Scrisoare de adio ...

DeletedUser

nu cred ca ai auzit de la mine vreun cuvant de jignire la adresa lui aliat
si nici nu o sa auzi nici la adresa lui si nici a altcuiva
singurul care m-a deranjat a fost acest tanc care se crede marele strateg al triburilor
 

DeletedUser

aaaa si pentru cei care tot isi bat joc de ALIAT ... am si eu de zis ceva ... desi nu il cunosc, nu va cunosc nici pe voi, ALIAT a reusit sa obtina ceva pe L3 .. daca nu ma insel este pe locul 1 la aparatori (27min pct) si pe langa asta inca nu a fost scos de pe harta (mai aveti ceva de lucru, mai are 2mil pct:rolleyes:) ... daca stau sa ma uit si la voi in clasament, nu cred ca va comparati cu el, asa ca va recomand un proverb faimos : "critica'i pe altii doar cand esti perfect" ... vedeti voi pe cineva perfect aici? Nu cred ;)


nimeni nu isi bate joc de aliat. a facut-o singur cand s-a apucat de acest joc. cat despre topuri, eu imi permit sa critic pentru ca sunt perfect :D
prietenii stiu de ce, tu nu....
 

DeletedUser

falcosul te referi la mine? ... daca da, sa sti ca o sa vb la fel, oriunde as fi pozitionat pe harta .. si sa sti ca nu ma sperii, chiar daca ai mai multe puncte ca mine asta nu inseamna nimic, pt ca fata de altii, pe mine nu ma sperie sa pierd intr'un joc virtual ;)
 

DeletedUser

ce sa demonstram pe harta? :(
este exact cu s-ar pune tyson cu bunica :D
e mic, dar are gura mare. nici o problema acum e departe dar sa-l vad cand nu va mai fi. aceiasi limbarita o sa aiba?:D

o sa ii ramana contul de pe forum:)
tot s-a ales cu ceva daca sate n-o sa mai aiba
 

DeletedUser

falcosul te referi la mine? ... daca da, sa sti ca o sa vb la fel, oriunde as fi pozitionat pe harta .. si sa sti ca nu ma sperii, chiar daca ai mai multe puncte ca mine asta nu inseamna nimic, pt ca fata de altii, pe mine nu ma sperie sa pierd intr'un joc virtual ;)


asta este un mare lucru. pentru ca multi nu fac diferenta intre acest joc si viata reala. deja pentru unii este o stare de spirit. nu am nimic cu tine si nu stiu ce te-a deranjat la postul meu, dar ti-am raspuns ca eu pot sa critic pe aliat pentru ca sunt perfect :D
atata doar. in rest....... traiasca tom =))
 

DeletedUser

falcosu'le...
vezi'ti de harpoanele tale...nu cumva sa'ti intre una in solduri....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


iar tuh marinarule ai grija de corabia ta...ca se apropie furtuna...

:D:D:D


ce'mi plac glumele mele:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

va rog sa incetam acest off topic ..vorbim exact peste 6 zile si 14 ore ...deja nobili mei au gasit satul de trecere catre distinsul aparator ... sfatul meu , blindeaza-ti satele .... daca ai macar bun simt , eu zic sa vorbim atunci tomaso .. k . pana atunci fa ce te-am sfatuit , spre binele tau sa poti posta si tu pe forum vreun atac gresit de-al meu :)
 

DeletedUser

nu inteleg cat de pr**** pti sa fii?

io am zis sa dai un cont si sa ne batem noi doi..nu vorbeam de sate si calatorit....


bine..daca insisti...
dar daca in 7 zile nu ai luat nici un sat...nu mai deschizi gura pe extern....de acord?
 

DeletedUser6681

cine sa te ceara refugiat? fi serios :D


Aliati.. nu vreau sa creez conflicte diplomatice.. si asa.. cica .. mi-am bagat coada peste tot :))))

Ps nu cred ca aliat a facut ceva.. in afara... de " Ajutorrrrrrrrrrrrr ma ataca "
PS asta e la fel de serios :)))) Ma Ataca Die Go Go Go Go Nu stiu unde :))))
 

DeletedUser

mai EMO , tu chiar ma faci sa vorbesc aiurea ..tu crezi ca in lumea asta se zboara asa cu "," conturile pe unde se apuca ....chiar atat de naiv esti ( defapt trebuia sa imi imaginez , daca ai numai 6 sate )... am zis ca vin langa tine si asta fac. vreau ca topoarele mele sa se iubesca in liniste cu spadele tale ( daca sti ce sunt alea , bineinteles :), daca nu ai aflat intra pe fierarie si creaza-le ) ... ma faci sa vorbesc mult si nu este stilul meu .. fi linistit ca voi veni langa tine si vei auzi de mine cat de curand ......pana atunci ai tot timpul sa mai asculti " the village people" sau ce draci de muzica mai ascultati voi astia EMO:)
 

DeletedUser

visez , am auzit numai lucruri bune despre tine de la prietena noastra comuna , diana ( imposibil sa nu o stie cele 6 lumi existente , imposibil:):):) )
 

DeletedUser

mai EMO , tu chiar ma faci sa vorbesc aiurea ..tu crezi ca in lumea asta se zboara asa cu "," conturile pe unde se apuca ....chiar atat de naiv esti ( defapt trebuia sa imi imaginez , daca ai numai 6 sate )... am zis ca vin langa tine si asta fac. vreau ca topoarele mele sa se iubesca in liniste cu spadele tale ( daca sti ce sunt alea , bineinteles :), daca nu ai aflat intra pe fierarie si creaza-le ) ... ma faci sa vorbesc mult si nu este stilul meu .. fi linistit ca voi veni langa tine si vei auzi de mine cat de curand ......pana atunci ai tot timpul sa mai asculti " the village people" sau ce draci de muzica mai ascultati voi astia EMO:)


Desi nu am nicio legatura nu ma pot abtine sa nu ma implic din nou ... daca Lord are acum 6 sate, asta inseamna ca nu stie ce sunt alea spade?!?
...Sincer, nu il cunosc, dar stiu un lucru...a fost liderul L3T ... si nu poti zice ca acel trib a fost chiar asa slab ;)
...si faza cu EMO este o jignire, ti'ar putea aduce un warn sau o vacanta:D
 

DeletedUser

nu eu am inceput , nu suport sa fiu jignita si reactionez in consecinta ... uita-te pe posturile de mai sus ale "domnului "
 

DeletedUser

nu inteleg cat de pr**** pti sa fii?

io am zis sa dai un cont si sa ne batem noi doi..nu vorbeam de sate si calatorit....


bine..daca insisti...
dar daca in 7 zile nu ai luat nici un sat...nu mai deschizi gura pe extern....de acord?
asta nu ti se pare o chestie de copil frustrat ????? am spus ca ajung langa el , voi ajunge langa el .... vrea sa faca un mic razboi cu mine , va face .... dar inainte de asta trebuie sa scoata din sate sprijinul de la bibi.cristian, koolg si embrionu si atunci ii promit ( si eu nu imi incalc niciodata promisiunile ) ca nu il va ataca niciun ants sau ls-ax ... ci numai eu si atat
 

DeletedUser

daca aveti voi dreptate...si nu ma pricep la triburi...atunci nu ar trebui sa va temeti de mine...dati'mi un cont cu 47 de sate si eu singur ii iau toate satele sirenutei:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

dupa aia accept si alte provocari....

eu am terminat...
daca acceptati bine...daca nu....dati dovada de lasitate...
si voi si intregul trib T.D.k.

va trebui sa treci peste intreg tribul:D asta este micul nostru avantaj
daca ii iei un sat ei practic ne iei fiecaruia dintre noi cate unul
nu exista un trib mai unit ca al nostru
este motivul pt care cei ca tine invata sa devina sitteri permanenti
 

DeletedUser6837

Regele Thomas ca sa parafrazez un clasic in viata:"da da fereste-te de micuta" :)
 

DeletedUser

Thomas... ferestete de micuta shi tribul T.D.K .. nu cred k vrei sa ramai fara satee :D ...dak vrei ...dai un PM k in 2 zile ramai fara ele :D
 

DeletedUser

aici ati cam sarit din tema...pot sa va spun ca dcbal nu e un alt cont al lui aliat cum se spunea la inceputul thread-ului!
 

DeletedUser

mai EMO , tu chiar ma faci sa vorbesc aiurea ..tu crezi ca in lumea asta se zboara asa cu "," conturile pe unde se apuca ....chiar atat de naiv esti ( defapt trebuia sa imi imaginez , daca ai numai 6 sate )... am zis ca vin langa tine si asta fac. vreau ca topoarele mele sa se iubesca in liniste cu spadele tale ( daca sti ce sunt alea , bineinteles :), daca nu ai aflat intra pe fierarie si creaza-le ) ... ma faci sa vorbesc mult si nu este stilul meu .. fi linistit ca voi veni langa tine si vei auzi de mine cat de curand ......pana atunci ai tot timpul sa mai asculti " the village people" sau ce draci de muzica mai ascultati voi astia EMO:)

emo?:)))

emo e ****!(...aici sunt numai cuvinte de iubire!...:D:D:D)

e o diferenta intre house minimalistic si emo...daca nu stii vezi'ti de soldurile tale de manelista....si freaca'te intre doi...:D

da am 6 sate...da am minte...ce tuh nu ai...bag mana'n foc.,.
ce stiu eu despre triburi nu stii tuh si tot neamu' tau de la maimuta incoace...


vezi ca mai ai 6 zile...sa'mi iei satele...daca...va trebui sa apleci capul si sa recunosti ca esti n00b!
 

DeletedUser

visez , am auzit numai lucruri bune despre tine de la prietena noastra comuna , diana ( imposibil sa nu o stie cele 6 lumi existente , imposibil:):):) )

acuma ce faci?
te dai la Vis3z sa te invete cum sa ataci?:D

te invat io...dar pentru aia va trebui sa vizitezi marginea hartii de cateva ori...asa se invata...:p
 
Sus