Se dizolva Nofa?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35797

Nu cred ca Legion a facut greseli fatale dupa cistigarea razboiului cu NOFA dor ca se schimba in alt trib 4Fun unde ne vom uni cu colegi noi veniti din alte triburi dar au existat si greseli, toti facem aceste greseli dar sper ca noi sa ajungem departe...
cit despre NOfa eu cred ca nu mai exista o sa fie stersa de pe harta
academia lor deja nu mai exista si nici cei care au ramas nu mai au mult:)
 

DeletedUser

Poate m-am exprimat gresit... Nofa considera ca si castigat razboiul cu Legion ( asa vorbeau conducatorii) si a facut greseli fatale.
 

DeletedUser

nofa demonstreaza acum ca cei care sunt pe l7 mari si tari au ajuns acolo din noroc ... ar fi destule exemple prin care sa demonstrez asta .. oricum aici nu si-au gasit oitele pe care sa le momeasca cu vorbe frumoase ... acum se vede valoarea lor
 

DeletedUser

valoare = 0 .. din nefericire bai cosmarule, nu o sa mai vad cum dispare nofa ... ca imi iau si eu talpasita de pe joc ... ne auzim ;)
 

DeletedUser13059

nofa demonstreaza acum ca cei care sunt pe l7 mari si tari au ajuns acolo din noroc ... ar fi destule exemple prin care sa demonstrez asta .. oricum aici nu si-au gasit oitele pe care sa le momeasca cu vorbe frumoase ... acum se vede valoarea lor

pai aia de pe 7 nu au nicio treaba cu ce se intampla pe pe granita .. incepand de la pro pana la isabel de la moca in sus sunt zei dar in rest.. nicio treaba
 

DeletedUser

nu? daca tot si-au asumat responsabilitatea de a conduce un trib nu crezi ca ar trebui sa se ocupe de toate zonele?
bai gaby tu de ce pleci?
 

DeletedUser

Am senzatia ca pe L7 au fost jucatori care au castigat lupte si pozitii, dupa care s-au lasat si au cedat locurile unor jucatori mai putin meritosi...dupa cate inteleg eu :)
 

DeletedUser

intelegi bine... si ei nu isi dau seama ca l20 nu e lume moarta ca l7...oricum ma astept ca ei sa intre intr-un trib mai puternic pt a-si salva funduletele.... si vor fi primiti poate pt ca au un nume ce naiba
 

DeletedUser34317

Am senzatia ca pe L7 au fost jucatori care au castigat lupte si pozitii, dupa care s-au lasat si au cedat locurile unor jucatori mai putin meritosi...dupa cate inteleg eu :)

iti spun eu cum a fost pe L 7
si-au incalcat aliatele si in momentul cand au vazut ca nu pot face fata razboiului au inceput sa cumpere conturi in tribul advers si sa recruteze
cu timpul multi jucatori buni de pe L 7 s-au lasat de joc si uite asa au reusit sa ajunga pe locul 1
nu meritul lor ca si jucatori i-au dus pe 1 , ci recrutarile masive ale unora care nu au habar cu ce se mananca triburile si de la 50 de fake au urlat dupa sprijin de au invinetit:rolleyes:
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
pai panarama aia de trib care e ea panarama in frunte cu cele mai mari petarde de jucatori de pe 7 nu are ce cauta pe harta! EJECT baaaaaa! :))))
 

DeletedUser

dupa cum spuneam..parca vad ca fuge si profu in rebel si aia a fost... peste 2 ani sa se laude ce bun e el
 

DeletedUser

da ma da i se ofera un ragaz lasului .. dupa o sa fuga in alt trib si in altu .. pana castiga lumea sau nu mai are unde sa fuga
 

DeletedUser

e o lume ciudata ma ... cine stie .. da asta mita adminilor ... ca asa e prin zona lui pe acolo :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus