Scrisoare de adio ...

DeletedUser3251

Cata iubire si in topicul asta ...hai sa recunoastem toti ca in ultimele 24 de ore toti am fumat ceva :D:D:D
 

DeletedUser

Cata iubire si in topicul asta ...hai sa recunoastem toti ca in ultimele 24 de ore toti am fumat ceva :D:D:D

fumat?:-"

numai bautura...is zilele orasului...concerte in cetate...alea alea...
azi a fost ultima zi...
si ma gandeam sa'mi iau partea din chef pana anul viitor...
 

DeletedUser

emo?:)))

emo e ****!(...aici sunt numai cuvinte de iubire!...:D:D:D)

e o diferenta intre house minimalistic si emo...daca nu stii vezi'ti de soldurile tale de manelista....si freaca'te intre doi...:D

da am 6 sate...da am minte...ce tuh nu ai...bag mana'n foc.,.
ce stiu eu despre triburi nu stii tuh si tot neamu' tau de la maimuta incoace...


vezi ca mai ai 6 zile...sa'mi iei satele...daca...va trebui sa apleci capul si sa recunosti ca esti n00b!

s-ar putea sa aiba lucruri mai importante de facut
 

DeletedUser

ai dreptate pustulica !!!!!
cam asa arata un sat gol in viziunea ta
Apărător: ALIAT
Sat: ... (...|...) K43

Număr: 15917 15308 0 7162 141 0 0 2857 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

te cred ca in pauzele in care nu iti pui pampoanele de iesit la joaca mai stai si pe triburi , dar incearca sa vorbesti civilizat ( numai daca intelegi sensul acestui cuvant , ceea ce ma indoiesc teribil la cei 42 de neuroni pe care ii detii :))
 

DeletedUser

ups , acum ti-a mai disparut unul in indarjirea ta de a da o replica desteapta.
rip neuron dragut:):):)
 

DeletedUser

acuma ce faci?
te dai la Vis3z sa te invete cum sa ataci?:D

te invat io...dar pentru aia va trebui sa vizitezi marginea hartii de cateva ori...asa se invata...:p

visez , nu ma inveti si pe mine sa atac? :):):) ca sa stea si nedistratul acesta micut linistit si sa isi vada de filatelia lui ( sau orice hobby-uri poate avea un micut EMO):):):)
 

DeletedUser1924

ai dreptate pustulica !!!!!
cam asa arata un sat gol in viziunea ta
Apărător: ALIAT
Sat: ... (...|...) K43

Număr: 15917 15308 0 7162 141 0 0 2857 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

te cred ca in pauzele in care nu iti pui pampoanele de iesit la joaca mai stai si pe triburi , dar incearca sa vorbesti civilizat ( numai daca intelegi sensul acestui cuvant , ceea ce ma indoiesc teribil la cei 42 de neuroni pe care ii detii :))

Si astea sunt multe trupe? :)
 

DeletedUser6837

ai dreptate pustulica !!!!!
cam asa arata un sat gol in viziunea ta

Apărător: ALIAT
Sat: ... (...|...) K43

Număr: 15917 15308 0 7162 141 0 0 2857 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

te cred ca in pauzele in care nu iti pui pampoanele de iesit la joaca mai stai si pe triburi , dar incearca sa vorbesti civilizat ( numai daca intelegi sensul acestui cuvant , ceea ce ma indoiesc teribil la cei 42 de neuroni pe care ii detii :))

eu nu vad sa fi zis ca astea sunt trupe multe...
 

DeletedUser

ai dreptate pustulica !!!!!
cam asa arata un sat gol in viziunea ta
Apărător: ALIAT
Sat: ... (...|...) K43

Număr: 15917 15308 0 7162 141 0 0 2857 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

te cred ca in pauzele in care nu iti pui pampoanele de iesit la joaca mai stai si pe triburi , dar incearca sa vorbesti civilizat ( numai daca intelegi sensul acestui cuvant , ceea ce ma indoiesc teribil la cei 42 de neuroni pe care ii detii :))

cred ca habar nu ai cu cine vorbesti...
asta e doar un sat de la ALIAT....mai are 200...toate au 15.000 in ele?

parca aveam doar un singur neuron...cum s'au facut 42?:confused::confused:
(...probabil le'am luat mokka...):rolleyes::rolleyes::rolleyes:

si nu cred ca sunt EMO...nici macar nu sti ce e aia...
ai grija de tine...si incearca sa ramai la marginea apei...nu cumva sa vina un pirat...si sa'ti bage un harpon un burtica:D:D:D

inca 5 zile...sa'mi iei satele...grabeste'te...
 

DeletedUser

mi'am schimbat semnatura...sper ca va place...

sa stiti ca m'am chinuit mult cu singurul meu neuron...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser10561

lume nebuna

vad ca si aici va place sa comentati aiurea si sa va indepartati de tema principala.....DCBL...nu stiu care a fost situatia ta...sincer nici mie nu-mi plac lucrurile care se petrec in Die.. de la o vreme...dar am mai spus..timpul o sa le rezolve pe toate....cu tine a rezolvat deja...urmam noi, cei mai neinsemnati de pe l3...e un joc..la sfarsit vor ramane putini...asa ca foloseste ce ai invatat pe lumea asta si incearca sa fi printre cei tari in alte lumi...pe lumea 3 deja se stiu cei care vor merge pana la capat desi multi nu vor sa recunosca acest adevar...pur si simplu tu nu erai printre ei...asa cum nici eu nu o sa fiu si multi altii care au postat nu or sa fie..multa bafta in continuare orice ai face:D
 

DeletedUser

vad ca si aici va place sa comentati aiurea si sa va indepartati de tema principala.....DCBL...nu stiu care a fost situatia ta...sincer nici mie nu-mi plac lucrurile care se petrec in Die.. de la o vreme...dar am mai spus..timpul o sa le rezolve pe toate....cu tine a rezolvat deja...urmam noi, cei mai neinsemnati de pe l3...e un joc..la sfarsit vor ramane putini...asa ca foloseste ce ai invatat pe lumea asta si incearca sa fi printre cei tari in alte lumi...pe lumea 3 deja se stiu cei care vor merge pana la capat desi multi nu vor sa recunosca acest adevar...pur si simplu tu nu erai printre ei...asa cum nici eu nu o sa fiu si multi altii care au postat nu or sa fie..multa bafta in continuare orice ai face:D

ms...esti dragut...dar inca ceva....asta nu e pentru tine...

4 zile sirenuto!!!!!!!!:D:D:D
 

DeletedUser

cum stai tu in spatele tastaturii si te gandesti ( iar un lucru prea greu pentru tine :) ) o ataca astaaaa, nu o ataca astaaaa.....si tot incerci pe forum sa ma enervezi , si eu imi continui incet , incet venirea spre satele tale ( bineinteles , iau numai sate mokka, de aceea am crescut in 3 zile cu 120 k la atacanti)
si macar daca ti-ai da seama ( dar iar iti cer prea mult , tinand cont ca nivelul tau de gandire nu va depasi niciodata stadiul epocii de piatra) ca nobilimea calatoreste doar 20.45 ore ....... eeeeee ce greu este mai tomaso sa fi si tu macar o secunda destept , greuuuuuuu :):):)uffffffff
 

DeletedUser1924

cum stai tu in spatele tastaturii si te gandesti ( iar un lucru prea greu pentru tine :) ) o ataca astaaaa, nu o ataca astaaaa.....si tot incerci pe forum sa ma enervezi , si eu imi continui incet , incet venirea spre satele tale ( bineinteles , iau numai sate mokka, de aceea am crescut in 3 zile cu 120 k la atacanti)
si macar daca ti-ai da seama ( dar iar iti cer prea mult , tinand cont ca nivelul tau de gandire nu va depasi niciodata stadiul epocii de piatra) ca nobilimea calatoreste doar 20.45 ore ....... eeeeee ce greu este mai tomaso sa fi si tu macar o secunda destept , greuuuuuuu :):):)uffffffff

~Aici iti dau dreptate :)


Nobilimea poate să călătorească maximum 20:25 ore

~Aici nu :D
 

DeletedUser

mai conteaza 20 minute la ce departe sunt de "prietenul" meu ?????????
:)
 

DeletedUser

cum stai tu in spatele tastaturii si te gandesti ( iar un lucru prea greu pentru tine :) ) o ataca astaaaa, nu o ataca astaaaa.....si tot incerci pe forum sa ma enervezi , si eu imi continui incet , incet venirea spre satele tale ( bineinteles , iau numai sate mokka, de aceea am crescut in 3 zile cu 120 k la atacanti)
si macar daca ti-ai da seama ( dar iar iti cer prea mult , tinand cont ca nivelul tau de gandire nu va depasi niciodata stadiul epocii de piatra) ca nobilimea calatoreste doar 20.45 ore ....... eeeeee ce greu este mai tomaso sa fi si tu macar o secunda destept , greuuuuuuu :):):)uffffffff

eu stau in spatele monitorului...cu tastatura stau in fata...isteato!
si te astept...:D:D:D
 

DeletedUser

ai crescut 160.000 la agresor?:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
cum ai reusit....ai gasit un sat dea'lu ALIAT care nu avea zid si ai bagat 10 ferme full si ai distrus ceva trupe?

felicitari pentru aceasta crestere magnifica...este minunat ceea ce faci tuh!:D
 
Sus