iubire acolo....
stiu ca ma admiri...si ca ai vrea sa fii ca mine....
dar....

"nu te ridica la nivelul meu!
ca sa'r putea sa'ti placa.....n00b!":rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Nu am nicio legatura cu niciuna dintre tabere, dar as zice si eu ceva ... nu subestimati pe celalalt ... am tot vazut ca toata lumea se cearta pe aici care e mai tare si care nu ... in loc sa faceti asta mai bine dovediti pe harta ...

daca ei nu vor...eu nu am ce sa fac....:(
 

DeletedUser

suntem ce suntem dar noi vom continua jocul
pe cand tu...nu
zici ca ai vb cu aliat
intreaba-l el ne-a crescut?
sunt sigur ca iti va spune adevarul
asta doar ca sa stie toata lumea
in rest cu copii infantili ca tine nici macar nu are rost sa discutam
si daca nu stii ce inseamna infantil cauta in dictionar
nu este o jignire
este o...stare de care tu suferi din plin

nu am nevoie sa caut in dictionar....infantil inseamna copilaros...
nu te da mare cu limbajul tau de om inteligent....poti vorbi si mai simplu...


nu de alta...dar poate sunt altii care nu inteleg...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

shtiu ca sunt doar cuvinte de iubire acolo....
stiu ca ma admiri...si ca ai vrea sa fii ca mine....
dar....

"nu te ridica la nivelul meu!
ca sa'r putea sa'ti placa.....n00b!":rolleyes::rolleyes::rolleyes:

intr-adevar
suntem muti de admiratie:D
admiram mai ales marea ta strategie in a pierde satele:)
 

DeletedUser

aaaa si pentru cei care tot isi bat joc de ALIAT ... am si eu de zis ceva ... desi nu il cunosc, nu va cunosc nici pe voi, ALIAT a reusit sa obtina ceva pe L3 .. daca nu ma insel este pe locul 1 la aparatori (27min pct) si pe langa asta inca nu a fost scos de pe harta (mai aveti ceva de lucru, mai are 2mil pct:rolleyes:) ... daca stau sa ma uit si la voi in clasament, nu cred ca va comparati cu el, asa ca va recomand un proverb faimos : "critica'i pe altii doar cand esti perfect" ... vedeti voi pe cineva perfect aici? Nu cred ;)
 

DeletedUser

Nu am nicio legatura cu niciuna dintre tabere, dar as zice si eu ceva ... nu subestimati pe celalalt ... am tot vazut ca toata lumea se cearta pe aici care e mai tare si care nu ... in loc sa faceti asta mai bine dovediti pe harta ...

ce sa demonstram pe harta? :(
este exact cu s-ar pune tyson cu bunica :D
e mic, dar are gura mare. nici o problema acum e departe dar sa-l vad cand nu va mai fi. aceiasi limbarita o sa aiba?:D
 
Sus